Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 4noggins: Three Blind Moose

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty02.03.11 12:37

[You must be registered and logged in to see this link.]
A blend of Burley and Dark, Light, & Black Cavendish tobaccos that, when combined, make a delightful aromatic with a hint of butterscotch in the background. Three Blind Moose could easily be an all day blend enjoyed in public while fending off comments from strangers, such as “What a lovely tobacco that is young man. What is it called?”

Zemlja porijekla: Amerika
Jakost: 2/5
Sastav: burley, cavendish, black cavendish
Način rezanja: trakice
Pakiranje: rinfuza
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Ova krasota od duhana je već poznata nekolicini ljudi ali mislim da je definitivno zaslužila da se o njoj nešto napiše. Gospodin Richard Gottlieb je (još jednom) pokazao da zaista zna zamiješati vrhunski duhan po vrlo povoljnoj cijeni.

Duhan se moze kupiti isključivo u bulk pakiranju, PVC zip lock vrećicama na kojima bude ručno ispisano ime i količina, a posljedica toga, izmedju, ostalog, i jeste povoljna cijena.

Nakon što otvorite vrećicu zapljusne vas ugodan miris nekakvih pečenih kolačića, nešto predivno. Ukoliko i postoji nekakav topping, kod ovog duhana je to napravljeno u minimalnim količinama a onaj inicijalni miris iz vrećice se prilikom pušenja “preseli” u dim i u okolinu. Room note mu je fenomenalan, kolačići i čokolada, takve komentare sam ja uvijek dobijao od ljudi koji su bili u prostoriji gdje sam to pušio. Na jeziku se osjeti nešto slatkasto, karamela, čokolada, teško za opisati ali izuzetno fino kao i, naravno, okus pravog duhana, bez čega bi ovaj aromatik puno izgubio. Kao i kod većine Richevih medicina, niti kod ove ne postoji bilo kakva naznaka jezikogriza, gori postojano i lijepo do kraja lule.

Kako nije prejak, može komotno poslužiti kao cjelodnevni duhan ali mislim da ne bi trebalo pretjerivati, čisto da ne bi postao dosadan. Po mom mišljenju, ovaj duhan bi trebalo uvijek imati negdje u nekoj ladici, čisto da se nađe kad se čovjek poželi malo zasladiti.

Eto, krenuli me reviewi!
Wink


Zadnja promjena: grga; 12.04.13 23:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty02.03.11 15:05

Sjećam se Slijepaca! Bili su mi izvrsni kada su ih dečki svojedobno naručivali s one strane Velike bare. Miris je bio božanstven. lula
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty02.03.11 15:11

Yep!

Meni je prvobitno nas cestiti Papa Štrumf ostavio jednu limenku u kojoj je bilo lisca za par lula i tada sam se zaljubio.
8oz sam kupio dok sam bio preko bare a sada cijedim ostatke.
Smile
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty02.03.11 19:51

Da, da, Slijepci su odlični i sve stoji što si napisao!
No meni su od Richa najbolji Chipmann Hill i Ćelavi učitelj! Te arome nekako vezujem uz početak ovog našeg foruma i druženja, a tome ima već više od tri godine! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty03.02.13 19:36

nema latakije, a odličan! ma je li moguće? Very Happy jako me se dojmila ova mješavina.

EDIT: ne grize jezik, ali mi strašno zagrijava lulu. moram ju odložit 10-ak minuta.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty03.02.13 20:45

mozda je zericu previse vlazan, prosusi ostatak pa ponovi gradivo...
Laughing
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 41
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty03.02.13 20:57

može bit. izvitrit ću ostatak, pa možda nabacim i svoj dojam mješavine.
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty23.01.14 19:38

A di se moze nabavit?
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty23.01.14 19:52

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





4noggins: Three Blind Moose Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins: Three Blind Moose   4noggins: Three Blind Moose Empty

[Vrh] Go down
 
4noggins: Three Blind Moose
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 4noggins: Jesse's Own
» 4noggins: Catamount
» Od 4noggins do Slovenije
» 4noggins: Owl's Head
» 4noggins: Chipman Hill

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: