Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti zamjenske usnike?

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 21:38

Ovo je topic o rezervnim usnicima i ne gnjavimo nikoga.Info o Mauru je koristan za sve,a kako su crnci zalutali u usnike neznam!?
Valjda zbog boje samog usnika Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 21:41

A i njih ima svih boja, danas sam kod Maura vidio i plave, ma zbilja svih tonaliteta...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 21:46

Eto vidiš,žuti mi se sviđa,a ti si me onako perfidno dofurao ponovo do one moje rasne....kako bi jednu žutu "mrknuo" :sex:
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 21:54

Ja bi jednu plavu...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:16

Neću ponavljati sve što su moji prethodnici napisali prije svega izvanredni Brankov post, pa jednostavan i iskren Sašin, pa sjajan Davorinov, pa Šokreova zajebancija iz koje se i vidi da je benigna zajebancija!
Kakvo dvadeseto stoljeće, kakvi bakrači...Pa Šokrea smo mjesecima srednjevjekovno mučili da je arijevac pa se nije našla niti jedna tankoćutna persona kojoj je to smetalo, a Šokre je zajebanciju prihvatio...
Uostalom, kome se mi imamo za išta ispričavati. Kaj god!
Nitko nikad na ovom forumu nije vrijeđao ni Srbe, ni Bosance, ni Slovence, niti bilo koga drugoga dapače, naši su dragi i aktivni članovi i Srbi odnosno ljudi iz Beograda i Slovenci, i sad se nađe neki puritanac da nam soli pamet...
Što bi rekao Amadeo Trupac u Krležinim "Zastavama" - istomštogođ!
Сви су добродошли и лепо позвани!
Neki od nas se služe i ovim pismom i nije nam na kraj pamet praviti se da ga neznamo!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:20

Bravo tata cheers
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:25

Samo sam napisao što mislim...
Ako netko nije shvatio duh ovog foruma i misli da mi radimo neku razliku među ljudima po bilo kojoj osnovi i da smo zapjenjeni desničari ili ljudi koji ne podnose invalide ili ljude druge nacije u svojoj blizini, onda je stvarno zalutao na krivi forum...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:29

Jedino kaj ne podnosim su loši Savinellijevi usnici...digići nahebali ste skup s Sesom Za carinu
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:37

Pa nije Branko Digić...
Još ti hoće pamoći, a ti radije pravac Savinellijeva tvornica, polijepi po sebi dvije tri kile C4 i napravi im kraval! Bar si ti pirotehničar! Samo pazi da ne odletiš u zrak prerano! na thompsona
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:40

Nema veze,njega ću onako usput šibanje
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:43

Branko je čovjek fin i kulturan. A ti bi ga sad botao! A jučer si slasno pušio njegovu lulu (uostalom i ja). Rekao sam ti lijepo! C4 i pravac Savinellijeva officina!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:53

Samo ne znam što je našem dragom administratoru ovih dana... Doduše znadem da dosta vremena provodi na obali, ali stalno spominje neke koze bee Molim cijenjeni publikum da mi to pokuša starom i neukom objasniti.
Što je kupio stado koza? Odlučio se okušati u čobanstvu ili pastirluku? Kako se to ispravno kaže "stočarstvom sitnog zuba"?
Znadem da je vegetarijanac, ali mi to sa kozama nije ništa jasno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty05.06.08 23:57

Znam da su neke velike svjetske ličnosti pronašle veliku utjehu u domaćim životinjama, neke od tih životinja su čak postale svete. Tko zna....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty06.06.08 0:00

Da, da, sve je moguće, samo da ne budemo off topic - ima li u Osijeku zamjenskih koza?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty06.06.08 0:02

Koza baš i nema, ali komarce koji glume da su rode. leta
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty06.06.08 0:02

Zar je do toga došlo affraid
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty06.06.08 0:05

To za Osijek nije čudno, a ima li zamjenskih koza koje glume komarce? leta bee
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty06.06.08 0:20

Nađe se tu i tamo koja. No rijetko.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty07.06.08 13:08

bayro je napisao/la:
Neću ponavljati sve što su moji prethodnici napisali prije svega izvanredni Brankov post, pa jednostavan i iskren Sašin, pa sjajan Davorinov, pa Šokreova zajebancija iz koje se i vidi da je benigna zajebancija!
Kakvo dvadeseto stoljeće, kakvi bakrači...Pa Šokrea smo mjesecima srednjevjekovno mučili da je arijevac pa se nije našla niti jedna tankoćutna persona kojoj je to smetalo, a Šokre je zajebanciju prihvatio...
Uostalom, kome se mi imamo za išta ispričavati. Kaj god!
Nitko nikad na ovom forumu nije vrijeđao ni Srbe, ni Bosance, ni Slovence, niti bilo koga drugoga dapače, naši su dragi i aktivni članovi i Srbi odnosno ljudi iz Beograda i Slovenci, i sad se nađe neki puritanac da nam soli pamet...
Što bi rekao Amadeo Trupac u Krležinim "Zastavama" - istomštogođ!
Сви су добродошли и лепо позвани!
Neki od nas se služe i ovim pismom i nije nam na kraj pamet praviti se da ga neznamo!
pop
po ovome se najboljše vidi kakav je ovo forum,kakav je naš Tata i kakva su njegova deca i sljedbenici.iskreno,promišljeno i sa mjerom.potpisujemo
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty07.06.08 13:32

Nemojte me vuci na tanki led.

Ja sam hrvat- katolik- zena mi je srpkinja- pravoslavna.
Njenog oca ja zovem sa "Đes Srbinu!. A on mene Đes majmune!"

Niggeri- je naziv koji sami crnci koriste za sebe, skupa i sa spooks, blacks.

uopce nema pogrdnih imena niti naziva.

Postoji samo jedan zakon. Zovi me kako hoces, al budi posten.

Kazi mi da sam neznam sta, al ako kazes da sam glup, ili idiot, to je uvreda, a da sam whity, ili milky, kao sto crnci zovu nas.. to me ne vrijedja. isto kao i kad mi zovemo njih blacks ili nigers. Niti to njih ne vrijedja.

Al ga probaj nazvat budalom, pa ces vidjet sta ce se desit.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty07.06.08 13:33

Potpisujem!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty07.06.08 13:39

Saša mladiću,skidam kapu Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty07.06.08 23:38

Mudro Saša i pametno! Svakoga dana te sve više cijenim! Umjereno i sa mjerom! Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty08.06.08 0:01

Ovo sto je Sasa napisao, preveo sam mojoj supruzi i komplimente koje si daju, prenio sam na mene i njenog starog. Nezamislivo. Zasto? Koga interesira moze me kontaktirati preko privatne poste, a mozda je najbolje kad se budemo vidjeli da tu temu usmeno prokomentiramo.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty08.06.08 1:07

Ma, sve je to kad ljudi vide stvari kojih nema, a žele ih vidjeti... Ovo je stvarno otovoreni i demokratski forum, nema vrijeđanja, a ako se netko našao uvrijeđen - sretan mu put! I već mi je ovo sve dosadilo objašnjavati i prežvakavati, po stoti put...Kome se mi i zašto uopće imamo opravdavati? Niti smo skinheadsi niti KKK! Glupost! Slaboumno do neba!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti zamjenske usnike?   Gdje kupiti zamjenske usnike? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti zamjenske usnike?
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Splitu?
» Gdje kupiti u Zadru?
» Gdje kupiti u Frankfurtu?
» Gdje kupiti u Vancouveru?
» Gdje kupiti u Pozegi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: