Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty02.04.12 21:24

Starci mi idu u Tursku na putovanje, pa ako netko ima savjet gdje kupiti pristojnu meerschaum lulu u provinciji Antaliji (gradovi Antalya, Efes, Myra, Pamukkale), bio bih mu vrlo zahvalan na informaciji. Koliko ja znam, meerschaum ukrasi se tamo prodaju na svakom uglu, pa se malo pribojavam da mi ne kupe nekakvu ukrasnu lulu ili čak lažnu meerschaum lulu jer sam čitao da se i to prodaje. Uglavnom, ima li tko kakav dobar savjet ili informaciju i isplati li se uopće ( i gdje) kupovati brand lule u Turkoj?
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty02.04.12 22:01

po onome sto sam ja ovde procitao, treba od turcina traziti sertifikat da je lula od bloka meera, i onda nema uvaljivanja jer se strasno boje inspekcije. inace sam cuo da ima u efesu, ali nikad nisam bio tamo tako da pojma nemam... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty02.04.12 22:12

U Kušadasiju (par kilometara od Efesa) nalazi se Meerchaum King koji ima odlične lule i sve su sa sertifikatom da je u pitanju blok meer. Imam dve njihove lule i veoma sam zadovoljan. Radnja je blizu obale u samom centru. Imaju svoju internet prezentaciju, mislim da sam ju negde na forumu i okačio.
U Antaliji ima nekoliko radnji sa slulama i ako traže sertifikat, lula je sigurno od bloka. Plaše se kao što sekirče reče inspekcije ko đavo krsta. Jedna od bolje opremljenih (mislim na izbor dobrih komada, a ne turističkih sranja) je radnja na na Bulevaru čim se izađe starom carkom kapijom iz starog grada.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty02.04.12 23:30

hvala na informacijama, trebalo bi onda obavezno posjetiti tog Kinga! Wink
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty03.04.12 9:53

I ne zaboravi kupit i tvrdi kovček za lulu, da bude na sigurnome.
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty03.04.12 11:25

mislim da to mora dobiti u paketu.
Wink
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty03.04.12 11:27

Grga je u pravu. Sarkofag ide "u paketu".

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty03.04.12 12:20

Ne uvek, a posebno ne u Turskoj. Ali ako ga nema treba ga tražiti.
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty03.04.12 13:09

Može se desiti i da prodaju bez kutije, pogotovo u fabričkim pordavnicama.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?   Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti meerschaum lulu u Antaliji?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Trstu?
» Gdje kupiti u Splitu?
» Gdje kupiti u Berlinu?
» Gdje kupiti u Dublinu?
» Gdje kupiti u Granadi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: