Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti zamjenske usnike?

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 16:08

Al ja bi ipak prasnul jednu črnu i to bez zajebancije :sex:
I kaj ima u tome lošeg???
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 16:24

A zakaj ne bi bili plavi, nešto mi se od JNA zelena baš ne sviđa previše, a Šokre kaj je, jer misliš na crnu pifu ili ?
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 16:27

Ne,na nigericu mislim,a uz to bi i crni Velebit legao i nek se Lička pivovara ne nađe uvrijeđena Laughing
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 16:57

Meni ste u Korzu svi sivi, od dima bit ce Smile

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 17:33

Crno ni pod noktom ne volim.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 17:47

opet Šokre, koristiš riječnik radi kojega sam je dobio na forumu ukor. kaj ozbiljno misliš da sam mislio na pifu :-)))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 18:00

dean je napisao/la:
Meni ste u Korzu svi sivi, od dima bit ce Smile

Normalno da ti je sve u sivilu,pa kad si zadnji put i bio u Korzu?!
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 18:08

Bit ce da je to od magle u sjecanj bit ce onda

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 18:32

Osobno sam zgrožen načinom i razinom razgovora koji se upravo ovdje vodi.

Nevjerojatno je da se netko u 21. stoljeću u (civiliziranoj?) zemlji služi riječima poput crnčuga, nig(g)er. Vjerojatno se može očekivati i Ćifuta, Baliju, Srpčugu ili što slično. Pa kad se to iscrpi, doći će na red blesavi Bosanci, lijeni Dalmatinci, glupi Zagorci? Hoće li netko osobu s invaliditetom zvati kriplom, ćopavcem? Možda danas-sutra i očale postanu nepodobne?

Je li onda u redu da ponekad nas u Hrvatskoj smatraju barbarima i divljacima koji po koncertima salutiraju po "rimski" i nose crne uniforme i kape s ustaškim simbolima? Kad vidimo onu bratiju sa šubarama iz susjedstva, jasno da nas to smeta i jadi. Kad nas "bijeli svijet" smatra divljacima, onda smo uvrijeđeni, pogođeni i preziremo "te budale".

A što pokazuju onda ove diskusije ovdje? To, kako će proći još dosta dok ljudi ne budu ponosni na svoju naciju, vjeru, rasu - a u isto vrijeme će biti ponosni na naciju, vjeru i rasu svog prijatelja, suradnika, partnera ili susjeda. Totalitarizmi s desna i s lijeva su upropastili dvadeseto stoljeće. Zar se treba tamo vraćati?

Ja neću. Dalje izvolite bez mene, jer molim administratora da me jednom zauvijek briše.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 18:43

Smiri doživljaj. Nitko ovdje nije rasista, sve je ovo zajebancija. Pogledaj malo, imaš preko 10000 postova na ovom forumu, a odgovorno tvrdim da je bar 80 do 90 posto zafrkancija na ovu ili onu temu. Sad su trenutno tamnoputi na tapeti. Ok, možda nije baš korektno, ali mislim da je svima i više nego jasno koliko stvarne "ozbiljnosti" i "zloće" ima u tim postovima.
A što se tiče ovih koji nas smatraju barbarima i divljacima, pa prouči malo povijest pa ćeš vidjeti koliko su oni bili civilizirani, te rasno i vjerski korektni.
Neki će reći, to je povijest, sad više nije tako. Ma da, a kako su došli do ovog statusa?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 19:10

Whisky bar..

Tu ima doktora, pravnika, tehnicara, avijaticara, ljudi sa 2 magisterija i onih sa 3 razreda srednje skole.

2. stvari su im zajednicke.

prva su lule. a druga je sala.

Svi se vole saliti i sale se skoro uvijek.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 19:22

Točno!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 19:26

Vratio sam se od Maura, pa evo vijesti za Kresu. Imam usnike, mjedeni prsten i originalni Savinellijev pecat, tako da se moze napraviti novi usnik, kao da ga je Savinelli radio. Jedini uvjet je lula. Bez nje odavde ne mogu nista.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 19:27

Neznam zašto baš naša zezancija može nekoga smetati. Kad smo kod toga, najviše ( i najbolje ) viceve o "glupim" Bosancima sam čuo od samih Bosanaca. Ljudi imaju smisao za humor i to je ok. Ako bih htio biti ozbiljan onda bi bio na forumu "Bespuća Povjesne zbiljnosti" , a ovako s istomišljenicima, večinom, zezam se i dobro se zabavljamo. Neznam koliko to imamo Crnaca na forumu koji su se našli duboko uvrijeđeni našim pisanje. Koliko znam, ostale kategorije nitko nije i siguran sam da neće spominjati.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 19:38

bayro je napisao/la:
Dosta zajebancije dečki!
Od sad smo svi zeleni! Neki svijetlozeleni, a neki tamnozeleni!
Jedino je Fubar črleni - ne u političkom smislu, to je njegova stvar, nego se sunča na Kreti i maže pifo! piva
A Gumbas ljubi! On je više roza! romeo

Čak mi je i pipa pozelenila.


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 20:33

Jest' da se malo zabludilo, ali ne treba od toga praviti neku frku. Govorim o osobnom iskustvu. Imam prijatelje tamne puti, uglavnom Ruandezi koji su prozivjeli jednu tragicnu i besmislenu pricu, gdje ih je podijelilo na jedan sulud, ali jednako opak i gnusan nacin. A tko ih je podijelio, dovoljne je malo zagrebati i otkriti da clanice ujedinjene Europe kao bivse kolonijalne sile ratuju preko grbace malih (na sto vas to podsjeca?), dok se za javnost grle na skupovima G8 ili europskih 27 i slicno. Nacionalizam kao atribut i djelatni faktor nacionalne drzave ima za rezultat nacionalnu, rasnu mrznju i ksenofobiju, a stvar je u tome da bi drzava ispala "cool" i "demokratska", uzima odredjenu distancu u stilu "to su crne i mracne sile proslosti", ili jednostavno to nismo "mi". Onda bi bilo sasvim logicno otvoriti granice (kakav Schengen!), a ne dovoditi sulude zakone, kao npr. sto cini Berlusconijeva vlada po kojoj je sada biti emigrant krivicno djelo?! Ako se netko zeza na forumu, mislim da je to sasvim benigna zezancija, upoznao sam i Kresu i Davora, i mislim da se apsolutno ne radi o nikakvoj mrznji. Iskreno i pred samim prijateljima iz Ruande
koji put bi mi izletio koji ne primjereni izraz, ali nikad se nisu uvrijedili, jer dobro znaju,
ne sto mislim, vec kako sam se ponio prema njima kad im je nesto trebalo, a i oni su mi uzvratili zbiljaljudski. Isto tako sam imao i sukobe s nekim tamnoputim ljudima, koji su
se zalili na nepravde koje im je ucinio "bijeli" covijek, kao da ih mi nismo nikad dozivjeli. I da ne duljim, zbilja mi je zao da netko napusta forum, necu reci zbog benignih sala, jer svatko dozivljava odredjene izraze na svoj nacin, ali kako je rekao Sasa duh je taj: svidja nam se lula i sala ( i mozda jos stalica, ali to je vec prica za sebe.)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 20:48

E moj Whiskaću,zašto se ti pjeniš?
U to ime,ja bi stvarno kresnuo jednu črnu,naj mi zamerit!! affraid
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 20:51

Branko sunce,hvala ti na info i budemo složili neki rezervni usnik piva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 21:00

A cuj, mislio sam da je najbolje da posaljes lulu, pa ti je donesem kad budem dosao u Zg po ljeti. Ako ti je frka posta ili slicno, e ,onda cu je uzeti kad budem dosao u Zg i donijeti iduci put. Naravno, tu treba strpljenja, a ako nista drugo imat ces originalni usnik (ako hoces, napravim i rezervni). Steta bi bilo improvozirati, jer lula je nova i sto je jos vaznije, lijepa. Sto se tice Amorellijeve koristene lule i Mauro se slaze sa mnom, ne samo u vezi usnika, vec i cijene.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 21:09

Dogovoreno.Budem je nekako odaslao do Torina,pa mi je ti dofuraš u kolovozu.
Amorellijevu lulu sam samo postao,ne kanim je kupovati,barem ne na ovakav,online način.
Ovo što prolaze Davorin i Kruno mi je dobra škola.
[Vrh] Go down
dean
Oblak dima
Oblak dima
dean


Broj postova : 1392
Join date : 12.01.2008
Age : 45
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 21:23

Bilo benigdno ili ne, meni stvarno nije jasno cemu inzistiranje i vrcenje oko te teme, kad su pravila foruma jasno napisana. I to nakon moga upozorenja i zamolbe.

_________________
Mrzim mizantrope, osporavam nihiliste i družim se sa androfobima.
[Vrh] Go down
https://www.dimlule.com
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 21:28

Ne kužim u čemu je problem???
Kaj je Whisky Bar crnac?Ja sam mjesecima bio "arijevac",pa se nitko nije uzrujavao oko toga,najmanje ja.Ako se nekome ne sviđa stil ovog foruma...sretan mu put!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 21:33

Ok Kreso. Da ne gnjavimo ostatak ekipe, za poparavak cemo preko privatne poste.
Evo, samo jos jedne informacije koju mi je dao Mauro, a vezana je za popravke. Naime,
rekao mi je da ce Petersonove usnike biti vrlo tesko u buducnosti nabaviti. Pa ako netko
ima nek se pozuri. Nije nikakav EPP za Maura, nego informacija iz pouzdanih izvora.
Slicna stvar se desila vec s Butz-Chochen (ne znam da li sam dobro napisao, ali znate o kome se radi).
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 21:35

Potpisujem, zezancija na temu arijevac , i to osoba imenom i prezimenom je ok, a spominjanje crnca crnčeka i niggera, bez vrijeđanja da nebude greške, je neprihvatljivo???!!!. Mislim da taj kvaziliberalizam i više ne prolazi ni na zapadu. Potpuno se slažem i s Brankom, dobrih i loših ljudi ima svih boja kože. Nikoga nismo vrijeđali, a ako nekomu riječ crnac je uvreda, to je njegov problam. Na kraju mislim da, ako ćemo biti korektni, Pervana bi takođe trebalo cenzurirati :-)))))
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty05.06.08 21:36

Jensen još normalno prodaje Petersnove p_lip. Pa pošto tamo imam vezu, ako netko treba....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti zamjenske usnike?
[Vrh] 
Stranica 3 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Berlinu?
» Gdje kupiti u Trstu?
» Gdje kupiti u Ljubljani?
» Gdje kupiti u Grazu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: