Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty27.10.11 0:05

Prvo što se da primetiti je U NIŠ. Nije greška. Ako neko ima posla po jugu Srbije, da zna da se imena gradova i sela u lokalnom govoru ne menjaju po padežima. Dakle, u Niš, iz Pirot, u Vlasotince... Često važi i za gomilu drugih imenica.

Obzirom da već petu godinu ne živim u Nišu, nisam baš u toku sa svim radnjama koje se menjaju kao vreme. Zato ću ovde navesti samo tri za koje znam da imaju duvan.

Prva radnja nalazi se u samom centru grada, preko puta Mcdonaldsa gde je nekada davno bila fotografska radnja a posle frizer shop. Ima standardnu ponudu za Srbiju i po standardnim cenama. Larsen Golden Dream i Sweet Aromatic po 650din, a Stanwell Melange i Vanilu po 550. Za divno čudo, nema Clan Twisted Evil Medjutim, dešava se da u ponudi imaju i po koji duvan švercovan iz Češke. Zadnji put je imao MB OC, ali je bio oko 800din (direkno preračunata cena iz Češke odakle oni nabavljaju). Dečko koji drži tu radnju vrlo je voljan da pokrene priču sa lulama, i par puta smo razgovarali na tu temu (u prevodu, rasspitivao se sta bi bilo dobro da uveze od lula i duvana). Vido sam da je doneo par lula, BDK ako me sećanje ne vara. Obećao je da će nabaviti i čistače. Je li bilo jos kakve nabavke, iskreno nemam pojma. Videću sad za vikend pa ću postaviti ako ima promena. Još je napomenuo da ima potražnju što ga veoma čudi (iskreno i mene, znam trojicu koji puše lulu u Nišu scratch )

Druga radnja je na nekih 500-600 metara od centra, a nalazi se preko puta poznate kafane "Biser". Ovde je isto moguće kupiti duvan, i takođe sam čuo priču da se dosta kupuje. Medjutim, nisu raspoloženi ni za kakvo petljanje sa bilo čim osim onog što ima kod legalnog uvoznika.

Ako pak ostanete bez duvana u pola noći, lek vam je trafika koja se nalazi između garaže Niš-Ekspresa i Zone 3. Do ove trafikwe nisam bio ali sam čuo od prijatelja koji se tu snabdeva s vremena na vreme.

Možda postoji i još neko mesto, ali ja ne znam. Verovatno po gift shopovima možete naći i tampere (ranije ih je bilo).

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty20.11.12 14:08

update: prva radnja vise ne postoji, opet je neki frizer shop.
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty13.12.12 20:28

Ja sam (jos uvek u Nis) i nisam nigde video ni lule, ni duvan, nista.

Nije da se nisam raspitivao, nema ili nisam uspeo da saznam.

Sto me podseti sada na jedan dogadjaj, kasno letos. Idem na posao, a da bih usao na parking, posto dolazim iz suprotnog smera, moram malo da prodjem firmu, ali tu vec usporavam, jer je odmah moguce skretanje ulevo, odnosno meni treba okret od 180 stepeni.

Vozeci sporo, mimo firme, bacim uvek pogled da li je neko iz obezbedjenja na ulici, pa mu ablendujem da dok se okrecem spusti one zastitne stubice i pusti me na parking, inace moram da stanem, kamere ne pokrivaju taj ugao.

Elem, da ne duzim, ugledam ispred zgrade tipa, pusi lulu! Jeeeee, konacno lokalac lulas, stustim se brze-bolje da napravim onaj 180 stepeni zaokret, da mi tip ne zbrise iz vidokruga, upalim havarijke, istrcim iz auta, pridjem tipu (gospodin u srednjim pedesetim, mirno pucka, nekog ocito ceka) i uzbudjeno pocnem da ga ispitujem gde u Nisu moze da se kupi duvan i pribor i taj rad...

Tip me ljubazno gleda, saslusa i kaze: 'Do you speak English'?

Tu prsnem u smeh, izvinim se coveku, prigodnom-dve recenice i dignem ruke od dalje potrage za izvorom duvana za lulu u Nisu. Very Happy
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty13.12.12 20:44

To je nažalost, prečesta priča Cool
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty13.12.12 21:09

nunki, jedino sto po nis ima je ono iz legalne prodaje. za sad znam da ima u onoj radnji dijagonalno preko puta kafane biser, i trafici uz samu zgradu izmedju ekspresove garaze i zone 3. lula je ranije bilo tu i tamo po slucajnom principu, gift sopovi i slicna prica, ali nista vredno pomena. a i kako bi kad ukljucujuci tebe znam 5 ljudi u nis koji puse lulu. tebi ( i meni) to i ne znaci puno, jer smo vec opremljeni i imamo razvijene kanale nabavke, ali je lose za ove mladje koji bi kao krenuli u pricu pa odma gube volju cim cujukoje je cimanje oko nabavke svake sitnice.

usput, ako budes bio u nis prvu polovinu januara bilo bi krajne vreme da se nadjemo. no ima vremena pa cemo da se dogovorimo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty16.12.13 18:25

Vidim da ova tema nije aktuelna vec neko vreme, ali kao sto je rekao ssekir75(cije sam aktivnosti na ovom forumu pratio, ovom prilikom bih pohvalio njegovo znanje iz ove oblasti i cestitao mu na tome sto je uspeo da zainteresuje mene po istom pitanju) ja sam relativno mlad i dosta neiskusan po pitanju pusenja lule. No bez obzira na to, jako me privlaci da krenem da pusim na lulu, i vracam se na sekir75-ovu konstataciju da mladi u Nisu(skoro svugde u Srbiji) imaju problem kada je to u pitanju, jer nemaju dostupne prodavnice ili ne znaju gde se to nalazi.
Ono sto mene zanima, jeste gde bih mogao da nadjem lulu i sav potreban materijal (temper, filteri, alat za ciscenje i duvan) a da ne moram da napustim okrug Nisa.
Svima se zahvaljujem u napred
Jovica
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty04.02.14 14:50

Evo ja da malo dopunim ovu temu.
Skoro sam poceo da se interesujem za lulu i sve sto ide uz nju,raspitivao sam se po trafikama za duvan (nakon sto sam kupio lulu preko kupinda) ali gledaju me bledo kad im kazem da mi treba duvan za lulu  Shocked Kao ono "ti si prvi koji nam to trazi" tako da nemojte ni da pokusavate osim ako vam neki prijatelj drzi trafiku pa je zeljan da naruci Smile
Dakle,postoji u Kalcu jedna prodavnica koja prodaje svasta vezano za duvan za motanje,travu (ne prodaju vutru konkretno ali asortiman za istu),upaljace i mnogo toga ali prodaju i duvan za lulu.Imaju koliko sam cuo i cistace i tampere...Od duvana imaju Clan Aromatic 500 din,Stanwell Melange 550din,Stanwell Vanila 550 din,W.O. Larsen Golden Dream 650 din,W.O. larsen Sweet Aromatic 650 din.Postoji jedan Tobacco shop u Kazandzijsko sokace (pored onih kafica) gde prodaju iste gore navedene duvane,medjutim prodavacica mi je rekla da ce uskoro prosiriti ponudu,prodavace lule,pribor za lulu,duvan (pored ovih sto vec imaju) tako da ce to biti veoma lepo ako bude istinito  lula 
Cuo sam za jos jedan tobacco shop izmedju hotel Ambasdora i Poste u centru grada tako cu to uskoro da proverim i napisem sta imaju  Very Happy 
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty04.02.14 22:22

hm, to u kafedžijsko sokače bi moglo da bidne zanimljivo... Cool ako stvarno pojačaju ponudu. medjutim, nemoj prerano da se raduješ, jer znaju dooobro da opepele po ceni. logikom, to puši gospoda koja ima puno para pa će platiti. ono, istina je da to puši gospoda (hehe  Cool ), ali ta ista gospoda nije na banani rasla pa da ne zna šta koliko vredi. moguće da se neko i upeca, ali pravi lulaši će im ubrzo "očitati bukvicu".

gde je to tačno u kalču? nisam tamo ušo ima dve godine najmanje...
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty04.02.14 22:38

Giovanicapello je napisao/la:
Vidim da ova tema nije aktuelna vec neko vreme, ali kao sto je rekao ssekir75(cije sam aktivnosti na ovom forumu pratio, ovom prilikom bih pohvalio njegovo znanje iz ove oblasti i cestitao mu na tome sto je uspeo da zainteresuje mene po istom pitanju) ja sam relativno mlad i dosta neiskusan po pitanju pusenja lule. No bez obzira na to, jako me privlaci da krenem da pusim na lulu, i vracam se na sekir75-ovu konstataciju da mladi u Nisu(skoro svugde u Srbiji) imaju problem kada je to u pitanju, jer nemaju dostupne prodavnice ili ne znaju gde se to nalazi.
Ono sto mene zanima, jeste gde bih mogao da nadjem lulu i sav potreban materijal (temper, filteri, alat za ciscenje i duvan) a da ne moram da napustim okrug Nisa.
Svima se zahvaljujem u napred
Jovica

izvini, nisam snimio poruku na vreme.

odgovor si mogao da nadješ u mojim postovima. dakle, lulu možeš kupiti jedino na buvljaku (ono po radnjama i ne gledaj, kinesko djubre), a ovo ostalo evo piše gore. mogli bi vi malo da se aktivirate dole, da se nadjete, popričate, malo se družite... neće vam niko servirati ni lule ni duvane. tek kada bude bilo potražnje neki od lokalnih derikoža (pardon, trgovaca) će se razmisliti da ubaci i te stvari u ponudu. pored vas dvojice tu je i mlada dama liriel (koja kaže da i neke njene drugarice zagledavaju lule Wink ), zatim raša, a i ja dolazim bar jednom mesečno. neki momci su me onomad u splandžu startovali oko lula, tako da interesovanja ima. ali, ako se ne krene sa aktivnijim susretima, neće biti ništa od cele priče. tek kad se bude vidlo da postoji GRUPA LJUDI koji puše lulu moći će da se računa na omasovljenje ove plemenite veštine (što bi rekli bokseri).

dakle, ja ću za vikend da se vidim sa banetom i liriel (ako bude u niš), da dam potrebne instrukcije i savete, a posle se vi sami organizujte za češće da ne čekate mene jednom mesečno Wink
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty05.02.14 0:09

U Kalcu na 3 sprat ako se ne varam,a danas nisam bio da proverim taj drugi tobacco shop u centru vec cu sutra pa kad stignem pa pisem ovde Very Happy


Zadnja promjena: Branislav; 05.02.14 0:10; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : *)
[Vrh] Go down
Branislav
Oblak dima
Oblak dima
Branislav


Broj postova : 1243
Join date : 01.02.2014
Age : 35
Lokacija : Srbija,Nis
Omiljeni duhani : Escudo, Elizabethan Mixture, Orlik Golden Sliced

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty05.02.14 22:06

Bejah danas da proverim taj tobacco shop koji u stvari jedna Davidoff trafika (tako barem pise),malo veca od ostalih.Dakle ima svega i svacega vezano za duvan ali nema duvan za lulu Sad
Mozda i bude nekad ako potraznja bude malo veca.To mi Nislije trebamo da se potrudimo pa da im stalno trazimo  Very Happy 

[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty05.02.14 22:56

ssekir75 je napisao/la:
Giovanicapello je napisao/la:
Vidim da ova tema nije aktuelna vec neko vreme, ali kao sto je rekao ssekir75(cije sam aktivnosti na ovom forumu pratio, ovom prilikom bih pohvalio njegovo znanje iz ove oblasti i cestitao mu na tome sto je uspeo da zainteresuje mene po istom pitanju) ja sam relativno mlad i dosta neiskusan po pitanju pusenja lule. No bez obzira na to, jako me privlaci da krenem da pusim na lulu, i vracam se na sekir75-ovu konstataciju da mladi u Nisu(skoro svugde u Srbiji) imaju problem kada je to u pitanju, jer nemaju dostupne prodavnice ili ne znaju gde se to nalazi.
Ono sto mene zanima, jeste gde bih mogao da nadjem lulu i sav potreban materijal (temper, filteri, alat za ciscenje i duvan) a da ne moram da napustim okrug Nisa.
Svima se zahvaljujem u napred
Jovica

izvini, nisam snimio poruku na vreme.

odgovor si mogao da nadješ u mojim postovima. dakle, lulu možeš kupiti jedino na buvljaku (ono po radnjama i ne gledaj, kinesko djubre), a ovo ostalo evo piše gore. mogli bi vi malo da se aktivirate dole, da se nadjete, popričate, malo se družite... neće vam niko servirati ni lule ni duvane. tek kada bude bilo potražnje neki od lokalnih derikoža (pardon, trgovaca) će se razmisliti da ubaci i te stvari u ponudu. pored vas dvojice tu je i mlada dama liriel (koja kaže da i neke njene drugarice zagledavaju lule Wink), zatim raša, a i ja dolazim bar jednom mesečno. neki momci su  me onomad u splandžu startovali oko lula, tako da interesovanja ima. ali, ako se ne krene sa aktivnijim susretima, neće biti ništa od cele priče. tek kad se bude vidlo da postoji GRUPA LJUDI koji puše lulu moći će da se računa na omasovljenje ove plemenite veštine (što bi rekli bokseri).

dakle, ja ću za vikend da se vidim sa banetom i liriel (ako bude u niš), da dam potrebne instrukcije i savete, a posle se vi sami organizujte za češće da ne čekate mene jednom mesečno Wink
Zahvaljujem dragi ssekir75 na odgovoru. Taj odgovor o kupovini lula na buvljaku, kao i proces cenjkanja sa iskusnim prodavcima lula sam procitao i upio Smile nadam se da nije previse ako bih Vas pitao da se upoznamo, ako dolazite u Nis sa namerom da pricate o lulama i Vasim iskustvima po pitanju istih. Kao sto rekoh, mlad sam i bez iskustva, a u ovako cenjenom hobiju valjalo bi cuti rec nekog iskusnog poput Vas Smile
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty07.02.14 15:08

danas krećem za niš i buću tu za vikend. šaljem ti br tel na pp. već postoji dogovor da se vidim sa banetom, pa bi mogao i ti da ne ponavljam dvaput istu priču Wink
[Vrh] Go down
David
Prva lula
Prva lula
David


Broj postova : 34
Join date : 30.09.2014
Age : 28
Lokacija : Vajdaság

kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty18.09.15 14:43

Prolazio sam kroz Vlasotinci, i video sam da imaju neki Urban Tobacco shop, nisam mogao da udjem jer sam bio u skripcu, ali sam pogledao na netu, pise da imaju i lule i duvani, ali slike-nigde! Mozda se budem pokupio pa pre novu godinu odem da vidim sta imaju
[Vrh] Go down
Sponsored content





kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty
PostajNaslov: Re: Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?   kupiti - Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš? Empty

[Vrh] Go down
 
Gde kupiti lulaške potrepštine u Niš?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Zadru?
» Gje kupiti u Londonu?
» Gde kupiti u Skopju?
» Gde kupiti u Lajpcigu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: