Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty
PostajNaslov: Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe   pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty19.10.12 12:14

još jednom info za početnike, možda i za iskusnije.
https://www.youtube.com/watch?v=-D1quo_NURk&feature=related
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty
PostajNaslov: Re: Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe   pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty19.10.12 14:17

nisam (jos) pregledao ali, s obzirom na trajanje videa, rekao bih da je sve detaljno objasnjeno.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty
PostajNaslov: Re: Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe   pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty19.10.12 15:38

Gledao ovaj video kada sam počinjao (prije šest sedam mjeseci), mnogo mi je pomogao oko nekih stvari, topla preporuka svim početnicima
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty
PostajNaslov: Re: Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe   pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty19.10.12 15:49

Iscrpan video, no u mom slučaju - previše duhâna, premalo lula i PREMALO vrimena, kojeg mogu odvojit u testiranju i dodjeljivanju posebnog duhana posebnoj luli. imam jednu lulu za 2-3 blaga aromatika, koja pušim, 2 lule za virginije, a ostalo je sve latakija. No, lipo je sve objasnio.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty
PostajNaslov: Re: Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe   pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty19.10.12 16:16

Moji postupci su u nekim segmentima dosta slični primjeru iz videa, no par stvari radim drukčije, dok se ne pokaže da sam eventualno u zabludi. Primjerice lulu uglavnom palim šibicama, osim ak me jebe vjetar i kod čišćenja uvijek odvajam usnik, jer mi se nekak čini da bolje uspijem pokupiti nastalu vlagu. No i sam čovjek veli da svatko ima svoju tehniku za ultimativni gušt.

Jedino mi nije jasno kak netko stigne popušiti 8-12 lula dnevno...
[Vrh] Go down
Sponsored content





pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty
PostajNaslov: Re: Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe   pipe - Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe Empty

[Vrh] Go down
 
Pipe Smoking: How to Smoke a Pipe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» smoking paste
» Happy International Pipe Smoking Day!!!!
» Guide to Tobacco Pipes & Pipe Smoking - Gentleman's Gazette
» It smoke so well
» Smoking Dog

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Tips and Tricks-
Forum(o)Bir: