Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Sončna strana alp

Go down 
+6
ssekir75
imnik
pipeclubsi
Davorin
dean
bayro
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty06.03.10 0:07

bayro je napisao/la:
Tako je! Još malo i selimo se na terasu! Pa da nam kao prošle godine dolaze razni klošari i Jehovini svjedoci! Oni su me btw. prošlu subotu probudili i htjeli sa mnom razgovarati o budućnosti. Odgovorio sam im da ako se ustanem vidim vrlo jasno njihovu blisku budućnost. Više se nisu javljali. Čudno. Twisted Evil

Grubijane!
Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty06.03.10 15:33

Uf, zaboravio sam ja da si ti poznati Jehovin svjedok! Oprosti što sam povrijedio tvoje vjerske osjećaje! Prisjeti me se kad budeš klopao krvavice! umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty06.03.10 18:49

Upravo se vratih iz Graza, i kao obično, kad su duhani u pitnaju herr Bayro je bio u pravu. Djutić od kompasa, na Šentilju, Dunhil EMP i 965, 8.50€!! Ubo sam si jednu 965icu, da i to probam!!! :-)

Ljubazna, mlađa teta, kojoj je očigledno propala manekenska karijera, nakon pobijede na natijecanju Miss Graničnih Prijelaza, pa sad radi kao prodavačica u Djutiću, na moje pitanje "Dali redovno dobijate pošiljke Dunhilla", na tečnom Slovenskom je odgovorila "Ja ja"!!!

????
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty06.03.10 19:09

Plava cura. Zove se Marjeta. Poklonila mi je jednom kolonjsku vodu, budući sam kupio zadnji komad, pa je ostao tester! Krasna žena! Fučkanje

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty06.03.10 19:36

Ne, ova je bila crna, mlađa i ne tolko zgodna. Bila je i jedna gospođa plava, ali ne mogu suditi o njenoj "zgodnoći" Smile To prepuštama Vama, gospodi s iskustvom!! Cool

Ako me sijećanje ne vara, ne bi ušla pod folder MILF!!!! heavymetal
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty06.03.10 19:52

Nego u koji folder? "Mature"? ili možda "Granny"? affraid

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty07.03.10 16:23

U Ljubljani u Maximarketu trenutačno nema Dunhilla, nema ga več neko vrijeme, ali ga ima dosta u Cyanu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty07.03.10 20:12

Vi koji imate priliku i mogucnost bi se trebali nakrcati tim Dunhillima dok ih jos ima.
Nesto kao dugorocno ulaganje u dionice.
Wink

Morat cu to jos koji put probati, i 965 i EMP mi uopce nisu legli na prvu lulu.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty07.03.10 20:48

Da deluje da je potrebno raditi ono - pakuj dok još ima... Fučkanje
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty07.03.10 23:12

grga je napisao/la:


Morat cu to jos koji put probati, i 965 i EMP mi uopce nisu legli na prvu lulu.

probaj opet, pa probaj opet za godinu, dvije, tri jer EMP nije ni prvi, a ni zadnji koji legne od prve...

U vrijeme dok sam imao samo jednu lulu i dok sam tek ulazio u svijet lula zakleo sam se sam sebi da EMP više nikad neće u moju lulu, jer mi je trebalo 4-5 pušenja dok sam izbacio miris EMP-a, naravno, u to vrijeme nisam znao za soljenje lule. No kako godine idu i vodeći se "nikad ne reci NIKAD" te zahvaljujući sponzorima ( Papa Štrumf bayro šokre3 ) probao u klubu EMP nakon puno godina i ono što mi nije odgovalo dok sam bio "mlad" lulaš sad mi je čisto OK. Ista priča vrijedi i za 965 (koji mi djeluje još žešči od EMP-a), naravno, treba uzeti u obzir da i dalje preferiram aromatike, te da se na ovakve, kako ih ja zovem "ozbiljne duhane", još uvijek privikavam, dok će ti za iste iskusan lulaš koji dimi "ozbiljne duhane" reći da su prava milina ili lijek za dušu.

U svakom slučaju probaj opet!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty07.03.10 23:50

Nemojte to dimiti, ništa to ne valja!!! A i smrdi...
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty08.03.10 0:00

Keko je napisao/la:
Nemojte to dimiti, ništa to ne valja!!! A i smrdi...

umrijet od smjeha

a jel' bi se to moglo koristiti za dimljenje šunke?
devil

(sad će biti: sadomazo )
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty08.03.10 0:01

"sram te bilo, sta to pusis? daj to meni" Twisted Evil

umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty08.03.10 0:04

MOVESHAKER je napisao/la:
Keko je napisao/la:
Nemojte to dimiti, ništa to ne valja!!! A i smrdi...

umrijet od smjeha

a jel' bi se to moglo koristiti za dimljenje šunke?
devil

(sad će biti: sadomazo )

Je, vulkanizirana šunka Embarassed
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty08.03.10 0:27

Da, stvarno su za ništa ti duhani! Zato ću ih i kupiti slijedeći put kad me put nanese na Šentilj! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty08.03.10 0:30

i to cisto da im ucinis uslugu,da ne smetaju kad brisu prasinu u radnji Twisted Evil
[Vrh] Go down
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 16:46

Znate kaj ću Vam reći!! 965-ica je jeb....en duhan!!! Prvi pu kad sam ga probao u klubu (hvala Keko Very Happy) bio mi je onak, ni vrit ni mimo, ok ali ništa spektakularno!!

Sada pušim drugu lulu i fakat je OK!!! Hladan dim, konstantnog ne prenapadnog okusa, mogao bi ga nazvati all day duhanom. jedino kad se ponovno pripali, ima malo okus po cigarama, ali nije neki bed. Čak mi ni žena nije priogovarala za smell. Inače pop..i na latakiu, a navodno 965 je ima dosta!?

Ako je ovaj ovak dobar kakv je bio onaj stari, dok ga je proizvodio Mr. Dunhill himself!!? :-)


Zadnja promjena: savate; 09.03.10 17:05; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Gost
Gost
avatar



Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 16:53

Dobro jutro Margareta Cool
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 17:17

Pa recept je sigurno isti.... a duhan je stvarno dobar, na kraju izdržao je poplavu svih Vanilija i Cherija i sličnih delicija ( mislim dovoljno dugo je izdržao ) Nažalost ti neki vrhunski relikti iz prošlosti padaju pomalo u zaborav.... B, nema, 965 je ne izdisaju.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
savate
Peče me jezik
Peče me jezik
savate


Broj postova : 486
Join date : 14.12.2009
Lokacija : Zagreb

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 17:37

Hmm kako stvari stoje (napunio sam Magnumicu, sada, s njim), morati ću se nakrcati limenkama kad budem ponovno bio u prilici!!

Teta u djutiću mi je rakla da ga redovito dobijaju!? Jeli to moguće, ako se više ne proizvodi??

Vidio sam ga i kod Dreiera!!??

:-)
[Vrh] Go down
http://www.steadicam.tk/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 17:48

dakle priču koju je donio Saša.... Cijan, zastupnik za Sloveniju ( valjda išire ) imao je petogodišnji ugovor o snabjevanju. Kako je Orlik prestao proizvoditi, sve obveze iz ugovora je odradio odjednom, tako da Cijan ima na skladištu popriličnu količinu.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 18:38

blago vama koji ste blizu... Crying or Very sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 18:50

Blago Amerima, meni se okrene stomak kad vidim njihove narudzbe na forumu. To pljusti po 15-20 limenki raznih delicija u jednoj narudzbi. Kod nas bi odmah zavrsio u prdekani kad bi toliko narucio.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 19:07

ne bi u politiku,ali moram... problem je sto su nasi socijalizam gledali kapitalistickim ocima (drp sistem) a sad kapitalizam gledaju socrealistickim Shocked ono, ako je drzava rekla da ti je to sto ti ona nudi dovoljno, onda ti je dovoljno, a ako oces "preko 'leba pogacu" onda ce da te propisno odere. Shocked sve to treba uza zid, ma kakvi uza zid, na vesala, skupa dzebana a konopac se koristi vise puta Shocked
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty09.03.10 19:52

bayro je napisao/la:
Ne. Prestali su sa proizvodnjom, samo su "Cyan-u" koji je distributer za Sloveniju isporučili sve za pet godina unaprijed na koliko je bio sklopljen ugovor, tako da se dade naći Dunhilla u Sloveniji.
Eto, ovo vam piše dvije stranice ranije! Čitati forum! Evil or Very Mad

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sončna strana alp - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sončna strana alp   Sončna strana alp - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Sončna strana alp
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: