Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Rijeci i okolici?

Go down 
+25
babaq
Davorin
vik2211
Leo
Lakeman
wranjo123
Beki
Vander
jaky1
sinus
Tomo1978
Sarmageddon
Karlo
gstaraz
foksieloy
Keko
Rakija
mariv.photo
Suspiria
king1976
Sunka
fatjoe
Rip Kirby
jam.hadar
bayro
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty16.11.13 12:24

Hvala Kirby, navratit ću piva 
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty18.11.13 17:13

Hvala Kirby još jednom, malo sam šokirao gospođu (nije imala tako veliku vrećicu) i ostalo je točno još 16 limenki po staroj cijeni. Twisted Evil 
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 55
Lokacija : Opatija

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty18.11.13 20:38

Keko je napisao/la:
Hvala Kirby još jednom, malo sam šokirao gospođu (nije imala tako veliku vrećicu) i ostalo je točno još 16 limenki po staroj cijeni.  Twisted Evil 
Kako misliš "ostalo"? Bilo ostalo dok ti nisi došao ili ostalo još 16 nakon tebe? Koja je to stara cijena a koja nova? Jezik pregrizao lajavi, ako si sve pokupio ovi moji će me ubit što sam provalio tako povjerljivu informaciju strancu!Mad Embarassed
[Vrh] Go down
Keko
Oblak dima
Oblak dima
Keko


Broj postova : 1184
Join date : 30.01.2013
Age : 61
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, EMP, St. James Flake, Navy Flake, lot of flake

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty18.11.13 20:58

Nakon mene...60 kn, a u Rijeci se nisam nikad osjećao strancem.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty28.11.13 8:45

Tower centar, 4. kat iNovine

MB Navy flake po 60kn (ostalo još 5-6 komada) i nabavili po prvi put čistače od Vauena (oni grublji plavo-bijeli iliti vidi ovaj link: [You must be registered and logged in to see this link.] oko 26kn za 80 komada


Zadnja promjena: Rakija; 06.12.13 18:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty28.11.13 8:55

Ti čistači zgledaju ok, kolko vidim jedan kraj je deblji?
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty06.12.13 18:09

foksieloy je napisao/la:
Ti čistači zgledaju ok, kolko vidim jedan kraj je deblji?
Sorry na zakašnjelom odgovoru, bio sam odsutan neko vrijeme i bez neta, a nije mi prikazalo nove postove.

Ok su. Jedan je kraj deblji, ali samo malo, skoro neprimjetno. Ako je usnik tanji, jako teško ulaze u njega. Čite dosta dobro i vezuju na sebe krupnije čestice.
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty06.12.13 20:26

malo pretjerana cijena za paket čistača...

inače, dobri su samo za čiščenje; nisu baš nešto za skupljanje vlage, pošto su sintetski, tako da su za zaobiči ako se ima naviku gurat čistač u lulu tjekom pušenja.

kako je Rakija napisao, dobro skupljaju krupnije čestice i bar su duplo tvrđi od onih standardnih pamučnih

[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty06.02.14 10:27

Naletio sam na jednu trafiku koju još nisam vidio. Imaju zanimljiv izbor duhana, koje je inače dosta teško naći barem u primorju i imaju ponešto lula na izbor (od jeftinijih do nešto skupljih, ali kako sam vidio sve je u rangu ispod 1000kn)

Na žalost, naletio sam samo na aromatike, ali zanimljivo je da sam naletio na plantine duhane (Elyse, MMVII i MMVIII) po pristojnim cjenama od 99kn za 100g (Elyse je vrećica 50g, neznam cjenu), stankeca sweet secret, Petersona holyday seasone 2011 te ponešto MB-a

Nalazi se odmah do McDonaldsa.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty09.10.14 17:55

da malo podignem temu. Mac baren mixture ? gdje ga ima u ri?
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty09.10.14 18:11

standardno u trafikama oko Kraša na korzu (McDonalds)
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty09.10.14 18:13

Hvala!!
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty09.10.14 18:16

...i one dvije trafike na ulazu u robnu kuču Ri (ona prema moru... nisam više siguran jel Ri ili Korzo... senium stiže pomalo bayro Smile )
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty09.10.14 18:18

Ri! Znam. Daily news i neki tisak ili inovine
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty09.10.14 20:29

a ima gdje u Ri za uzet ovaj balkan da probam i to ? [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty09.10.14 23:27

nema ga več duže vremena
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty10.10.14 7:09

Tomo1978 je napisao/la:
a ima gdje u Ri za uzet ovaj balkan da probam i to ? [You must be registered and logged in to see this link.]

Al ima čika Rakija još 20-ak grama Wink donesem na druženje
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty10.10.14 8:47

Rakija je napisao/la:
Nalazi se odmah do McDonaldsa.

Znači, to je jedini tobacco shop u Rijeci osim Daily Newsa, iNovina i Tisak Medije u Opatiji?

Oko Rijeke prolazim kad idem iz Zadra u Pulu i ponekad se nakratko zadržim u Rijeci i posjetim mjesta iz svoje mladosti Smile
Daily News, iNovine i Tisak Media sa njihovom standardnom ponudom imamo i u Zadru i u Puli, tako da mi nisu zanimljivi...
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty10.10.14 8:49

Ima i churchil u tower centru ali ne znam kakvu ponudu imaju. Znam da imaji cistace 10 kn 50 kom
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty10.10.14 10:44

Rakija je napisao/la:
Tomo1978 je napisao/la:
a ima gdje u Ri za uzet ovaj balkan da probam i to ? [You must be registered and logged in to see this link.]

Al ima čika Rakija još 20-ak grama Wink donesem na druženje
E jos da stignem sutra....potrudim se!!
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty10.10.14 17:39

Tomo1978 je napisao/la:
Ima i churchil u tower centru ali ne znam kakvu ponudu imaju.

To je ista firma kao i Daily News i imaju istu ponudu duhana za lulu.
Kako piše na njihovom webu: "Tobacco kiosk shopovi i tobacco corner shopovi posluju pod bradnom DAILY NEWS a Cigar shopovi pod brandom CHURCHILL."
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty10.10.14 22:33

što znači da nemaju onda ni oni skoro pa ništa...očajni su, preostaju inovine na Korzu i onaj tobacco pored Mcdonaldsa (ima svega)
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty16.11.14 17:41

Kakva je ponuda u gradu zadnjih dana? Idem sutra u nabavku pa da se znam pripremit.
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty18.11.14 20:32

ja u rijeci odem u tower. skroz gore je churchill, ispod inovine. u churchillu imas robert mc connelle po 150kn, sundays, savinelli, u inovinama kat nize imas mcbaren i borkum riff uglavnom. ima ti i u kauflandu donekle neki izbor (mc baren, sunday's itd)
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty18.11.14 20:49

hvala. kupio sam u onom na korzu pored mc donaldsa ashtona i sunday fantasy. za sad sam na miru Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Rijeci i okolici?
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Trstu?
» Gdje kupiti u Ljubljani?
» Gdje kupiti u Grazu
» Gdje kupiti u Berlinu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: