Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'?

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
fatjoe
Peče me jezik
Peče me jezik
fatjoe

Broj postova : 492

Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'?   Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'? - Page 2 Empty17.01.12 13:26

Tri Petersonke jedna Capitol i jedna Wessex to je moja rotacija svaki dan za sad dok ne povečam kolekciju.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik

Broj postova : 2805

PostajNaslov: Re: Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'?   Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'? - Page 2 Empty17.01.12 18:46

Pusim onu koja mi se u trenutku svidi, no uglavnom je to jedna od petnaestak koje su mi u radnoj sobi ili u torbi koju nosim na posao (uvek jedna meerica i dve vrijesuse spakovane). Nekad odustanem od njih pa uzmem iz ladice glinu, kobicu, calabash ili neku iz stare tatine kolekcije (nasledio od njega 13 komada), no one su znatno redje u funkciji.
Takodje uvek imam otovrenu barem jednu do dve latakihjsku mesavinu i jedan aromatik (kada sam u drustvu prijatelja/kolega koji bas nisu odusevljenim mojim omiljenim duhanima).
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica

Broj postova : 1033
Omiljeni duhani : Tudji

PostajNaslov: Re: Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'?   Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'? - Page 2 Empty17.01.12 20:21

Moja rotacija ovisi o aktivnostima tog dana.
Ako idem na druzenje nosim vece lule, ako je radni dan onda manje, uvijek su tri u torbici + merica sa strane. Ne konkuriraju naravno one koje se odmaraju, ostalo sto padne pod ruku. Nema nauke puno. Od duhana na posao obicno nosim kamilice, doma uzivam u tezima.
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk

Broj postova : 727

PostajNaslov: Re: Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'?   Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'? - Page 2 Empty21.02.12 18:00

Update:
Rotacija duhana, aromatic pa ne-aromatic( sa manje ili više latakije).
Lule zasad adsorba i db za nearomatike, vellanica i hexagonka za aromatike
[Vrh] Go down

Kako trenutno izgleda vasa 'rotacija'?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2