Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Pragu?

Go down 
+14
dado
ivek
kamarad igorrr
Alanon
Chofus
fra_Perica
mortimer
ssekir75
Leo
420blackadder
Brka
Matko
gavran11
bayro
18 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 0:42

bayro je napisao/la:
Sigurno! Visiti ćeš u te tri prodavaonice, a školsku dječica će piti pivčugu po praškim pivnicama!
Već te vidim - ovisniče!

a, jok... posle necu imati para ni za lebac Twisted Evil (pivo im ionako ne branim da piju...)
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 12:01

ssekir75 je napisao/la:
bayro je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Evo bar jedne - seljo se zablenuo u lule! umrijet od smjeha

umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

"zinuo ko bucov na varalicu" umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha (izavinjavam se, morao sam Embarassed )

salu na stranu, sreca sto moja finija polovina nije nagazila letos ove prodavnice - izgubila bi se jadna sta da mi donese umrijet od smjeha a ja cu ih ako ikad budem zasao u prag ZAOBICI U SIROKOM LUKU

Kazem ja zeni: vidis ovog sto bleji taj ima valjda stotinjak lula u kolekciji pa jasno ti je onda zasto ja stalno nesto trazim a tek sam poceo.
Kaze ona meni: svi ste vi muski isti kad stojite pred igrackama lol! no nije bitno glavno da se putuje u Prag Cool
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 14:34

pmatic2 je napisao/la:

Kazem ja zeni: vidis ovog sto bleji taj ima valjda stotinjak lula u kolekciji pa jasno ti je onda zasto ja stalno nesto trazim a tek sam poceo.
Kaze ona meni: svi ste vi muski isti kad stojite pred igrackama lol! no nije bitno glavno da se putuje u Prag Cool

Sretan ti put! na thompsona Sad bar znaš gdje možeš potražiti!
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 15:14

a kakve su one kad stoje pred krpicama i cipelama? Mad u prag se putuje zbog, ovaj... sarenih carsava devil

bayro, jel ono kafana "u svejka"? i ko je maznuo svejkovu lulu?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 16:15

Je, to je restoran "U Kalicha" ili "Kod kaleža", na legendarnoj adresi - u Bojišti!
I nitko nije maznuo Švejkovu lulu, ali je Svigi kupio porculansku lulu kakvu je pušio Švejk!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 19:49

ja dobio skoro takvu od komandira pogranicne policije. jeste bruyere garantie, ali je nova i POKLON, a kao sto ceo svet zna, poklonu se u zube ne gleda. inace, letos sam posle 100 godina citao svejka i plakao od smeha. mada, da budemo iskreni, pitanje je koliko je sve ono za smejanje. jedino ne znam da li je svejk pusio porculanku, drvenu, meer ili glinenu... scratch
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 20:18

Prema ilustracijama Josefa Lade, koji je ilustrirao originalno prvoi izdanje "Dobrog vojaka Švejka", a koje su i u hrvatskom prijevodu Ljudevita Jonkea sve prenesene, pušio je porculanku.
Mislim da je izvanredni srpski prijevod djelo Stanislava Vinavera, ali nisam siguran da su prenesene i ilustracije, koje su genijalne!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty06.12.11 20:46

ova knjiga koju sam ja imao u rukama je bila siva i mislim da su originalne ilustracije. da covek padne na teme od smeha. ne znam ko je prevoilac i izdavac, ali potrudicu se da opet uzmem knjigu i pogledam.
[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty15.05.12 10:05

uhhh Very Happy Idem krajem ljeta u prag (i krakow) na ekskurziju sa školom, pretpostavljam da ću ostat trijezan jer sve pare planiram bacit u ovom shopu Laughing

gledao sam Jirsu na netu i stvarno su popularne cijene ako su tako dobre kako gosp. Bayro kaže. Ipak jedno pitanje bi htio postaviti - dali su na Jirsa net-shopu postavljene apsolutno sve lule sto gospar Jirsa radi? Naime pod "rusty" serijom se nalaze samo 4, a te sandblasted su mu kao najbolje. (ne kažem da ih nema dovoljno, samo pitam da znam si već isplanirat šta ću tetu pitat da izvadi s pulta)
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty15.05.12 20:05

Kad dođeš u dućan ima cijeli jedan zid vitrine pune lula, od toga je jedna sa Jirsama, a ove na stranici su samo ogledni primjerci.
[Vrh] Go down
Alanon
Prva lula
Prva lula
Alanon


Broj postova : 63
Join date : 24.02.2012
Age : 30
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty16.05.12 10:32

Shocked bounce

Pu majku mu, što ne mogu lično da odem...
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty05.01.15 18:19

Dakle, vratio sam se neki dan iz Praga. Naravski s novom Jirsicom u zubima.
Baker street se preselil i sad se zove New Baker Street a nalazi se na Namesti Republiki, kad idete od Barutne kule prema Masarikovom kolodvoru odmah na trgu ćete lijevo vidjeti veliki ostakljeni šoping centar i u njegovom prizemlju se sad nalazi taj slavni dućan. Ponuda je još uvijek ista, ali pazite cijene duhana su jeftinije nego u dućanima u centru tj. ostalim dućanima.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty05.01.15 18:51

Jirsa mi je već neko vrijeme tiha patnja upecao
Naravno, to je jedna od lula koje moram kupiti u državi izdelave, pa po mogućnosti i kod g.Oldricha u radioni...
Nadam se da ćemo tvoju moći vidjeti Laughing
[Vrh] Go down
ivek
Peče me jezik
Peče me jezik
ivek


Broj postova : 497
Join date : 17.11.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, arango,english balkan

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty17.05.17 12:54

Nakon povratka iz Praga samo da kažem da još uvijek stoji sve što je Leo napisao najjeftiniji je otići u New Baker Street.
Duhan je najjeftiniji tamo ja sam uzeo Stanislaw pure latakiu i Balkan 75 i 90 kuna za 50 grama.I naravno nisam mogao otići bez jedne Jirsice Rusty za 350 kuna ima i skupljih oko tisuću kuna ali ja sam zadovoljan s ovom.Drugi dućan u Vodikovom ima skoro sve isto ali je malo skuplje tamo smo kupio Samuel Gawith black forest i chocolate Flake za 110 i 130 kuna. Imaju i dosta lula. U centru kad izađete iz metroa na stranici Mustek ima jedan tobacco sa dosta duhana i nekoliko lula i malo ne skuplje. Jedino mi je žao što nigdje nema meerica 
I
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty17.05.17 22:06

Dobro Ivek, jesil ti imao vremena za čekinje i pivo!?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty17.05.17 22:18

Ivek je čovjek solidan, a ne razvratni Slavonac kao ti da ti je samo pica na pameti :sex: !
Inače, najbolji dućan sa najsolidnijim izborom je ovaj koji je Ivek spomenuo kod stanice metroa na Musteku - isto strogi centar na križanju Na Prikope, Vaclavskih namesti i Na Musteku, ima lulu koja dimi kao firmu!
Ovaj u Vodičkovoj (ako je na njega Ivek mislio) je malo preskup! Iste lule samo su cijene malo paprenije.
A Baker Street se mora obići - to je kultno mjesto!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ivek
Peče me jezik
Peče me jezik
ivek


Broj postova : 497
Join date : 17.11.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, arango,english balkan

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty17.05.17 22:33

Je Dado da mi je vidjeti tebe kad ideš sa ženom dali bi mogao ofirat s čehinjama a da li ih ima bome ima ih
A piva ko u priči
[Vrh] Go down
ivek
Peče me jezik
Peče me jezik
ivek


Broj postova : 497
Join date : 17.11.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, arango,english balkan

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty17.05.17 22:37

Dobro veliš u vodičkovoj je sad sam vidjel da sam krivo napisao
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty18.05.17 14:51

ivek je napisao/la:
Je Dado da mi je vidjeti tebe kad ideš sa ženom dali bi mogao ofirat s čehinjama a da li ih ima bome ima ih
A piva ko u priči

..eto ima Ivek,pravo..kad ideš sa ženom...
...moja nije htjela ni pricat samnom nakon sto sam obisao tri dućana s lulama...samo lule tražiš!pa dokle više....?,reče..
H.ebaj ga ..pametniji popusta...pa haj za njenim itinerarom...
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty18.05.17 15:16

Tako bi i ja prošao. Zato ne idem u Česko! Jedino što moja voli pivo pa kad bi se napili svašta bi bilo. Ne smijem ni spomenit čekinje, pušenje itd jer Bayro će me oma procesuirat! 😀
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty18.05.17 15:30

Već si ih spomenuo! devil

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty18.05.17 15:35

bayro je napisao/la:
Već si ih spomenuo! devil

Ma zar jesam!? Ups!
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty18.05.17 15:57

A jesi animale! cheers cheers cheers

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
ivek
Peče me jezik
Peče me jezik
ivek


Broj postova : 497
Join date : 17.11.2016
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : 965, arango,english balkan

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty18.05.17 22:40

Dobro da ti žena voli pivo tako sam i ja svoju potkupio. Ona meni kaže jel' ti znaš kaj drugo tražiti osim lula i duhana a ja odmah skrenem na pivu i tako nekoliko puta i svi sretni i zadovoljni
[Vrh] Go down
Lodir
Peče me jezik
Peče me jezik
Lodir


Broj postova : 377
Join date : 26.11.2011
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : SAV Special Tobacco, CD Three Friars, ORL Golden Sliced, McB Virginia N°1, PTR Irish Oak

Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty09.10.18 19:56

Bio sam u ponedjeljak i utorak u Pragu pa sam navratio u Baker Street ducan (tamo sam kupio Jirsu) . Uzeo sam jednu Chacom lulu i jednu mini no-name + par duhana. Nakon sto sam dosao u hotel sam otkrio da usnik nije bas dobro sjedao u vrat lule pa sam iduci dan napravio zamjenu i uzeo ovu Chacom pokericu (Jurassic serija, shape 155). Nakon toga sam otisao i do etrafike (oni imaju webshop) u koji se isplati ici po duhane ali ne i po lule koje su pre skupe. Ponuda duhana je daleko bogatija nego u Baker Streetu, puno Dunhilla, SG-a, Petersona i raznih duhana u paketicima po 10g (za probu). U nastavku su slikice akvizicija Smile

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
http://www.andrejboziconline.com
Sponsored content





Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Pragu?   Gdje kupiti u Pragu? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Pragu?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Istri?
» Gdje kupiti u Slavoniji?
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Granadi
» Gdje kupiti u Berlinu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: