Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Splitu?

Go down 
+10
Yrb
Matko
mortimer
Marin Split
Brka
ssekir75
amaru
Davorin
bayro
MOVESHAKER
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 9:28

ponuda lula u Splitu:

[You must be registered and logged in to see this image.]
ostvaren kontakt s "BUŽOM", pozvani smo na sudjelovanje u natjecanjima iz pušenja lule. Kad neko krene prema Splitu nek se javi na PM za detalje. Nadam se priključenju na forum lulaša iz Dalmacije.

ponuda duhana u Splitu:
[You must be registered and logged in to see this image.]
kako sami kažu - "mi naručimo ali nam ne pošalju" (interflame & satelit), pa molim Mr. D ako može zamoliti Mr. P da im se pošalju i Stanislaw uzorci....

dodatna oprema:
[You must be registered and logged in to see this image.]

preoteh im posljednji Stockton i kupih butz choquin magnum:
[You must be registered and logged in to see this image.]
(viđeno sinoć)
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 9:38

Čisto pristojna ponuda i duhana i lula! BC magnum smo vidjeli sinoć; join the club! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 14:00

moram uskoro do Splita, pa ću navratiti, a budem i nazvao gosp. P. Nadam se samo da taj dan neće igradi Hajduk - Dinamo Twisted Evil Inače prava fotoreportaža, svaka čast....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru


Broj postova : 223
Join date : 03.04.2010
Age : 40
Lokacija : grad na 4 rijeke
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 14:30

A di je taj dućan u ST? ja sam od sutra dole pa bi bas nabacio koji novi duhan, po nuda u karlovcu je koma!!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 14:55

Zadarska ulica. Kod Pjace. Imaš Google Earth pa nađi!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 16:24

sasvim pristojna ponuda. kamo srece da mi imamo takve duvane.
[Vrh] Go down
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru


Broj postova : 223
Join date : 03.04.2010
Age : 40
Lokacija : grad na 4 rijeke
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 17:02

Hvala bayro
ipak sam ja splico s privremenom adresom u klc. pa cu se snaci...
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 17:14

amaru je napisao/la:
A di je taj dućan u ST? ja sam od sutra dole pa bi bas nabacio koji novi duhan, po nuda u karlovcu je koma!!

Dodji do Osijeka pa ces vidjeti sto je koma.
umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty12.04.10 17:37

amaru je napisao/la:
A di je taj dućan u ST? ja sam od sutra dole pa bi bas nabacio koji novi duhan, po nuda u karlovcu je koma!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

# sa "PJACE" (Narodni trg) imaš 3 ulice:
-krajnja lijeva je Zadarska tu je dućan,
- srednja (najuža) je Priora Petra tu je "BUŽA"

P.S.
kad izlaziš iz dućana izlaziš van kreni lijevo i prva moguća desno - opet stižeš do "BUŽE"
[Vrh] Go down
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru


Broj postova : 223
Join date : 03.04.2010
Age : 40
Lokacija : grad na 4 rijeke
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty20.04.10 20:44

danas se vratio iz St-a...navratio do ducana(tek iz drugog pokusaja, naime rade dvokratno pa sam poljubio vrata u prvom pokušaju) imaju sasvim pristojan izbor lula, a i duhani nisu loši...trzio navy flake i original choice te par sitnica...imaju stvarno dobar izbor cigara...
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8243
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty22.04.10 16:33

Interesantno, zamalo da smo se sreli....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty19.01.11 15:03

Kako je meni ovo promaklo? A stalno zujam po tim uličicama... Očito sam predugo u Ljubljani. Cijelo vrijeme sam mislio da kod nas dole i nema baš nekog interesa za lule lol!
[Vrh] Go down
Brka
Peče me jezik
Peče me jezik
Brka


Broj postova : 311
Join date : 25.11.2010
Age : 50
Lokacija : Bilje, Osijek

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty19.01.11 15:18

Stvarno je Osijek koma. Kometina. Ona što je dinosaure stepla.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty19.01.11 15:55

No, zato smo zajedno jaci. Nikakav problem nije da se tri ili cetiri covjeka dogovore, obavimo lijepo neki group buy kvalitetnog lisca i Bog te poveselio!
Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty20.01.11 0:00

grga je napisao/la:
No, zato smo zajedno jaci. Nikakav problem nije da se tri ili cetiri covjeka dogovore, obavimo lijepo neki group buy kvalitetnog lisca i Bog te poveselio!
Smile

E to bi bilo super........
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Ponuda lula i duhana u Splitu   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 15:14

Evo malo da izreklamiran butigu u Splitu ako uopce smin scratch
Neman nista osobno sa butigon, mada poznajen gazdu, ne reklamiran zbog njega nego zbog ljudi iz Splita koji su tu na forumu i opcenito ljudi koji se zateknu u Splitu i tili bi kupit duvan a neznaju di.
Stiga je Stanislaw balkan latakia, london mix itd. Ima Krasnu ponudu Petersonovih duvana i takodjer Mac Brena, naravno tu je i lipa ponuda lula Gdje kupiti u Splitu? 303824 Da sad ne nabrajan koje tocno duvane ima jer neznan ni ja na pamet ali rado cu napisat ponudu kad malo obidjen butigu uskoro Smile

[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 15:21

[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo tu su i neki opci podaci pojedinih tabacco & cigar shopova u Splitu
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 16:49

Ma daj nemoj zezat...pa bia sam prošlu sedmicu,radila neka cura i nisam ubra ova dva gori.
Hvala Marine,sutra pičim po ova dva a ti pošto znaš gazdu nagovori ga da nastavi u istom ritmu punk
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 17:11

ovo nije reklama vec "gde kupiti lulaske potrepstine u splitu". i daj malo opisi gde su te lokacije, desava sa da link posle duze vremena ne radi iz raznih razloga, a ono sto je napisano ostaje na forumu. nije split tako mali da ima dva ducana, a i turisticki je grad, nije zlo da postoji. mozda bi mogli za svaki grad tako - svako za svoj? scratch
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 18:18

Evo sekirče,znam da je teško povjerovat da Split kao turistički grad ima samo tri mjesta di se može kupit nekakav ozbiljniji duvan za lule ali to je nažalost živa istina.
Jedan je u centru grada(Havana),na dnu pjace,u Zadarskoj ulici i oni dobavljaju duvan od Camelota iz ZG ali nema ništa osim aromatica.Kolekcija lula i pribora im je odlična a cijene su normalne.
Drugi je na izlazu iz grada,prema istoku(kvart Mejaši-Kila) u sklopu City Centra One(Churchill),od duhana ima dvi-tri linije Savinelijevih mješavina i McConell Oriental i Scottish Mixture,ostalo aromatici kao i u prvom.Što se lula tiče,ne pamtim koje su al su dosta skuplje i manji je izbor nego u Zadarskoj.Tamperi i čistači su pristupačniji cijenom od konkurencije a ima i odličan izbor cigara,koliko sam primjetio.
Treći je Q-shop,iz kojeg sam se upravo vratio jer nisam moga čekat do sutra.Duvana stvarno ima raznih(NAPOKON),Peterson,Savinelli,MacBaren i sad Stanislav uz hrpu raznih aromatica.Ima i lula al nisam gledao cijenu.Nalazi se također prema izlazu iz grada ka istoku ali je puno bliže centru od ovog drugog.Kvart je Sućidar i najstariji je tobacco shop u gradu.Koga god pitaš znat će ti objasnit di se nalazi i po meni je br.1 u gradu,šta se tiče izbora duhana za lule.Gazda je istinski poznavatelj duhana,cigara i cigareta.
Za ovaj Smoking stvarno ne znam ništa.
Uglavnom ako se ikad nađeš u ST normalno da te nećemo pustit da sam lutaš po gradu u potrazi za duvanima,ne brini. dva pijana
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 19:29

ne brinem ja za mene (niti bilo kog sa foruma ), vec uopste... koliko puta je neko pitao gde ima da se kupi ovo ili ono u zagrebu, osjeku, karlovcu... beogradu, nisu, novom sadu... zato i mislim da bi mozda bilo pametno staviti za svaki grad gde sta ima, za pocetnike. koa sto je bayro napisao za zagreb ili sad ti za split.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 22:47

Sekirce slazen se u potpunosti, zato san i zapocea ovi topik Smile Mislin da je to odlicno da covik zna di se nalazi najbolja ponuda duvana u pojedinom gradu.

Mortimer nije moga bolje opisat di se butiga nalazi nego sta je opisa piva
I btw, za taj Smoking nisan ni ja zna scratch, evo prvi put san vidija tu povise u linku.
A ovo u Churchilla sta kazes, tamo san vidija samo Savineli lule, nije neka obilata ponuda, ima nekoliko modela i najjeftiniji je oko 100 eura.


[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 22:53

mortimer je napisao/la:
Ma daj nemoj zezat...pa bia sam prošlu sedmicu,radila neka cura i nisam ubra ova dva gori.
Hvala Marine,sutra pičim po ova dva a ti pošto znaš gazdu nagovori ga da nastavi u istom ritmu punk

To mu je kcer... je, je stiga je ima dva, tri dana i to san mu ja reka da naruci Twisted Evil, jer kaze on da ga je drza i prije i da je skroz zaboravija na njega, a ljudi nisu trazili.... tako da ga nije ima dosta vrimena. Sad je opet u normalnoj ponudi Laughing
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty23.10.11 23:21

Ovo pišem kao moderator, samo do pojasnim neke stvari u vezi Sekričetovog prijedloga;
Naime, imamo cijelu temu "Gdje i kako kupiti", od prodavaonica u Splitu, Rijeci, Beogradu, Trstu, Zagrebu, Grazu, Pragu, Budimpešti, Pečuhu, na cesti Beč - Znojmo, a i šire, pa će svatko naći ono što mu odgovara.
Pizdarije koje ste pisali po tim raznim temama sam pobrisao, tako da bude preglednije, a naravno, svako novo iskustvo je dobrodošlo.
A ono što nije za svačije oči - znate gdje ide, mislim da oko toga imamo konsenzus! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty24.10.11 2:03

bayro, to sam i ja mislio. ovu temu preimenovati u "gde kupiti u splitu" ili prebaciti u nju ako postoji, a dopuniti ono sto nema. sad je kasno, napisacu ja sutra za nis i vrsac
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti u Splitu? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Splitu?   Gdje kupiti u Splitu? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Splitu?
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Berlinu?
» Gdje kupiti u Osijeku?
» Gdje kupiti u Dublinu?
» Gdje kupiti u Pragu?
» Gdje kupiti u Salzburgu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: