Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Zadru?

Go down 
+5
Karlo
Simba
Davorin
zlays
420blackadder
9 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty08.08.12 20:19

Vec je poznato da je u Zadru jako ogranicena ponuda lula i duhana. Jedino mjesto gdje se moze kupiti poštena lula je u Supernova centru u ducanu Tisak media, imaju nekoliko Peterson lula. Ja sam uzeo jednu tamo.
Sto se duhana tice jednako lose: u trafikama te samo cudno pogledaju ili ti pokusavaju uvaliti duhan za motanje.
Jedino mjesto gdje ima ponesto duhana je u Kauflandu, desno od ulaza (onog unutra).
Imaju: -MB Original Choice 40g-mislim da je to jedini od MB (48 kn)
-Borkum riff- vise vrsta,nisam popamtio
-Robert Mcconell- nekoliko vrsta u limenkama po 100g (100kn)
-ostale cija imena nisam popamtio,ocito manje poznate marke

Ako je netko od vas iz Zadra ili slucajno zna neki bolji ducan u Zadru nek se javi.
[Vrh] Go down
420blackadder
Hladan dim
Hladan dim
420blackadder


Broj postova : 650
Join date : 04.01.2011
Age : 41
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH:Ruins of Isengard, McB Plumcake, Lane Limited 1-Q

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty11.08.12 2:22

Hvala ti Lluka, moguće je da ću pri odlasku na more prolaziti kroz Zadar, a u Supernovi sam već bio, tako da sad znam da tamo ima Robert McConella.
Kod nas u Osijeku u Kauflandu također postoji dobra ponuda duhana, no McConella još nema. Laughing
[Vrh] Go down
zlays
Prva lula
Prva lula
zlays


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2013
Age : 57
Lokacija : Sarajevo
Omiljeni duhani : There is a lot of them

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty20.02.13 8:40

Da li neko zna da li se popravila ponuda lula i duhana u Zadru ili i dalje ima kupiti samo na ova dva navedena mjesta gore?
Trebao bih uskoro dolaziti pa se pojačam i sa lulama i sa duhanom Laughing

Hvala
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty20.02.13 9:10

Bude ti netko lokalni odgovorio, ali pitanje je da li i ovi vise ista imaju. Vecina ducana vise ne funkcioniraju Shocked
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Simba
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
avatar


Broj postova : 175
Join date : 07.03.2012
Age : 124
Lokacija : nigdjezemska

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty20.02.13 10:11

x


Zadnja promjena: Simba; 30.05.14 9:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
zlays
Prva lula
Prva lula
zlays


Broj postova : 52
Join date : 05.01.2013
Age : 57
Lokacija : Sarajevo
Omiljeni duhani : There is a lot of them

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty20.02.13 10:25

Shit Embarassed
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty22.10.13 23:30

U Zadru lula i duhana imaju i u trgovini kod četiri kantuna, nije ju teško naći.
Imaju i web stranice sa ponudom lula i duhana: zippo.jessica-rabbit.com.hr

Duhan i pribor imaju i u Kauflandu i Supernovi, kako je već gore u prvom postu spomenuto.
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty08.03.14 23:27

Ima kaj u biogradu od duhana?
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty09.03.14 9:11

Grey Wizard je napisao/la:
Ima kaj u biogradu od duhana?

Zadnji put kad sam bio tamo mislim da nisam ništa spazio u dućanima, vidjet ću ove godine.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty09.03.14 9:41

Ja sam valjda jedini iz ovih krajeva aktivan na forumu, a nemam pojma. Nikad se nisam po Biogradu raspitivao za duhane.  silent 
Možda će neki furešt znati bolje.

Ali Zadar nije daleko, pa evo i za buduće putnike namjernike izvešće iz Zadra:

Najbolju ponudu duhana u Zadru ima trafika "Happy" kod Četiri kantuna. Ponudu i lokaciju može se vidjeti na [You must be registered and logged in to see this link.] Moguće je da na licu mjesta neće imati baš sve prikazano.

Na poluotoku, koliko ja znam, ima još nekoliko trafika koje prodaju lule i duhane.

Od ostalog, jedino što je vrijedno spomena su "Tisak Media" u Supernovi i "Daily News" u Kauflandu. Tamo se može naći po 6-7 vrsti duhana. Ponuda je promjenjiva tako da nikad ne znaš što ćeš naći, jedino su Borkum Riff Original, Bourbon i Vanilla u standardnoj ponudi, kažu mi da se ti najviše prodaju.

Duhan za lulu se može naći još i na 5-6 "Daily News" kioska razbacanih po gradu.
.


Zadnja promjena: Karlo; 16.01.16 19:00; ukupno mijenjano 4 put/a. (Reason for editing : ispravak)
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty15.04.14 10:12

Prijatelj uskoro ide do Zadra pa se obavezao da uzme malo duvana. Moše li se kod 4 kantuna naći nešto od latakije ili nešto valjano sa ukusom kafe ili čokolade?
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty15.04.14 12:26

Nećete se usrećiti tražeći takve duhane po Zadru.  Sad 

Kod Četiri kantuna imaju ono što je prikazano na njihovim [You must be registered and logged in to see this link.] s tim da kad sam zadnji put bio tamo, od Petersona su imali samo Sweet Kilarney, od Borkum Riffa samo jedan, ne sjećam se više koji, i nisu imali Stanislawa.

Na Forumu (trafika "Antea"), kad sam zadnji put bio, imali su pet različitih Petersona, i nešto manji izbor ostalog.


Za moderatore: imaju [] u URL-u tako da ne mogu napraviti "lijepi link"  What a Face
Riješeno.  Wink
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty15.04.14 12:48

Karlo je napisao/la:
Nećete se usrećiti tražeći takve duhane po Zadru.  Sad 

Kod Četiri kantuna imaju ono što je prikazano na njihovim web stranicama [You must be registered and logged in to see this link.] s tim da kad sam zadnji put bio tamo, od Petersona su imali samo Sweet Kilarney, od Borkum Riffa samo jedan, ne sjećam se više koji, i nisu imali Stanislawa.

Na Forumu (trafika "Antea"), kad sam zadnji put bio, imali su pet različitih Petersona, i nešto manji izbor ostalog.


Za moderatore: imaju [] u URL-u tako da ne mogu napraviti "lijepi link"  What a Face

Karlo, hvala Vam u mnogome!
[Vrh] Go down
Karlo
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Karlo


Broj postova : 268
Join date : 22.10.2013
Age : 56
Lokacija : Zadar
Omiljeni duhani : Tražim se

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty14.07.14 13:05

Karlo je napisao/la:
Najbolju ponudu duhana u Zadru ima trafika "Happy" kod Četiri kantuna. Ponudu i lokaciju može se vidjeti na [You must be registered and logged in to see this link.] Moguće je da na licu mjesta neće imati baš sve prikazano.

Update:
Prije nekoliko mjeseci otvorena je i nova trafika "Cuba Libre". Isto kod Četiri kantuna, ali na suprotnoj, jugoistočnoj strani. Ponuda je ista, a valjda i vlasnik. Jedina razlika je što za razliku od pretrpanog Happyja, ovdje prodaju samo duhane, lule i ostalu pušačku opremu.
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Joci
Prva lula
Prva lula
Joci


Broj postova : 31
Join date : 06.04.2018
Age : 25
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Penzance, HH Vintage Syrian, WhiteKnight

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty24.04.18 15:09

Ako itko bude ovo ljeto prolazio Zadrom, Cuba libre ima najbolju ponudu, sve sa njihove stranice je aktualno. Dakle vise manje sve sto ima Havana u Zg-u. MB Mixture se popusio pa sam skocio do Cube po novu kesicu, a i McConnell Original Oriental je pao za degustaciju.
[Vrh] Go down
Marko1980
Oblak dima
Oblak dima
Marko1980


Broj postova : 1590
Join date : 20.03.2019
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Carolina Red Flake w/Per, Spark Plug, JackKnife Plug

gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty03.01.20 22:49

Zna li tko može li se u Supernovi još uvijek pronaći pribor poput čistača? Nepredviđeno sam zadržan u Ninu, imam lule i ponio dovoljno duhana, ali ostao bez čistača. :-( Cubalibre koliko vidim ne radi subotom, taman kad bi posjet Supernovi došao u obzir. Zahvaljujem.
[Vrh] Go down
https://www.mdclimb.com
Sponsored content





gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Zadru?   gdje - Gdje kupiti u Zadru? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Zadru?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Splitu?
» Gdje kupiti u Frankfurtu?
» Gdje kupiti u Vancouveru?
» Gdje kupiti u Pozegi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: