Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dunhill: Royal Yacht

Go down 
+6
Davorin
ssekir75
imnik
Darko
bayro
milo
10 posters
Autor/icaPoruka
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty11.07.11 19:57

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zemlja porijekla: UK
Sastav: virginija
Jakost: 4/5
Oblik: rezanci
Pakiranje: limenka od 50 grama
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Truly a luxurious tobacco. Virginias are carefully conditioned to insure sweetness. They are added to rich, heavier and cooler Virginias. A unique flavor is added to the final blend to enhance the subtle and piquant aroma.

Onaj koji oče da počne pušiti Dunhillove duhane prvo bi morao probati Royal Yacht jer po mom mišljenju ovaj duhan je osnova za ostale Dunhillove duhane.
Uvijek kad sam pušio MM965 ili Morning Mix pitao sam se što daje tim duhanima onaj dobar, sladak rahlo pikantan glavni okus , na kojem se šlepa latakija ili oriental.
Okus mu je jedno dimenzijonalan no ne na slab način, samo okus se ne menja sa pušenjem nego ostaja skroz travnato sladak i pikantan.
Karakter mu je ko stari lisac, prve dvije trečine puši se lagano i ne udara u glavu a kad dođe do zadnje trečine počeo sam da tražim gdje mogu da sjednem.
Ako ga pušiš jedan sat računaj da češ da sjediš i uživaš u nikotinu sljedeči sat
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty11.07.11 22:02

Da, da! Royal Yacht je odličsn duhan, ali je nikotinska bomba!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty11.07.11 22:02

Smile To ću pribaviti kad odrastem.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty11.07.11 23:01

Meni osobito drag duhan, prava nikotinska bomba ya pusiti u toku dugih yimskih veceri.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty13.07.11 0:43

hm... moracem da nabavim ovo...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty13.07.11 1:13

ssekir75 je napisao/la:
hm... moracem da nabavim ovo...

Ja opet razmisljam suprotno, moram IZBJECI ovo!
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty13.07.11 11:58

Sve napisano o RY stoji.... nikotinska bomba na tragu Billy Buda.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty09.08.13 18:52

Volim virginie radi slatkoče i finog "debelog" dima, al ovaj mi nije baš sjeo kako treba... pre pikantan mi je bio. (mislim čak da je to bio prvi duhan za lulu kojeg sam probao)

Za nikotin se ne sječam, pošto sam u to doba prelazio sa druma na lule, i nisam još kužio sve te ukuse... al dobro se sječam da mi je razvalio jezik i grlo.

No bilo je to dosta davno, pa bi ga mogao opet probati...
[Vrh] Go down
paludamentum
Oblak dima
Oblak dima
paludamentum


Broj postova : 1005
Join date : 15.04.2015
Age : 31
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965-ica, Solani Aged Burley, plavi Capstan

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty01.12.15 17:05

Nomen est omen! Cak i nakon XL porcije gulasa i kolaca vec nakon 5 dimova lagano plovis na jahtici i sve se fino ljulja drunken
P.S. za moj ukus izvrsno se nadopunjuje ta slatkasta virginia i topping (sljiva kazu) s punim i robusnim okusom ovih tamnijih virginia - jedino sto sam primjetio da treba pusiti u nekoliko etapa jer cim se ugrije krene stipkati inace cista desetka! cheers
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty09.12.15 22:05

Pošto ga u zadnje vrijeme često pušim mislim da bi bio red da nešto i napišem.
Svi trube da je duhan jak, i jest, ali to fino paše. Nije jak da se ne može pušiti. Trebala bi biti čista virdžinija, iako ima malo arome koja je ugodna i brzo se izvjetri. Nije raspoznatljivo je li aroma duhana ili je malo dodano. Duhan je kvalitetan. Jedino što se zna dogoditi ako zabrzate je da počne imati onaj pepeljasti okus tipičan za cigarete. Izvrstan je za guštanje uz kavu ili poslije jela. Također je dobar za jutro onima kojima treba nikotinski udar da započnu dan. Ostavit će vas sitima za duže vrijeme. Vlažnost u limenci je idealna, a sušenjem ne gubi na okusu. Malo je tanje rezan pa se lako puni.
Jedan kuriozitet vezan uz njega je da je bio omiljeni duhan Georgesa Simenona koji ga je veselo dimio cijeli dan.

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
TheDude
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
TheDude


Broj postova : 116
Join date : 27.11.2017
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Dark Twist, Half & Half, Orlik Dark Strong Kentucky

Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty01.12.17 18:42

Planiram dugo piknut piksu Royal Yachta, najviše mi pašu virginije a o ovom sam čuo samo najbolje tako da vjerujem da će mi bit dobar, ali još se nisam okuražio pošto je nikotinska bomba.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dunhill: Royal Yacht Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill: Royal Yacht   Dunhill: Royal Yacht Empty

[Vrh] Go down
 
Dunhill: Royal Yacht
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li probali ovaj duhan?
» Captain Black "Royal"
» Ima li recenzija za Royal yaht od Dunhilla na ...
» The Royal Danish Porcelain pipe
» "Novi Dunhill" - Robert Mcconnell heritage linija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: