Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Mac Baren: Navy Flake

Go down 
+37
Slajs
vpetrovic
Beki
paludamentum
milo
Vander
samper
G.S.Patton
rzlatic
Davorin
kamarad igorrr
Davy Jones69
Keko
Morf
Rizbo
jaky1
fatjoe
picipl
Tomo1978
Rakija
fićo
ssekir75
sinus
Sarmageddon
gstaraz
Kupuss
Antiša
foksieloy
Marin Split
misterno
PecaLula™
Matko
Sunka
MOVESHAKER
420blackadder
Darko
imnik
41 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty06.07.11 20:50

[You must be registered and logged in to see this link.]
A mild flake blended from the finest Burley tobaccos with added ripe Virginias and Cavendish. Navy Flake is light burning, making the lighting of the pipe very easy.

Zemlja porijekla: Danska
Sastav: burley, cavendish, virginia
Jakost: 3/5
Oblik: flake
Pakiranje: limenka 50g / 100g
Mjesto kupnje: Havana shop Zagreb

Recenzija:

Danas sam zapalio ovaj, relativno lako dobavljih u HR, duhan nakon dugo vremena pa odlucih napisati poneku.
Smile

Dakle, idemo prvo o dozivljaju nakon sto se otvori lijepo dizajnirana limenka; opet lijepo, flakeovi srednje sirine i smedje boje prosarani tamnijim i svjetlijim dijelovima, prekrasno poslozeni u limenci. Miris koji se pocne siriti iz otvorene limenke podsjeca na miris meda i susenih smokava (poput Scottish Mixture od istog proizvodjaca) pomijesanog sa malo ruma i "izaziva" na punjenje lule.

Nacin punjenja ovisi o osobnim preferencijama ali ja to volim malo iskidati pa ubaciti u lulu (ne pretjerivati jer se prilikom pripaljivanja siri) koliko stane bez koristenja sile. Nakon par dimova sve dodje na svoje mjesto i pusi se dalje poput bilo kojeg drugog "normalno" rezanog duhana.

Prvi dim, da, sto reci; ukoliko ga se njezno i polagano pucka nagradit ce nas slatkocom kao rijetko koji duhan sto mene osobno odusevljava. U pozadini se osjeti blaga nota ruma a citao sam da neki osjete i okus ljesnjaka, radi burleya koji je takodjer sastavni dio ove, po meni, odlicne mjesavine. Okus je kroz cijelu lulu sladak i lijepo zaokruzen, rekao bih srednje jacine. Mora se znati da su jezikogrizci uvijek negdje u blizini kad je Mac Baren u pitanju tako da preporucam polako i pazljivo pusenje da ne bi doslo do kontra efekta.

Osobi poput sebe bih preporucio pusiti duhan iz naslova iskljucivo u trijeznom stanju.
umrijet od smjeha

Room note prilikom pusenja je od strane nepusaca ocijenjen kao "nije los", dakle, podnosljiv.

Namjerno sam ga svrstao medju ostale jer mi jednostavno nije dovoljno aromatiziran (osim ruma u tragovima) da bi pripao aromaticima tako da sam misljenja da nisam pogrijesio.
Duhan je vrlo dobar, nije nesto za cim bih plakao kad bi se prestao proizvoditi ali dok ga ima na policama nasih trgovina uvijek ce mi biti "tu negdje" i cekati da ga pripalim.


Zadnja promjena: grga; 18.08.13 5:29; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty06.07.11 21:07

Dolican i meni veoma drag duhan.
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty06.07.11 22:59

Meni je to isto drag duhan, nije nešto ultra super za čim bi slinio ali drago mi je da ga ima na policama u trgovini.
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty07.07.11 0:01

Grga, odlična recenzija ! Moram priznati da mi je, uz dužno poštovanje prema ostalim medicinama, MacBarenov Navy Flake jedan od iznimno dragih duhana. cheers (a vidim da nisam jedini).

Moguće da je to stoga što je to bio prvi flake koji sam pušio, no nekako mi je sjeo ko kec na desetku, i od tada mu se često vraćam Cool

Sve iz recenzije stoji, a moja okolina se pred nožom kune da je room note sasvim ugodan bounce
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty07.07.11 1:05

Grga - svaka ti dala! Recenzija ti je odlična, ni ja je ne bih bolje napisao (i opisao).
Sve je točno što si napisao, to je duhan kojeg uvijek imam barem sto grama u "željeznoj rezervi" jer mu se često vraćam i zapravo je uvijek "tu negdje".
Što se tiče punjenja i pušenja - dijelim tvoje mišljenje, i ja ga tako i punim i pušim, jer jedino kada se lagano puši - onako, na rubu gašenja, da se žar u luli tek održava, daje svoju punu aromu gdje se doista može osjetiti i diskretni okus lješnjaka, više kao "aftertaste" ili "retrogusto" nego kao glavna aroma.
Uglavnom - bravo Grga! Izvrsna recenzija! Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty07.07.11 15:05

Služim narodu! pionir


NF se pokazao kao jako fin i dobar ali nisam niti jednom kupio drugu limenku.

Nasuprot tome, ima duhana koje sam kupovao i po skoro po' kile odjedared a isto tako sam ih "slucajno" probao, radi znatizelje.

Wink
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty07.07.11 21:45

grga je napisao/la:
... NF pokazao kao jako fin i dobar ali nisam niti jednom kupio drugu limenku...

@ Grga: ako ideš na ljetovanje na more, kupi jednu limenku Navyja...
Wink

... na kopnu je cijele sezone dobar i fin, ali, ljeti, uz miris mora u nosu, Navy otvara novu dimenzija okusa, te postaje duhan bez kojeg se ne može ...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty07.07.11 22:40

Ima istine u tome Šejkeru, ima definitivno!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sunka
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Sunka


Broj postova : 131
Join date : 28.10.2012
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : WOL Signature, TR Sunday's Fantasy, McB Navy Flake, McB Mixture Modern

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty27.12.12 2:58

Za sada drugi duhan koji me našao ili ja njega našao. Relativno jak i mirisan. Prva asocijacija nirisna nota njegova u limenci su definitivno zagrižena unutrašnjost Griotta. Fin duhan, odiše nekom ljepotom u tom flake predstavi. Kad otvorim limenku uvijek se očaram kak fino zleda. Preporučujem pušiti vlažniji više nego sušlji, iako je nekako uvijek fino ne vlažan koliko lijepo masan pod prstima. Punio sam ga na različite načine (sjećući skalpelom, pa škarama, pa prstima, pa i savijen par puta) i svaki da svoj neki štih.

Kak je FatJoe rekao, on voli kod tog duhana što ga se uvijek može dignut iz mrtvih. Taman kad misliš da je umro i zgasio se, povučeš i otkriješ kako se tinjajuća sredina zacrvenila. Pušim ga skoro svaki dan i pogotovo kad se zaželim u plućima (trećinu dimova ja uvlačim u pluća, trećinu pučkam a trećinu kroz nos ispuštam) jačeg filinga. Daje relativno ne loš miris po prostoriji.

Na mojoj ljestvici od 1-5 ja mu dajem ocijenu 3,92


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://www.pijanitvor.com
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty27.12.12 10:54

prefin flake, sladak, ugodne arome, ne prejak.
jedini uvjet je da se pazljivo i polako pusi, u protivnom sve od navedenog pada u vodu.
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty27.12.12 23:56

moram priznat da me ugodno iznenadio. odlično mi sagorijeva, ne grize jezik, no ima jednu veliku manu - nema latakije. Very Happy
[Vrh] Go down
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 19.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty25.01.13 19:16

Ja sam ga juče probao. Sviđa mi se, ali sam se malo izcimao dok sam punio lulu.
Nisam mogao da odlepim flejk od ostatka u kutiji pa mi se iskidao. Da li je u pitanju moje (ne)iskustvo ili je duvan malo suvlji...

Ali u svakom slučaju na kraju je bio sevdah. Laughing
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty26.01.13 8:44

Nema veze što se iskidao, i to je jedan od načina punjenja lule Smile
Samo uživaj!
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty26.01.13 11:01

Meni je sa ovin duhanon bilo slicno ka i Grgi, odlican al nikad ga vise nisan kupija...
Ne znan valjda ima na tone toga sta bi tija probat pa se jednostavno tesko vracan na staro jer stalno ides nesto istrazivat.
Al fenomenalan duhan sve jedno i pusija san ga uz more ko i sve do sad mjesavine jer zivin tri metra od mora pa bas i ne mogu bit objektivan po tom pitanju.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Mac Baren: Navy flake   Mac Baren: Navy Flake Empty01.05.13 19:10

Disclaimer: recenzija na temelju jedne lule, courtesy of PKPL, ostavljam mogućnost da se kasnije predomislim.

Jedan jako ukusan duhan, aroma je blaga, no paše uz fine note standardnog Mac Barenovog omjera Virginia/Burley sa dozom njihovog Cavendisha. Pušio sam ga iz cobice uz jaki vjetar, pa me povremeno standardno Mac Barenovski ujeo, no kada se vjetar smirio i uspio sam sniziti temperaturu gorenja, odlično mi je sjeo. Flake je dosta labav (nije kao Petersonovski, npr.) i lako se rub outa ako vam je to draži stil pušenja. Ja volim foldati flakeove, i ovaj je to dobro podnio, a sve što se razmrvilo je završilo na vrhu da se pripali lakše.

Dosta je orašast, courtesy of burley, toping ruma se primjeti, no ne preuzima dim. Med baš i nisam skužio pretjerano. Velika jebena prednost je što ga ima kod nas. Ne znam da li ću naručivati još, ali ako nabasam u dućanu na njega, uzimam.

Ocjena: 4/5
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty01.05.13 19:51

Dobra recenzija, jedino se ne slažem s ocjenom jačine. Nikada nisam doživljavao Navy kao slab duhan, po tvojoj ocjeni 2/5, više mi djeluje kao 3/5.

Inače, ne pušim ga redovito, ali limenka je uvijek u blizini. Smile
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty01.05.13 19:54

upravo ga pušim u petersonki. dobar duhan. gori izvrsno, bez gašenja. razmrvio sam ga i lagano napunio lulu, bez previše pritiska. sljedeći put ću pokušat s fold metodom. nemam onaj grozni aftertaste u ustima, kao nakon onih užasnih aromatika. preporučam ga na probu. da nisam u mogućnosti nabavit duhane iz SAD-a, kupio bih ga opet.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty01.05.13 19:55

Možda je stvar što sam stalno pazio i polagano pušio zbog vjetra, amožda je to što sam ga probao nakon dvije doze 3p koji je ipak klasa više po snazi, zato sam stavio disclaimer. Definivno ostavljam prostora da se predomislim sa kasnijim degustacijama. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Kupuss
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Kupuss


Broj postova : 107
Join date : 07.05.2013
Age : 47
Lokacija : Velika Gorica

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty20.07.13 0:44

Inače više čitam nego što pišem (jači sam na jeziku/ljeniji na tipkovnici) i eto nakon 4 limenke ovog duhana mogu samo potvrditi sve što gore piše (da sad i ja tu nešto ne pametnjarim).

Jedino što ga volim malo posušiti, a na kraju mi je uvijek žao što mi lula nije duplo veča pa da strpam 2 fleke-a
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty03.08.13 23:12

Prvo kad otvorim kutiju me zapljusne jaki miris meda... pošto su flakeovi malo pre vlažni za moj ukus, ostavim uvijek par lista da se posuše malo na tanjuriću... nakon sat dva sušenja miris se skroz promjeni; mene pdsječa jako na neki vinski podrum... skoro pa miris čepa od pluta sa kakve tek otvorene botelje crnog vina.
Uglavnom, nisam očaran mirisom.

Flakeovi sami po sebi lijepo izgledaju, mada bi više volio da su "kriške" koju desetinku deblje rezane.
Gori odlično i sporo, te ne grije ni najtanje lule

Kod paljenja, opet nozdrve napuni miris po vinskom podrumu i vinskim bačvama... u ustima se proširi aroma 1001 začina... dominira aroma najboljeg papra iz Ceylona... kompletna atmosfera koja se stvori podsječa na Ceylon (Sri Lanka)
Med nestane skoro odmah, ali ostane lijepa slatkoča Virginije i stvori lijepu "patinu" na nepcu.
Nije od onih duhana koji se lako uvlače u pluča za one koji to vole.
Nema baš neku ugodnu room notu, i opčenito ga ne preporučam pušiti u zatvorenim prostorijama... više odgovara za negdije na otvorenom.

Meni iskreno, kao ljubitelju aromatika ovaj duhan ne paše baš previše, ali volim ga svako toliko zadimiti; pogotovo ako sjedim negdije kraj mora di bi ostali duhani puno brže izgorili.

Pušim ga u malom potu u kojem stane taman jedan flake, i lula zna potrajat bez problema preko sat vremena, di je sa ostalim duhanima ova lula taman nekih 40 minuta. Nije mi lego u večim lulama.

Ocjena 2/5

Protiv:
Malo pre pikantan u ustima za moj ukus, ali ne u smislu griženja za jezik, flakeovi malo pre tanki, ne volim taj topping od meda i aromu odstajalih bačvi... nekako mi kvare atmosferu Indije kojom ovaj duhan zrači

Za:
Predivno gori, ne grize, ugodna patina na nepcu, praktičan sa nositi sa sobom i ugodna slatkoča Virginije.


Ništa posebno u ovom duhanu, no mislim da je pravi pogodak za ljubitelje vina i enoteka.
(malo slabije gori po samim stjenkama lule ako se folda i jače sabije)

Po mom mišljenu, ovo je odličan duhan za upušavanje lule... neče ju pregrijati, napravi fini tvrdi cake, gori bez problema do kraja i ne zagadi lulu čudnim aromama...
Ja sam par lula upušio sa njim i jako sam zadovoljan - Obavezno ga lagano protrljati u ruci prije punjenja; ne foldati, i pola flake-a je sasvim dovoljno za prvih par punjenja kod upušavanja... čak trećina flakea za manje lule.

Jako lijepo se mješa sa Black Ambrosia koju taman pojača malo i dolije malo pikantne arome cigara.
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty17.08.13 15:55

Update

Starenje:

Danas mi je frend donio kutijicu koja je odstajala dosta godina (ostalo mu od starog u nekoj ladici) ; kutija nije original zatvorena, več je falilo par flakeova a kutijica je bila zamotana u alu foliju.

To je sasvim drugi duhan... izgubio se onaj miris pluta i starih bačvi, slatkost je malo naglašenija, pikantnost je isto malo splahnula, med je puno naglašeniji... skoro kestenjast.
Aroma iz same kutije je malo izgubila na intenzitetu, ali zato je samo pušenje dobilo na aromi u ukusu.

Nestalo je sve što mi nije pasalo u ovom duhanu i podiglo ga dobru kategoriju iznad one u koju sam ga svrstao kada je friški.
Sada je to duhan za posebne prilike.

Starenje ga je malo posušilo, ali ne presušilo... ne treba mu nikakvo dodatno vlaženje i odličan je za puniti ravno iz kutijice.
Popušio sam dva flake-a u tri lule ...dve srednje foldane i jednu malu sa protrljanim ostatcima.
Foldane i dalje loše gore po rubovima stijenki dok protrljane gore puno lijepše ali malo toplije.

Aroma foldanih je mrvicu slađa dok je protrljani flake puno intenzivniji i burleyast.
Pušio sam u stanu, tako da neznam kako se ponaša na vjetru.
Dozvolio sam lulama da se ugase par puta pošto sam ga stvarno guštao uz hladnu kaficu i ponovno paljenje nije utjecalo na aromu.
2 Flakea mi je trajalo od 12:00 do 15:45 uz pauzu od pola sata (upravo završavam treču lulu)

Par puta sam i nesvijesno napunio pluča, tako da je i nestalo ono grebuckanje po grlu kojeg ima kad je frižak i za razliku od friškog, okus meda je prisutan kroz cijelu lulu i to prilično jako.
Frižak mi ima onu neku aromu po Indiji, dok ovako stariji više naginje na orašaste Burley arome koje se meni jako sviđaju.

Dakle, starenje mu je dalo neku novu dimenziju i stvarno ga poboljšalo u svakom pogledu, pa bi preporučio uzeti par kutijica i zaštekati negdije daleko od očiju i zaboraviti na njih.

...eto, baš me obradovao duhan kojeg nisam baš previše cijenio... uljepšao mi dan.

RIP gospodinu koj ga je spremio i hvala frendu koj ga je donio do mene piva 
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty18.08.13 5:27

nakon ovoga si u najskorije vrijeme rjesavam dvije limenke koje ce pasti u zaborav!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty25.01.14 9:19

Upravo ga dovrših iz četiri godine čameće, a već načete pikse, nisam siguran da je nešto dobio, no izgubio nije sigurno, čak bi se zakleo da nije bio niti suh Smile
Idem po frišku piksu, dvije, nadam se da je još dostupan ko prije?
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty25.01.14 9:54

U frankopanskoj ga ima.
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty10.02.14 22:44

kupih ga kod dreier tak da se eto nade.. i kak je jucer bila jedna od tema u klubu taj duhan, doma sam ga isprobao i.... we have a winner!!! odlican!!!

ja ga punim tako da izvadim cijeli flake, malo ga razvucem ko harmoniku, presavinem i frrrrk u lulu.. malo potisnem pa jos nadodam i mljac!!  bounce 

i definitivno driving-approved... fenomenalan za napunit brzinsku lulu za vrijeme voznje posto mrvice duhana ne frcaju okolo  Twisted Evil 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mac Baren: Navy Flake Empty
PostajNaslov: Re: Mac Baren: Navy Flake   Mac Baren: Navy Flake Empty

[Vrh] Go down
 
Mac Baren: Navy Flake
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mac Baren: Plumcake
» Mac Baren: Navy Mixture
» Mac Baren Latakia Flake?
» Mac Baren: Original Choice
» Mac Baren: Virginia No. 1

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: