Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Što naručiti od 4nogginsa?

Go down 
+4
bayro
imnik
Davorin
Marin Split
8 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty09.11.11 14:34

Sekirče je pametan čovjek i uz to još profesor povijesti, što izuzetno cijenim. On zna da su povijesni/ istorijski procesi ponekad spori, ali idu svojim tokom.
No, svaka mu je na mjestu, taman dok popušiš jednu limenku, stići će i ostalo bez ikakve frke i panike!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty09.11.11 20:18

i sto je najvaznije bez carine Twisted Evil
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty09.11.11 21:40

ssekir75 je napisao/la:
a sto da ga deru? cemu zurba? ionako nece popusiti 150g dok ne stigne druga nabavka... samo polako i strpljivo

Treba probati, postarina je nesto malo skuplja a duhan izadje, gledano po gramu, gotovo duplo jeftiniji.
Pricam o 16oz bulka u usporedbi s limenkama.

Ukoliko prodje, na konju je, ukoliko ne prodje, opet je ispod cijene limenki. Isto tako, slazem se da je rizik naruciti 16oz necega za sto nisi siguran da ce ti se svidjeti no to je drugi par cipela.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty10.11.11 0:09

Ti se kani naručivanja monstrume! Znaš na što mislim! bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty10.11.11 7:56

Ja sam miran duze vrijeme sto se tice lisca. Mislim da ce sljedeca narudzbica ici za Kenjadu, prije nego se sogi vrati.
[Vrh] Go down
mortimer
Prva lula
Prva lula
mortimer


Broj postova : 93
Join date : 01.05.2011
Age : 47

Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty11.11.11 8:21

Marin Split je napisao/la:
Fala ljudi , nije mi ni ova Leova ideja losa, to san cak i mislija Smile ali me privlaci profesor i slipac toliko da mislin da se necu prevarit sa 100 g od svakog... Vidit cu sta ce mi Mortimer kazat jer san sa njin mislija obavit kupnju.
Sorry stari...Bijah negdi 7 dana di se ne koristim internetom,ni ovim drugim modernim sr...tipa mobitel.
Ja sam miran s narudžbama bar do prvog miseca ali ako nisi uspija napravit račun na paypal PM-ni me pa ću ti ja uzet.Šta se tiče richa ne virujen da ću ga ubuduće često kontaktirat(osim za njegove mješavine) jer antiša mi je ukazao na pipeandcigars koji su puno povoljniji.
Ako ćeš uzimat sam nemoj priko 4-5 kesica po 2 unce iako su naši carinici u ST prilično miroljubivi,ja se ne bi kocka.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty11.11.11 12:45

Vec san odlucija, Bald headed teacher 2 unce, Chipman hill 2 unce i Three blind moose 2 unce
to je to za pocetak pa cu lako opet. (Naravno u Richa samo njegove mirodije..) i jos cu nesto izabrat i to je to
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Što naručiti od 4nogginsa?   Što naručiti od 4nogginsa? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Što naručiti od 4nogginsa?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Web shop: 4noggins i Rich Gottlieb

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: