Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Vlada ukida porez na duhane za lulu!

Go down 
Autor/icaPoruka
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton

Broj postova : 1875

Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty
PostajNaslov: Vlada ukida porez na duhane za lulu!    Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty01.04.11 6:38

Nakon provedenog istrazivanja Ministarstva zdravstva kojim je utvrdjeno kako je pusenje lule znatno manje stetno od cigareta, Vlada je odlucila ukinuti porez, trosarinu i ostala davanja na duhane za lulu, kako bi potakla pusace cigareta da predju na lulu. To su, nravno, obavili u tajnosti, ne zeleci da se zna da Vlada propagira bilo kakav oblik pusenje, koje je generalno stetno. Odluka bi trebala stupiti na snagu 01. travnja, pa bi od danas duhani u prodavaonicama trebali biti znatno jeftiniji.

Ovo sam doznao iz povjerljivih izvora, ali, nazalost, ne mogu provjeriti. Stoga molim cijenjeno forumastvo u RH da to provjeri danas, pa da nam javi putem foruma!

Pozdrav iz daljine!
[Vrh] Go down
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Vlada ukida porez na duhane za lulu!    Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty01.04.11 7:23

Very Happy
Upravo su javili iz vlade da su se predomislili i da ce ovaj zakon vrijediti samo danas, a da od sutra ponovno sve po starom. Dakle, trebalo bi danas napravit zalihe!
Laughing
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus

Broj postova : 1554
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

PostajNaslov: Re: Vlada ukida porez na duhane za lulu!    Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty01.04.11 7:32

hahahaha.. i onda je svizac zamotao čokoladu...
kaj su ti kuchije prodali foru..... za 01.04.
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER

Broj postova : 750
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

PostajNaslov: Re: Vlada ukida porez na duhane za lulu!    Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty01.04.11 8:40

Kod Goge u Frankopanskoj McB u vrećici 12 kuna, limenke po 15 kn !!!!!!!!

gayparty
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka

Broj postova : 311

PostajNaslov: Re: Vlada ukida porez na duhane za lulu!    Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty01.04.11 8:43

[You must be registered and logged in to see this link.] je napisao/la:
Kod Goge u Frankopanskoj McB u vrećici 12 kuna, limenke po 15 kn !!!!!!!!

gayparty

Stižem iz Osijeka, sam da natočim gorivo u auto kod nas na benzinskoj pumpi na kojoj danas imaju akciju:
litra goriva-jedna kuna
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo

Broj postova : 1413
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

PostajNaslov: Re: Vlada ukida porez na duhane za lulu!    Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty01.04.11 10:17

I vladnih krugova republike Slovenije,Hrvatske,Bosne, Crne Gore i Srbije procurila vijest da se danas potpisuje tajni dokument o osnivanju nove Jugoslavije,jer su gore imenovane republike skoro bankrotirale i to jim je jedini spas.
Nova himna če bit:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder

Broj postova : 650
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

PostajNaslov: Re: Vlada ukida porez na duhane za lulu!    Vlada ukida porez na duhane za lulu!  Empty01.04.11 21:05

Ja sam upravo bio u novootvorenom centru Portanova u Osijeku, i u Tisak Media Centru su Petersonov Irish Oak, kao i Stanwell Melange davali po cijeni od 15 kuna, jer su čuli da Goga u Frankopanskoj također ima akciju, pa nisu htjeli zaostajati. Ja sam kupio dvije limenke Irish Oaka i nešto Sunday's Fantasya, oko pet vrećica.

Ima do isteka zaliha. Very Happy
[Vrh] Go down

Vlada ukida porez na duhane za lulu!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.