Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Rijeci i okolici?

Go down 
+25
babaq
Davorin
vik2211
Leo
Lakeman
wranjo123
Beki
Vander
jaky1
sinus
Tomo1978
Sarmageddon
Karlo
gstaraz
foksieloy
Keko
Rakija
mariv.photo
Suspiria
king1976
Sunka
fatjoe
Rip Kirby
jam.hadar
bayro
29 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
Autor/icaPoruka
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty26.10.18 20:14

Pazi, bilo je ljeto, moguće da su sada obnovili zalihe, ali u sedmom je izbor bio nikakav. A meni se baš pušio Škot!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Beki
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Beki


Broj postova : 243
Join date : 01.04.2018
Age : 31
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Captain Earls Ten Russians, PS Luxury Bullseye flake, Stanislaw Balkan Latakia

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty27.10.18 12:24

wranjo123 je napisao/la:
Da si rekao da ti tata dolazi u Zagreb poslao bih ti nešto iz svoje kolekcije.
Nisam ni ja znao da ce biti tu Laughing
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty24.03.19 21:32

Pozdrav svima, zanimljiva tema pa evo nekih zanimljivosti. Kako radim kao putnik za duhane, između ostalog i duhane za lule pa evo da razmjenimo iskustva Smile ja napišem koje duhane imam vi malo bacite komentare o njima da bolje objasnim prodavačicama, ja ne pušim, i usput možda saznam za neku trgovinu za koju ne znam.

Duhani koje imam:

(50g, 65kn) Borkum Riff - Orginal
                                     Sungold (Vanilla)
                                     Ruby (Cherry)
                                     Bronze (Bourbon)

(50g, 74kn) Golden Blend's - No1 (ex Vanilla)
                                          Black Cherry

(50g, 74kn) Thomas Radford - Sunday Fantasy

(50g, 95kn) Savinelli - English Mixture
                                 Aroma
                                 Armonia
                                 The Balkans
(100g, 170kn) Savinelli - Leonardo

(50g, 95kn) Ashton - Artisan's Blend
                              Consumate Gentelman
                              Smooth Sailing
                              Gold Rush

(100g, 170kn) Robert McConnell - Glen Piper
                                                 Oriental
                                                 Scottish Blend
                                                 Black and Gold
                                                 Red Virginia
                                                 Red Roses
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty24.03.19 21:52

Pa nije los izbor, ima par vrlo dobrih... o vecini postoje recenzije na forumu...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty24.03.19 22:09

mislio sam više generalno, čisto da ne tražim recenziju za svaki. Ja nekako gledam po cijeni ali to ustvari često nije slučaj.  Pretpostavljam da je to stvar i osobne percepcije. Meni su te lule skroz primamljive i duhani super mirišu ali mi se čini preskupo. Koliko sam shvatio ono ok lule su oko 500kn. Dućani u kojima ostavljam duhan za lule su Tobacco na vrhu Wtca, manji izbor i Dil Profit, spomenuti drugi dućan od McDonaldsa prema cesti, večinu imaju u prodaji.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty25.03.19 14:41

E taj spomenuti jedino i ima dobar izbor, a i tete koje rade u njemu znaju dosta o duhanima, zahvaljujući našoj kvarnerskoj filijali!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 7:01

cure u tom dućanu su baš super, i nikad nije problem uzeti neki novi duhan da probaju kako će ići. Dobio sam nakon dosta vremena (50g, 74kn) Golden Blend's - Black Cherry, vjerovatno će ga one uzeti a čekam još Savineli - Cavendish i Savinelli - Black Cavendish.
Ja imam ambulantnu prodaju tako ako netko želi može od mene direktno kupiti ne mora čekati da trgovina uzme pa ići tamo.
[Vrh] Go down
wranjo123
Oblak dima
Oblak dima
wranjo123


Broj postova : 1998
Join date : 23.08.2016
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, glp meridian

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 9:34

A jel možeš nabaviti koji drugi duhan? Mene zanima nova serija od mcconella
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 9:55

Moram pitati firmu, ništa to ne ovisi o meni. Ali mogu poslati recimo prijedlog pa da razmisle samo to sigurno neće bit brzo..kako se zovu duhani te serije?
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 10:15

vik2211 je napisao/la:
Moram pitati firmu, ništa to ne ovisi o meni. Ali mogu poslati recimo prijedlog pa da razmisle samo to sigurno neće bit brzo..kako se zovu duhani te serije?

Robert McConnell Heritage
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 15:07

Samo ti pitaj svoje u firmi! Neka je sporo, mi lulaši smo strpljiv svijet!
Engleze sa latakijom, kako Babaq reče - Robert McConnell Heritage, malo Asthtona podebljati sa Artisan's blendom, slatkarija i tako ima dosta već u prodaji!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 16:13

Mislim da sam zadnje kutiji ce koje sam trenutno imao Artisan's blenda ostavio nedavno u dil profit u, drugi dućan od mcdonaldsa prema cesti, ovaj koji spominjemo stalno 😉
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 16:26

Eto kako se ljudi razulare.Dok je bio klasican izbor Stanwell vanila,Larsen sweet aromatic,Stanwel melange.Larsen golden dream i Clan,svi bili zadovoljni kad i Clan-a ima.A sad se bahatimo... kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 171190064
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty28.03.19 16:54

oliohardi je napisao/la:
Eto kako se ljudi razulare.Dok je bio klasican izbor Stanwell vanila,Larsen sweet aromatic,Stanwel melange.Larsen golden dream i Clan,svi bili zadovoljni kad i Clan-a ima.A sad se bahatimo... kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 171190064

Da. Bahatimo se- može nam bit'!

Doduše ja se sjećam kada je "Stanwell" bio narodno veselje, a pušila se zloglasna "Banatska ruže", još zloglasniji "Golden tobacco" i ajde-de, "Club", sve proizvodi Fabrike duhana Zrenjanin, a vrh vrhova "Ekstra lulaš", Tvornice duhana Zagreb!
Od tih duhana su i buhe sa pasjeg repa emigrirale!

EDIT: A ako si htio zapaliti cigaru, a drug Tito te slučajno nije pozvao u audijenciju, imao si "KD" - kratku domaću! E ako ti od toga ne bi pozlilo, onda si bio pravi hadžija!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty09.09.23 12:27

Dakle, vrag me odnio u Rijeku, ne svojom voljom, nego potrebom nemilom do Pevexa na Škurinju jerbo mi je riknuo frižider, pa sam na povratku svratio i do Towera.
Na zadnjem katu u onom Tobaccu do Mc Donaldsa imaju osrednji izbor lula, sramotno mali izbor duhana, sve im stane u jednu  omanju kartonsku kutiju; nešto Mac Barena, onaj Sunday Fantasy u vrećicama, dvije žute Amphore, jedna crvena  Amphora i jedna jedina limenka MCConnella Orientala od 100 grama i to bi bilo to. No OK, vrag u nuždi i muhe ždere, možda nekom i bude korisna ova informacija.
Utješno je da imaju Vauenove pamučne čistače, njihovo standardno pakovanje od 80 komada za 3,59 evra, pa sam si barem njih priuštio, jer sam labilan.
Tetka koja tamo radi, kaže da te duhanske akcesorije dobivaju svaki tjedan, pa neka kvarnerska filijala ima barem tu informaciju.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Polerouter, v.milan, Nikša, GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 277
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 13:52

Isti vrag ni meni nije dao mira pa dođoh vidit ako ima štogod, iako sam se dogovorio sa samim sobom da imam sad dosta duhana za neko vrijeme, no uđem i kaže teta "ma nema i dalje ništa novo, možda krajem mjeseca šta dođe...e ima ustvari ovaj neki...Peterson"
Tako da tko je željan, ima 965 i EMP u ri za 18e


[You must be registered and logged in to see this link.]

bayro, v.milan, Nikša, Vortimejovrh, PurgerVž, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 13:59

Interesantno

GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 14:51

To si odlično prošao! Kod Belog Odela je 15,50 eura, a ovako si ga dobio za nešto više, ali bez poštarine, tramakavanja, načekivanja hoće li se poštar umilostiviti.....
Dobar posao.
Samo - gdje si ga kupio, tu si bitnu informaciju izostavio. U Toweru, u centru kod McDonaldsa, ispod Bonavie, ili...

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 15:02

Jel se pojavio Peterson u Zg?
[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 277
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 16:04

Kod Mcdonaldsa!! A ja vjerujem da ako se pojavio u Ri da ce ga biti i u Zgu..
S tim da uvoznik za ovo nije pokon koolture ili camelot kao na ostalim nego neki drugi...Legenda Uvoz ili tako nešto, nikad čuo a nije mi priruci sada.

v.milan and Vortimejovrh like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 16:07

GrⒶna je napisao/la:
Isti vrag ni meni nije dao mira pa dođoh vidit ako ima štogod, iako sam se dogovorio sa samim sobom da imam sad dosta duhana za neko vrijeme, no uđem i kaže teta "ma nema i dalje ništa novo, možda krajem mjeseca šta dođe...e ima ustvari ovaj neki...Peterson"
Tako da tko je željan, ima 965 i EMP u ri za 18e

Pa nema boljeg iskustva od kupovine direkt u dučanu. I još dok ima barem neki EMP i 965 dobro je Cool

bayro, Nikša, Vortimejovrh and GrⒶna like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 17:28

Legenda promet d.o.o.
Znači, u Rijeku, na Korzo, pa do trafike ispod Bonavie.... OK.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty12.11.23 17:33

Možda je najbolje njih nazvati i pitati u koje trafike voze i bok

GrⒶna and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 277
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty13.11.23 12:41

[You must be registered and logged in to see this link.] pa hajde kad budeš išao, javi se prije da se vidimo, jer koliko sam organiziran, čekat ćeš me u Crikvi dugo! Very Happy
Spremio sam ti malo Plum Puddinga da se nađe Wink

bayro likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty13.11.23 20:31

Možda sljedeći tjedan. Javiti ću se.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

GrⒶna likes this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Rijeci i okolici?   kupiti - Gdje kupiti u Rijeci i okolici? - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Rijeci i okolici?
[Vrh] 
Stranica 4 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Istri?
» Gdje kupiti u Slavoniji?
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Granadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: