Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)

Go down 
+20
Simba
milo
MOVESHAKER
Kubik
G.S.Patton
LenkoSmrk
Nunki
Matko
fra_Perica
sinus
Leo
420blackadder
Darko
Marin Split
bayro
ibublic
ssekir75
imnik
gavran11
Davorin
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
Autor/icaPoruka
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty26.01.12 22:51

ssekir75 je napisao/la:
imas pp
Nisam dobio?
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty26.01.12 22:56

Davorine, meni je pp, u vezi sa dogovorom za subotu da s ponosom postane vlasnik.

Sem ako Imnik ne resi da se preseli u nepoznatom pravcu sa sve Sekirovim komadom, onda cemo morati da angazujemo privatnog detektiva...a, iskreno govoreci, sumnjiv mi je bio sinoc, te kao, ja cu da je ponesem, prepusti ti to meni...bogami, ne znam bas.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty26.01.12 23:10

Sve razjašnjeno, a Imnik zna što ga čeka ako nestane. Lulaška mafije je brza i okrutna Cool Još ako ga počne sekirče loviti s svojim bajkerima...... Very Happy
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 0:04

Nunki je napisao/la:
Davorine, meni je pp, u vezi sa dogovorom za subotu da s ponosom postane vlasnik.

Sem ako Imnik ne resi da se preseli u nepoznatom pravcu sa sve Sekirovim komadom, onda cemo morati da angazujemo privatnog detektiva...a, iskreno govoreci, sumnjiv mi je bio sinoc, te kao, ja cu da je ponesem, prepusti ti to meni...bogami, ne znam bas.

ma kakvi detektivi, razglasicu bajkerima, a ima nas svuda (cak i u klinickom Twisted Evil ) . hvala Papa Štrumf unapred, a kad se vratim u nedelju reci cu sta imam da kazem posle probe (nisam nikad pusio lulu od morte)
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 8:28

Vidio sam sve tri lule u živo kad ih je Papa Štrumf donio u klub i da budem iskren, i ja sam se jedva othrvao animalnom instinktu da ih na maznem i sa urlikom ne istrčim na Novu Ves, iako sam dobro upoznat sa Davorinovim opusom, tj- likom i djelom! bounce

Zato sam vas i tražio pred mjeseca dana adrese i telefone, da Vam Grgur Mirotočivi to može dostaviti i da ima neke kontakt adrese i tulifone, ipak ste vi stari i cijenjeni članovi foruma, a i vrata kluba su vam uvijek otvorena kad vas put nanese u Zagreb!
Lulaška mafija je ipak vrhunski organizirana! Laughing


_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 10:48

bayro je napisao/la:

Lulaška mafija je ipak vrhunski organizirana! Laughing


Slazem se sa uvazenim senatorom na ovome.

Inace sto se izgleda ovih divnih uradaka tice, jasno je zasto neko pozeli odmah da ih mazne i zbrise. Prekrasne su. Videt ce to i sam uzivo sutra Ssekir kada bude uzeo u ruke svoju novu pipu. Vec smo se dogovorili za mesto i vreme.Mislim da ce kad ugleda biti rupa na plafonu jer ce ga dpotaci kad bude skakao od srece.

Ja se iskreno nadam da cu se moci uskoro da odazovem pozivu i da navratim do prostorija kluba cije sam slike imao prilike da vidim, a i od Grge da cujem uzivo utiske sa vasih druzenja. Cool
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 14:10

Ekipa cestitke! Dugo i ukusno ih dimili! Imnice i ja san ima priliku upoznat lulasku mafiju na licu mista, nakon sta san smoga snage i potisa srah umrijet od smjeha osjeca san se kao doma, izvanredna ekipa, pravi ljudi! Iskreno mi je zaj sta nisan u prilici cesce navratit.
A sta se tice Davorinih lula, uopce mi vise ne pada napamet kupovat nista drugo osim DMP
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 15:41

Marin Split je napisao/la:

A sta se tice Davorinih lula, uopce mi vise ne pada napamet kupovat nista drugo osim DMP

Ja sam takvu odluku odavno donio. Kad god se nađem kod Dreiera ili sličnih belosvetskih lopova i vidim njihove cijene, odmah podsvjesno računam koliko bi Davorinovih lula za te pare mogao kupiti i odmah me prođe volja! Ma kakav Dunhill ili Peterson! DMP su fenomenalne lule, i to sve, dakle ne samo morte, nego i vrijesuše, koje također imam i na koje sam jako ponosan, jer su izrađene od našeg, dalmatinskog vrijesa.
Kad bi Davorin radio i meer, sigurno bih i njega kupovao!
Ovako je još jedino meer preostao; njega kupujem (kad ga kupujem) preko E-baya. Very Happy
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 15:46

Marin Split je napisao/la:
Imnice i ja san ima priliku upoznat lulasku mafiju na licu mista, nakon sta san smoga snage i potisa srah umrijet od smjeha osjeca san se kao doma,

A bidni moj! Baš si malešan! Sve su ti se gaće tresle od straha! umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 15:46

bayro je napisao/la:
Marin Split je napisao/la:

A sta se tice Davorinih lula, uopce mi vise ne pada napamet kupovat nista drugo osim DMP

Ja sam takvu odluku odavno donio. Kad god se nađem kod Dreiera ili sličnih belosvetskih lopova i vidim njihove cijene, odmah podsvjesno računam koliko bi Davorinovih lula za te pare mogao kupiti i odmah me prođe volja! Ma kakav Dunhill ili Peterson! DMP su fenomenalne lule, i to sve, dakle ne samo morte, nego i vrijesuše, koje također imam i na koje sam jako ponosan, jer su izrađene od našeg, dalmatinskog vrijesa.
Kad bi Davorin radio i meer, sigurno bih i njega kupovao!
Ovako je još jedino meer preostao; njega kupujem (kad ga kupujem) preko E-baya. Very Happy

Mi smo zaista privilegirani dio svjetske lulaške populacije, jer imamo priliku nabaviti i posjedovati lule koje je izradio naš Papa Štrumf . Ostaje nam samo zahvaljivati Onome gore kaj nam je dal Papa Štrumf i moliti ga da mu da dobro zdravlje i dugi život! cheers
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 15:49

Narmalno! A što se tiče toga da ćemo Papa Štrumf i ja umrijeti, za to postoji samo mala mogućnost!
To smo Davorin i ja odavno zaključili!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 17:40

bayro je napisao/la:
Narmalno! A što se tiče toga da ćemo Papa Štrumf i ja umrijeti, za to postoji samo mala mogućnost!
To smo Davorin i ja odavno zaključili!
Iz vasih usta u bozje usi!!!
Sve sta ste rekli slazen se od rici do rici, ajde da smo i mi u necemu privilegirani!
[Vrh] Go down
LenkoSmrk
Hladan dim
Hladan dim
LenkoSmrk


Broj postova : 727
Join date : 12.12.2011
Age : 49
Lokacija : Slovenija-Prlekija

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 17:50

A da, iz Bayrovih usta u božje uši.
Nadam se, da me u bliskoj budučnosti put odvede prema ZG, i da imam čast lično upoznat častne kume luljaške mafije. bayro Papa Štrumf

veseli
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 18:55

Uvijek sre dobrodošli! Smile

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 22:31

evo da se i ja javim makar ova tema nije bas mjesto za to.
decki, puno hvala na lijepom doceku i ugodnom ali prekratkom druzenju, legende ste!

p.s. ispricavam se na onako naprasnom prekidu druzenja i mom odlasku ali jednostavno nije bilo u mojoj moci bilo sto napraviti.
sljedeci put ce biti bolje, obecajem.
Wink
[Vrh] Go down
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty27.01.12 23:07

[quote="G.S.Patton"][quote="bayro"]
Marin Split je napisao/la:

A sta se tice Davorinih lula, uopce mi vise ne pada napamet kupovat nista drugo osim DMP

Sto se mene tice, odluka je odavno i prirodno donesena, uostalom, svedoci ste da sam to diskretno savetovao i novopridoslim mladjahnim po stazu ljubiteljima lule da ne lutaju, kad su vec privilegovani a nisu ni svesni u kojoj meri.

Jos da nadjem jednog Davorina za meershaum, a naci cu, jer ima ih jos u Turskoj i milina da uzivam dok me organizam sluzi..
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty28.01.12 0:30

sada ste stvarno pretjerali s pohvalama Embarassed svi mi je neugodno. Morati ću kod svoga brata Altinoka naručiti i nešto mera Cool

ali, danas sam pregledao i prebrojio Creski i Hvarski vrijes..... i mogu reći da se neki razvikani Toskansi i Kalabrijski ( ako su ikada i bili tamo Twisted Evil ) mogu sakriti pred strukturom i tvrdoćom ovoga Jadranskog..... uskoro.... Cool

Inače sve što vam je grga ispričao kako je na našim druženjima u klubu, vrijedi za one slučajeve kada je on bio prisutan Twisted Evil Znači obično nema kršenja čaša, striptizete na stolu, i bačve u dvorištu Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Nunki
Peče me jezik
Peče me jezik
Nunki


Broj postova : 412
Join date : 20.04.2010
Age : 65
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty28.01.12 16:51

Bas smo jutros Imnik, Ssekir i ja uz kaficu komentarisali potencijal narecenog vresa.

Uzgred, utisak mi je da je Ssekir ostao bez daha kad je zgrabio, nece se ljutiti, ne ogovaram ga, naprotiv, bukvalno zgrabio poklon i razrogacio oci.


Elem, nema sumnje, barem sto se mene tice da je vres u Davorinovom posedu 'jaci' od izvikanih, tim pre sto je veliko pitanje koliko ga je kvalitetnog uopste ostalo na Mediteranu mimo Hrvatske, Crne Gore i delimicno Albanije. Mozda jos malo na Sardiniji. Severnu Afriku su Danhil i ostala banda davno izraubovali, o ostalim ranije opustosenim podrucjima da ne govorimo, a i tamo (S. Afrika) vres uglavnom raste na rastresitom zemljistu, tako da, nije to ta gustina...druze Davorine, mi ti se kunemo i po toj liniji stvaralastva. Very Happy
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty28.01.12 17:46

Povodom danasnjeg druzenja mogu samo potvrditi ono sto je napisao Nunki. Cool
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty28.01.12 17:48

grga je napisao/la:
evo da se i ja javim makar ova tema nije bas mjesto za to.
decki, puno hvala na lijepom doceku i ugodnom ali prekratkom druzenju, legende ste!

p.s. ispricavam se na onako naprasnom prekidu druzenja i mom odlasku ali jednostavno nije bilo u mojoj moci bilo sto napraviti.
sljedeci put ce biti bolje, obecajem.
Wink

Zao mi je sto je nase druzenje sa Grgom kratko trajalo, ali bice prilike da se ponovo okupimo i to u vecem sastavu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty28.01.12 22:54

imnik je napisao/la:


Zao mi je sto je nase druzenje sa Grgom kratko trajalo, ali bice prilike da se ponovo okupimo i to u vecem sastavu.

Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty29.01.12 0:11

eeee na prolece cu i ja da dodjem na ta druzenja samo da vas obavestim!!!!!necete se tako lako izvuci...vi da uzivate a da ja sedim i sam da lulu pusim NE IDE!!!izvinite sto nije mesto za ovaj komentar ali poceli ste vi Wink
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty29.01.12 0:19

Upravo sam zavrsio sa prvom lulom OM u Davorinovoj morti. Kakav spoj odlicne duhaneks miksture i morte. Cool
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty29.01.12 11:39

Nunki je napisao/la:


Elem, nema sumnje, barem sto se mene tice da je vres u Davorinovom posedu 'jaci' od izvikanih, tim pre sto je veliko pitanje koliko ga je kvalitetnog uopste ostalo na Mediteranu mimo Hrvatske, Crne Gore i delimicno Albanije. Mozda jos malo na Sardiniji. Severnu Afriku su Danhil i ostala banda davno izraubovali, o ostalim ranije opustosenim podrucjima da ne govorimo, a i tamo (S. Afrika) vres uglavnom raste na rastresitom zemljistu, tako da, nije to ta gustina...druze Davorine, mi ti se kunemo i po toj liniji stvaralastva. Very Happy

Upravo tako Nunki. Tamo negdije 98, 99 prijatelj mi je iz Crne Gore poslao vrijes. Prije rata se redovno kopao i izvozio u Italiju i prodavao pod "njihovim " imenom. Osušen i prerađen bio je tada bolji od "Talijanskog" ili Španjolskog koji sam dotada koristio. Pod bolji mislim na kompaktnost i tvrdoču. Od toga vrijesa je nastalo negdije 15 lula, koje se i danas redovno koriste..... Slijedeom toga organizirao sam s prijateljima dobavu vrijesa s Jadranskih otoka. Tamo se vrijes nije kopao godinama, nekoć je služio za balote, tako da ga još ima u velikim količinama, cijeli šumarci su puni vrijesa. ( Najveća "kugla" vrijesa koja mi je bila u posjedu imala je 45 cm u promjeru ) Iskopani su vrijesovi s Cresa, Rabi i Hvara. Tenutno se suši cca 200 klocni Rolling Eyes Ovih par lula koje sam napravio od tih vrsta se pokazalo vanrednim, na kraju to je mišljenje i uvaženih članova kluba koji dime iz njega Laughing
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty29.01.12 11:50

Nova serija ( točnije nastavak starije ).... kako to obično biva kada se upetlja Murphy, krenuo sam s četiri OOUM Paulice da bi dvije bile kako valja, a na koncu su ispale sve četiri ok. Prvi put sam koristio tehniku "mokrog" pjeskaranje, koji daje vrlo izraženu reljefnu strukturu drveta. ( Inače te podatke sam dobio od nekoliko kolega pipemakera malo višeg ranga, s kojim sam redovno u kontaktu, Nomina sund odiosa, ali njihovi radovi se često pojavljuju u "Lulama za kojima slinimo" ) i uz put da se pohvalim, dobio sam poziv da posjetim jedan od najstarijih i najcjenjenijih lulašku klubova u svijetu i tamo održim predavanje o morti i pipemakingu Cool Za napomenuti da i im je jedan od nedavnih predavača bila Nana.... Vjerovatno početkom slijedeće godine, sam tamo..... moram iskombinirati s još nečim, toliki put radi jedne večere baš i nije prihvatljiv.

ali idemo na lule:

Ooum Paulica 1

[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img252/7590/img4861n.jpg][/IMG]



Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Img4863a


[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Sponsored content





Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)   Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-) - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Davorinova kolekcija zima/proljeće 2012 ;-)
[Vrh] 
Stranica 3 / 13.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» Davorinova kolekcija - Jesen

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Lule-
Forum(o)Bir: