Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 stiglo jos atiljerije ;)

Go down 
+21
dejan68ks
foksieloy
misterno
Simba
fra_Perica
G.S.Patton
420blackadder
darkoni013
gavran11
LenkoSmrk
Matko
Brka
Leo
imnik
ibublic
mortimer
Davorin
sinus
ssekir75
bayro
Marin Split
25 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty13.03.12 20:19

Čujete vi artiljerci i topnici - nemojte da ja po vama raspalim iz svih mogućih oruđa, iako sam po VPD/VES-u obični prašinar 31102 zbog ovog offtopičarenja! Za carinu
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty13.03.12 21:46

dobro vece, kolega 31102 kdir voda pesadije Twisted Evil pretpostavljam bileca. koja klasa? devil

ontopic
osposobljena i chacom a kanadjanka stavljena u dejstvo sa erinmore zutim punjenjem devil
[Vrh] Go down
Simba
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
avatar


Broj postova : 175
Join date : 07.03.2012
Age : 124
Lokacija : nigdjezemska

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty13.03.12 21:48

x


Zadnja promjena: Simba; 30.05.14 10:20; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty13.03.12 21:50

poneses nekoliko... ili dva meera Wink
[Vrh] Go down
Simba
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
avatar


Broj postova : 175
Join date : 07.03.2012
Age : 124
Lokacija : nigdjezemska

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty13.03.12 21:53

x


Zadnja promjena: Simba; 30.05.14 10:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty13.03.12 21:59

e onda imas problem... Sad
[Vrh] Go down
Simba
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
avatar


Broj postova : 175
Join date : 07.03.2012
Age : 124
Lokacija : nigdjezemska

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty13.03.12 22:22

x


Zadnja promjena: Simba; 30.05.14 10:22; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty14.03.12 10:37

Meni to smrdi na zapaljene topove.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty14.03.12 11:01

ne, ovde se koriste samo dimne granate Twisted Evil mada, za nekog su tu i BOt zagusljivci made in syria devil
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty30.03.12 13:05

učo, kako napreduje restauracija? a da nabaciš koju fotografiju?
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty30.03.12 19:29

zavrsena... Cool ostale samo slike bentica da okacim. moglo bi...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty31.03.12 20:41

evo matko...

pre ciscenja

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3556

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3557

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3558

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3559l

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3560

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3561

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty31.03.12 20:48

i posle...

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3604

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3605e

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3606

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty31.03.12 21:14

a tu se nekako umuvao i ovaj kriswill s pocetka 70tih

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3594

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3595

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3596

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3597

posle ciscenja

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3601

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3602

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Dsci3603

mislio sam da ga prodam, ali ostace, svidja mi se njegov oblik. trenutno je na soljenju
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty31.03.12 21:16

Lepo, lepo...
[Vrh] Go down
Simba
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
avatar


Broj postova : 175
Join date : 07.03.2012
Age : 124
Lokacija : nigdjezemska

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty31.03.12 21:21

x


Zadnja promjena: Simba; 30.05.14 10:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty31.03.12 21:52

Odlično si ovo odradio Sekirče, svaka čast! Postaješ vrsni restaurator, i to ozbiljno mislim.
A za ovu Kriswillicu što je sad na soljenju, na prvoj slici sam mislio da je usnik progrižen, no sad vidim da je O.K.
Čuvaj tu lulu.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 11:00

zahvaljujem, bayro! znao sam da ce da ti se svidja devil upravo sam joj iscistio so. sama zarnica manje vise, ali ljudi moji, ne mogu da ocistim kanal koliko je prljavo! Mad cak je morala i turpija da radi. strasno!!! kako li ljudi mogu biti tako nesavesni prema svojim lulama, uopste mi ne ide u glavu. ajde sto prodavce boli odredjena stvar, ipak je to kupljeno na buvljaku, ali taj koji je pusio, kako mu nije bilo grozno?!? nalepljeni slojevi garezi po povrsini, masnoca, ajde sto su usnici oksidirali, to je vec normalno, ali brate smrde za desetku kad ih uzmes u ruke. affraid ponekad se pitam sta me to tera da ih jos navlacim kao krtica kad vec imam prilicnu kolicinu i po kvantitetu i po kvalitetu. a nesto ni za pusenje nemam vremena. ako me ne mrzi posle izvadicu sve na gomilu da prebrojim, jer, da budem iskren, vise ni ja ne znam koliko lula imam Embarassed

sto se tice same restauracije, ne znam, ali nekako volim da vracam stvari iz mrtvih. moj motor je tako "oziveo" pa me sad bivsi vlasnik psuje i moli da mu ga prodam (od cega naravno nema nista). isto tako je gomila raznih satova vracena u funkciju. ma nekako volEm kad vidim da je nesto spremno za bacanje,a ja ga spasim u udahnem mu novi zivot flower jedino mi nedostaje radionica, u kojoj bi mogao da se opustim uz razni alat i popravljam razne stvari. stanujem podstanarski, a i nemam masinu na koju bi mogao da namontiram filc i odradim nanosenje karnaube. to je jedina mana ovih restauracija, ali dobro, moze se i bez nje...

simba, sve ovo mozes i ti sam da uradis. sav potreban alat i potrosna sredstva vec imas u kuci. potrebno ti je samo dosta zivaca Wink
[Vrh] Go down
Simba
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
avatar


Broj postova : 175
Join date : 07.03.2012
Age : 124
Lokacija : nigdjezemska

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 13:08

x


Zadnja promjena: Simba; 30.05.14 10:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
darkoni013
Prva lula
Prva lula
darkoni013


Broj postova : 73
Join date : 06.03.2012
Age : 54
Lokacija : Pančevo

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 13:21

имам један мотор од веш машине, мислим да ће бити довољно за филц и полирање. кад оправим сликаћу.
пре неки дан ми другар да две луле, брујере гарантие. црне, никакве, али реко ајде да их средим па нека висе на чивилуку. исто срање као код тебе. толико ђубрета у њој да ми је криво што нисам сликао. некако их очистио, осолио али и даље толико смрде да је то да не верујеш. остаће само да висе за украс. чудо је шта све може да се направи од луле.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 13:28

posluzit ce taj motor sigurno, koliko se to okretaja vrti?

mozda ne bi bilo lose nabaviti pa pripojiti nekakav potenciometar da ga se uspori, mislim da je oko 1000 okretaja idealno za to.

p.s. ajde nemoj cirilicom, zivota ti!
Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 13:40

Simba je napisao/la:
Ma ja ti imam neku radionicu u podrumu, tokarski iliti strug mali, i tako nešo od alata, pa radim svakojake gluposti.
A mislio sam se možda se provozam do tebe, pa da podimimo koju....jednog dana, onda čušćenje... Very Happy da ne moram sam....
Ili se nađemo na moto susretu, ako dolaziš recimo u Osijek, Vukovar ili ko zna gdje bude...
Motor mi možeš prepoznati po burencetu na paktregeru...

e bas cu pored eventualno tri lule na skupu da trazim burence na motoru... umrijet od smjeha

taj motor mislim da moze, ako nista napravis mu remenicu sa redukcijom.
[Vrh] Go down
darkoni013
Prva lula
Prva lula
darkoni013


Broj postova : 73
Join date : 06.03.2012
Age : 54
Lokacija : Pančevo

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 15:02

ej, kucam sa mobilnog, ostalo mi na ćirilici, nije namerno. izvinjavam se, nisam mislio ništa provokativno, nisam ni u tom fazonu. vodiću računa. kad kucam sa kompa uvek kucam latinicu. soryy.
[Vrh] Go down
darkoni013
Prva lula
Prva lula
darkoni013


Broj postova : 73
Join date : 06.03.2012
Age : 54
Lokacija : Pančevo

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 15:05

aj sad o tom motoru. pa ima dve brzine, klasika, e sad koliki je broj obrtaja neznam tačno ali mislim da je dovoljan. mislim da nije problem veliki broj obrtaja. a može i da se napravi remenica pa da se redukuje. napraviću prekidač pa da mogu da koristim obe brzine. tako nešto sam već uradio na vrcaljki za med. će bidne dobro.
[Vrh] Go down
Simba
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
avatar


Broj postova : 175
Join date : 07.03.2012
Age : 124
Lokacija : nigdjezemska

stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty01.04.12 15:43

x


Zadnja promjena: Simba; 30.05.14 10:22; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: stiglo jos atiljerije ;)   stiglo jos atiljerije ;) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
stiglo jos atiljerije ;)
[Vrh] 
Stranica 3 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: