Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Samuel Gawith: 1792 Flake

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

gawith - Samuel Gawith: 1792 Flake Empty
PostajNaslov: Samuel Gawith: 1792 Flake   gawith - Samuel Gawith: 1792 Flake Empty13.07.11 12:28

[You must be registered and logged in to see this link.]
Full strength, mellow tobacco comprising a blend of dark-fired Tanzanian leaf. Made in England.

Zemlja porijekla: Engleska
Sastav: kentucky, virginija
Jakost: 4/5
Oblik: flake
Pakiranje: limenka 50g
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Kad sam otvorio limenku umalo da ne povračam jer smrdi kao gumene igračke za pse. Rekao sam sebi da se nadam da neče biti i ovakvog okusa. Sušio sam ga jedan dan ali pre pušenja ga je dobro još malo posušiti jer sam ga morao stalno pripaljivati.Ali ništa strašno.Gori sporo i na kraju ostane samo mastan, bjeli pepeo.

Kad sam ga zapalio odmah onaj okus kakav i miris.Mora da je to taj Tonquin bean. Ali nakon nekoliko dimova ovaj okus pretvara se u okus kao da žvačeš Čunga Lunga žvakače-njami. Popušio jednu trečinu lule ovaj okus na žvakače promjeni se na Baylis whiskey liker-opet njami. Proti trečoj trečini dobije okus po tamnoj čokoladi sa marcipanom ili karamelom-mljask. Pitam ja sam sebe šta se krije u zadnoj trečini lule kad duhan dobije okus kao da grizeš sirova zrna kave-njam njam. Nakon pušenja ti u ustima ostane okus po finoj kafi.

A što se tiče snage, nije to ko ROYAL YACHT koji najprije ne udara a kod kraja baci te na tlo. Kod ovog duhana nikotin je tu od samog početka i lagano te smiruje tako da možeš da uživaš u okusima duhana. No na kraju ipak htjeo sam negdje da sjednem da se malo odmorim jer pušio sam ga na šetnji sa dijetetom.

Svakako pronašao sam svoj sveti gral među duhanima i imat če u ladlici stalnu zalihu ovog vrlo dobrog duhana.

Saymoran likes this post

[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

gawith - Samuel Gawith: 1792 Flake Empty
PostajNaslov: Re: Samuel Gawith: 1792 Flake   gawith - Samuel Gawith: 1792 Flake Empty13.07.11 13:14

Milo
postal si stručnjak za recenzije .Odlično .Samo nastavi.
[Vrh] Go down
 
Samuel Gawith: 1792 Flake
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Samuel Gawith: Chocolate Flake
» Samuel Gawith: Balkan flake
» samuel gawith brown sugar flake
» Samuel Gawith: Full Virgina Flake
» Samuel Gawith: Black XX

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: