Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Slavoniji?

Go down 
+6
G.S.Patton
MOVESHAKER
--muki--
420blackadder
bayro
Brka
10 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Info
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty05.01.11 18:32

Ajmo ljudi pomoći malo nabacite, ako itko ima informacije, gdje kupiti lulu, duhane i svašta nešta ostalo što je potrebno svakom lulopušaču i to u okolici Osijeka, Đakova, Vukovar, itd....

puno hvala unaprijed
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty05.01.11 18:49

Istina je da zivim u Osijeku ali je isto tako istina i da apsolutno nista vezano za lule ne kupujem u tom gradu.
Mislim da ce ti se javiti netko od mladjih po stazu koji su (malo vise) istrazivali.
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty05.01.11 19:23

Evo juniore poslo sam ti PM. A zaboravio sam ti napomenuti u PM-u da imaš i alata za kupiti u tim trgovinama. Tamperi po nekih 15-tak kuna (uzmi si odmah 2), čistača, kristali za vlagu, filteri. Tak, ima. Ponekad i nemaju. Al doći će u četvrtak jer su baš naručili robu. Uvijek četvrtkom stiže roba.
Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty05.01.11 19:26

Brka, slobodno to napiši javno da i budući slavonski članovi imaju putokaz...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty05.01.11 19:35

Brka je napisao/la:
Al doći će u četvrtak jer su baš naručili robu. Uvijek četvrtkom stiže roba.
Very Happy
U četvrtak neće stići ništa, jer je blagdan! Bogojavljenje ili Sveta tri kralja! kralj kralj kralj

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty05.01.11 19:40

To ja bayro aludiram na jednu tetu u jednom shopu kad kupujem ribice za akvarij, pa mi ona kaže da nemaju al će doć u četvrtak jer su naručili. I tak svaki put.
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 1:58

Brko, ako nije problem, deder reci u kojoj to prodavaonici dolazi ili ponekad dolazi ta roba, jer baš bi mi na dobro nadošao taj podatak pošto bih si morao obnoviti tj. kupiti nešto od alata. Znam skoro svaku Tobacco prodavaonicu u Osijeku, no ovo bi pomoglo da baš sad ne idem od jedne do druge...
[Vrh] Go down
--muki--
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
--muki--


Broj postova : 769
Join date : 16.06.2010
Age : 48
Lokacija : osijek, HR

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 9:56

alata je bilo u Intersparr Tobacco shopu ali ih navodno vise nema... i kod Setaca je isto bilo svega po malo... samo pitaj...
za onu pored Petar Pana bogme ne znam - tamo do sada nisam nista pazario...
a u Kaufland tobacco shopu se znalo naci Radford-ovog Sunday's Fantasy-ja... sad ga nisam vec neko vrijeme vidio - no pitaj - moguce su ga sklonili na drugo mjesto od uobicajenog...
...
[Vrh] Go down
http://tnd-pipes.com/
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 13:43

Ajmo ponovo:
-kod šetača u tobacco shopu ima raznih duhana i lule Junior koje su oko 250 kuna te tampera. Za čistače i filtere i kristale za vlagu nisam siguran.
-u tobacco shopu preko puta Petra Pana ima raznih duhana, tampera, čistača (Conic clean 100 komada za 16 kn), kristala protiv vlage te Junior lule za 150 kuna te imaju jednu peterson lulu za 350 kuna.
-u Superu u Tiskovoj trgovini ima 4 vrste duhana i jedna peterson lula za oko 400 kuna.
-u Emezzeti ispred Interspara u prodavaonici novina imaju David Ross čistače (5 kn kutija od 20 komada)

Nisam više istraživao po trgovinama, ali ako naletim negdje ja ću dodati.
Ovo su vrste duhana koje sam kupovao u spomenutim trgovinama (imaju i Super Value od vanilije što nema na slici):

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 14:26

Vanilla, pa Cherry, pa opet vanilija, pa opet višnja, pa ovaj "Super Value" koji je čisti glicerin...
Nije da sam neka fyna guzica, ali ovo je stvarno katastrofa! Jedino bih u (krajnjoj) nuždi pušio Kentucky Club ili ovaj Crni Sail.
Pa nije Osijek baš takva selendra. Vrijeme je da "Camelot" otvori filijalu u Osijeku! Možda i to baš nije tako nemoguće kako izgleda! Rolling Eyes

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 14:43

Bayro, to sam i ja rekao u svom postu u kojem sam se predstavio. Samo Višnja, i ono sitno nešto što nije višnja. Niti ja ne želim izigravati finsku, ali sam pomalo razočaran izborom.

Trenutno pušim ovu Planta Black Vanilla, i moram reći da je prilično dobar. Nije naj naj, ali je sasvim ok.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 14:59

Plantini duhani su o.k. duhani, naravno za one koji vole aromatike!
Pa i Herr D. ih koristi za svoje mišunge (osim No. 2. koji je Da Vinci od Dan tobacca)!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
--muki--
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
--muki--


Broj postova : 769
Join date : 16.06.2010
Age : 48
Lokacija : osijek, HR

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 17:24

jedini koliko toliko posteni duhan sam naletio u Kauflandu - gore navedeni Radford - Sundays Fantasy... nije top of the class ali je dovoljno dobar... ostalo je sve Camelot ili izvana....
a kako me Grga navukao na McClelland-a Bulk No.5110 Dark English i na Samuel Gawith-a - Squadron Leader, tesko da ce mi i Camelot i vitezovi kralja Artura pomoci u buducnosti Smile ... :P Smile
[Vrh] Go down
http://tnd-pipes.com/
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty06.01.11 20:31

Ovaj Kentucky Club pusi, nekima bolje a nekima malo slabije, znani pevac, Sandi Cenov.
Popricao s njim nakon sto sam ga vidio ljetos na jednoj terasici kako dimi.
Eh, kako sam u tom trenutku bio sa zenom (a on nije umrijet od smjeha) i nisam ponio lulu, sve je ostalo samo na naramku brzopoteznih i gas!
Smile

P.S. Brka, ako pusis ovo sto si prikazao ovdje i sretan s tim, jao tebi kad probas pravo lisce!!!
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 8:59

Pojavilo se još jedno prodajno mjesto u Osijeku gdje se može kupiti duhan i Petersonove lule.
Novo otvorena Portanova tj Tisak media.
Ima Petersonov Irish Oak i Petersonov Sherlock Holmes (60 kn kutija), zatim Sail i Stanwell melange, standarsni Clan te još 2 vrste duhana koje sam htio kupiti (bloody hell zaboravio sam kak se zovu al su made in Ireland) i domaći duhan Kolumbo. Uglavnom su sve vrećice od 42 kune osim Petersonovih kutija od 60 kn. Imaju u ponudi i pribor za čišćenje.
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 9:05

Brka je napisao/la:
... i domaći duhan Kolumbo.

za lulu??
Suspect
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 9:07

Nevjerojatno, al je za lulu. I to veliko neko pakiranje.
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 9:16

na službenim TDR stranicama sam našao dva pakiranja:

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]

ali oba su za motanje
(nisu za lulu)
Sad
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 18:14

Eee, ova druga cilindrična kutija je u pitanju, al je očito da stoji na pogrešnoj polici u trgovini jer ta polica je prepuna duhana za lule. I eto ovo je uljez, znači.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 19:09

Naravno da je uljez. To je duhan za motanje i to (navodno) katastrofalno loš! What a Face A Kolumbo više liči na Mariju Jurić Zagorku nego na Kolumba! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 19:26

bayro je napisao/la:
... A Kolumbo više liči na Mariju Jurić Zagorku ....

bayro ih je oboje poznavao
umrijet od smjeha


Brka je napisao/la:
Eee, ova druga cilindrična kutija je u pitanju, al je očito da stoji na pogrešnoj polici u trgovini jer ta polica je prepuna duhana za lule. I eto ovo je uljez, znači.

vjerujem da nisi kupio
Cool


Zadnja promjena: MOVESHAKER; 29.03.11 19:27; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 19:27

Mislim da je moj stari pusil Kolumbo, bile su to jedne od najjeftinijih, i sukladno tome, najsmrdljivijih cigareta. Zivi uzas! Nista, to ne bumo gurali u pipe niti motali!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 19:30

MOVESHAKER je napisao/la:
bayro je napisao/la:
... A Kolumbo više liči na Mariju Jurić Zagorku ....

bayro ih je oboje poznavao
umrijet od smjeha
Šejkeru - sutra si mrzli za ovu bezobraštinu koja vrišti do neba! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty29.03.11 20:24

Nisam kupio Kolumbo. Sačuvaj Bože. I kad sam pušio cigarete sam izbjegavao takav drek pušiti.
Mada se dogode takve greške kao što je kupovina duhana za motanje jer stoji na polici sa duhanom za lule. Tak sam kupio neki Pedro duhan kad ono sitno rezan. Pa da ne vraćam, sam miješao po malo s ostalim duhanima za lulu. Eto, popušilo se.
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty26.04.11 12:09

U Osijeku kod šetača u Tobacco shopu (pored DM-a) sam danas kupio:
Borkum Riff Cavendish Black, Cherry i Burbon Whiskey (3 različita duhana)
Holger Danske mango and vanilla
Exclusiv wild mango
Alsbo cherry
Cijene se kreću od 36 do 42 kune.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Slavoniji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Slavoniji?   Gdje kupiti u Slavoniji? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Slavoniji?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Dublinu?
» Gdje kupiti u Pragu?
» Gdje kupiti u Salzburgu
» Gdje kupiti u Briselu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: