Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Davorinova Ljetna kolekcija 2011

Go down 
+14
sinus
Nunki
Damir
Leo
ssekir75
bingo
MOVESHAKER
ibublic
strojo
imnik
420blackadder
bayro
Darko
Davorin
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty09.09.11 21:20

Ma nema šanse, po policiji način operiranja je Rumunjski. Prednosti EU, bande Rumunja sada operiraju po CRO, jer mogu uči bez ikave provjere. A način rada je, za priznati, izvrsno odrađen. Na parkiralištu su mi probušili gumu s specijalnim šiljkom dok sam izašao da vidim što je, s drugim autom se dovezli otvorili vrata i maznuli moju torbu s novčanikom dokumentima i naravno lulama... ono o Hreliću se nisam šalio ... to tj je sekirače buvljak u Zgbu. Uz put Papa Štrumf sigurno ne bi nosio takvu jaknu jer nosi 4XL Cool
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty09.09.11 21:22

Onda si bio na promatranju neko vrijeme kao ciljana žrtva.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty09.09.11 21:23

Užas. Možda padnu meni šaka...
Imam ih dosta sada.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty09.09.11 21:29

ako dođu, mogu li malo provesti s njima nasamo devil Onaj tko mi dira lule.... bolje da dalje ne pišem. A očito da sam bio interesantan. Što je najbolje sve je snimila nadzorna kamera...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ibublic
Peče me jezik
Peče me jezik
ibublic


Broj postova : 375
Join date : 02.06.2011
Age : 41
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty09.09.11 21:29

Katastrofa. Žao mi je zbog lula i sveg popratnog što su ti maznuli.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3082
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty09.09.11 23:56

Jako mi je žao to čuti, ja ću svakako gledati po buvljacima koje obilazim kad se vratim.
Grozno je to kako su organizirani!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 0:20

Davorin je napisao/la:
dakle ako netko ide na Hrelić u nedjelju, neka pogleda da li se prodaju morta lule s utisnutim glagoljičkim D i Colibri upaljač, Zippo za lule i Coronu, te Švigijev model za prirodu. Najme maznuli su mi torbu u kojoj su bile ove sitnice... spreman sam ih naravno otkupiti... nažalost ne šalim se....

A u qrac!
Mad
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 3:53

Davorin je napisao/la:
Ma nema šanse, po policiji način operiranja je Rumunjski. Prednosti EU, bande Rumunja sada operiraju po CRO, jer mogu uči bez ikave provjere. A način rada je, za priznati, izvrsno odrađen. Na parkiralištu su mi probušili gumu s specijalnim šiljkom dok sam izašao da vidim što je, s drugim autom se dovezli otvorili vrata i maznuli moju torbu s novčanikom dokumentima i naravno lulama... ono o Hreliću se nisam šalio ... to tj je sekirače buvljak u Zgbu. Uz put Papa Štrumf sigurno ne bi nosio takvu jaknu jer nosi 4XL Cool

znam, Papa Štrumf , da je hrelic buvljak u zg, pominjali ste ga vise puta, a kako sam ja, jelte, to sto jesam, takav vazan podatak se odmah pamti Wink. takodje znam sistem rada rumuna, evo mi ih na 3km, puna ih je bela crkva svaki dan. medjutim ozbiljno sam rekao ono za pretragu. upaljaci su im svakako interesantni, ali za lule sumnjam. pretpostavljam da su uzeli novac i upaljace a ostalo bacili u neki kontejner. takodje pretposdtavljam da i kod vas ima cigana koji preturaju po kontejnerima i vade iz njih sve i svasta (ljudi stvarno svasta bacaju) pa posle to prodaju po buvljacima. medjutim i oni su se izvestili pa idu logikom npr ja tebi u zg, ti meni u karlovac. svakako ce bayro znati vise o tome.

ono za jaknu sam naveo kao model, a ne kao bas tu jaknu (koja doduse nije ni mala jer i ja imam 111 kila)
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 14:31

Davorin je napisao/la:
dakle ako netko ide na Hrelić u nedjelju, neka pogleda da li se prodaju morta lule s utisnutim glagoljičkim D i Colibri upaljač, Zippo za lule i Coronu, te Švigijev model za prirodu. Najme maznuli su mi torbu u kojoj su bile ove sitnice... spreman sam ih naravno otkupiti... nažalost ne šalim se....

Otkupit cemo ih po nabavnoj...PMTR kud ide ova drzava Za carinu
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 14:58

Davorin je napisao/la:
ako dođu, mogu li malo provesti s njima nasamo devil Onaj tko mi dira lule.... bolje da dalje ne pišem. A očito da sam bio interesantan. Što je najbolje sve je snimila nadzorna kamera...

Strava.....i ja bih volio s takvima popričati nasamo, samo na pet minuta. Evil or Very Mad

Lova je ono na što su oni išli, no najgore je kad nestane nešto osobno, nešto što je jedinstveno....takvim barabama je to statički šum i smetnja u poslu, a čovjeku (namjerno njih nisam tako označio) je to u tom trenu najvrijednije što su mogli uzeti.

Nadam se da će se barem nešto moći razaznati iz snimke.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 18:35

Slažem se Gujane, pogotovo ovakve stvari, kako mi pravnici kažemo od "afekcione vrijednosti"!
A još gnjavaža oko osobnih dokumenata, da dokažeš da si ti zaista ti, pa tlaka oko kartica...
Ma leći će ti "građani EU" meni, pa ćemo jedno godinu dana provjeravati njihov identitet diplomatskim putem...a oni leže.
Prokušana metoda. Čulo se o tome do Iasija i Moldavije, pa je par godina bilo mira.
Očito je stasala nova generacija. Morati ćemo ponoviti recept! devil

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 19:10

bayro je napisao/la:

Ma leći će ti "građani EU" meni, pa ćemo jedno godinu dana provjeravati njihov identitet diplomatskim putem...a oni leže.
Očito je stasala nova generacija. Morati ćemo ponoviti recept! devil

Hehe svaka čast Bayro ! Tako se to radi Evil or Very Mad

Sve elegantno i po propisu - a poruka nedvosmisleno dođe do krajnjih korisnika Very Happy Šaraf uvijek treba s vremena na vrijeme pritegnuti, čisto reda radi, kao upozorenje Laughing
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 21:01

Sve po zakonu! Samo se nadam da će Papa Štrumf ipak naći barem dokumente. S njima je najveća masaža. Znam da mu je žao i zbog ostalih stvari, ali novu će lulu napraviti, ipak je on meštar, za upaljače i ostalo - ima nas, svoje prijatelje! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 22:26

ma otišao je i onaj, meni vrlo dragi jer je poklon od meni dragih ljudi, upaljač.- Corona..... obično ga ne nosim ali sam ga stavio u torbu dan prije Crying or Very sad

ma ništa idemo dalje, što se može...

da nismo OT, evo par novih uradaka. Ponovo blue steel, horn i square stem....

https://2img.net/r/ihimg/g/638/img4054c.jpg/
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 22:40

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Bluesteel



Ova je prekrasna! Baš nešto posebno! Cool
[Vrh] Go down
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 22:47

Moj Bajro sve su prekrasne .Moram hitno krenuti zašparati za jednu DMP.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 22:48

bayro, uze mi rec iz usta
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty10.09.11 23:16

He, he! Eto vidi se; stari iskusni lisci! Nema do klasičnih linija! Very Happy

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty11.09.11 0:16

Zaista, jedna ljepša od druge Cool

I naravno, carica bounce https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/13/img4048z.jpg/
[Vrh] Go down
Darko
Peče me jezik
Peče me jezik
Darko


Broj postova : 497
Join date : 17.04.2011
Age : 51
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty11.09.11 2:10

Sve su lule za plakati, ali nemam pojma kako bi bilo popušiti hornicu, valjda ko jako debelu cigaru? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty11.09.11 6:34

Davorin je napisao/la:
ma otišao je i onaj, meni vrlo dragi jer je poklon od meni dragih ljudi, upaljač.- Corona..... obično ga ne nosim ali sam ga stavio u torbu dan prije Crying or Very sad

Cekaj, nemoj reci da su ti ukrali ONU Coronu?!?
Crying or Very sad
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty11.09.11 13:40

"Negdje 2002 dodine, kupili smo ogromne zalihe predratnih starih francuskih klocni Većina ih je bila izrezana u oblicima popularnim za to razdoblje, uglavnom su bile srednje veličine ili male.
Vrijes je bio pohranjen u kamenoj štali u Bretagni kroz nepoznat broj godina - sve što smo mogli utvrditi je da je vrlo star. Mi smo u kombinaciji tih starih klocni i modernih ebonitnih usnika, uz mnogo kasnije ručne dorade ovdje u našem dućanu stvorili Ligne Bretagne lule, dio povijesti koji nudi najbolju kombinaciju starog svijeta i moderne tehnologije koje možemo isporučiti!"

Ovo je citat kojim Trevor Talbert opisuje svoju liniju Bretagne. Ne pišem ovo bez veze u ovom topicu. Naime, pred dvije godine je Papa Štrumf imao neke kombinacije sa Talbertom i dobio je od njega određenu količinu zapravo već izrezanih glava lula, (nisu bile baš "hard core" klocne), koje su doista već obrađene odležale najmanje pedestak godina.
Kasnije je meni (i još nekim članovima) Davorin poklonio te lule, koje je on sam obradio i stavio im usnike, ja ih osobno imam dvije, jednu ravnu applicu i jednu Oom Paul i jedino mogu reći da se odlično puše!
Naš Papa Štrumf je stvarno umjetnik! Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty11.09.11 15:44

Evo, uspio sam pronaci fotke upaljaca pa cu ih okaciti ovdje, pokusavao sam pronaci na www-u ali nema sanse, taj model Corone je previse rijedak i jednostavno nisam mogao pronaci fotografiju.

Dakle, ako netko negdje vidi ovakav upaljac, sve je jasno, vrlo je mala mogunost da postoje dva na ovim prostorima.
Taj bi morao biti od naseg cestitog Papa Štrumf

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Picture001oyv
Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Picture004qp
Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Picture005bx
Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Picture007wg
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty11.09.11 21:23

Da grga nažalost upravo tu Coronu..... Crying or Very sad Danas sam čako obilazio Hrelić u nadi... ali ništa.
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ibublic
Peče me jezik
Peče me jezik
ibublic


Broj postova : 375
Join date : 02.06.2011
Age : 41
Lokacija : Zagreb

Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty11.09.11 22:09

Lule su krasne, prava mala umjetnička djela. Osim kaj mi ove "rogate" nikak ne leže, te nisu my cup of tea.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova Ljetna kolekcija 2011   Davorinova Ljetna kolekcija 2011 - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Davorinova Ljetna kolekcija 2011
[Vrh] 
Stranica 4 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Davorinova ljetna kolekcija
» Davorinova zimska kolekcija 2011
» Davorinova Adriatiac kolekcija
» Davorinova kolekcija No1
» Davorinova jesenska kolekcija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: