Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveęi forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty
PostajNaslov: Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300   Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty27.01.13 16:55

[You must be registered and logged in to see this link.]
Takodjer ne mogu nista o ovom ludilu od flakea pronac na netu, virginija je zasigurno, mozda i malo burleya, a i cavendisha.
Kad san pomirisa kesicu di su poslozeni flakeovi miris me neodoljivo posjetija na Mac Barenov Navy flake. Smokvasto medena aroma.
Presavija san flake i tako ga gurnija u "malu" Peterson poticu (sve lule su male u usporedbi sa Davorinkama Laughing )
Aroma je ne napadna, blaga, niko se nece bunit, reka bi da nece ni primjetit da pusis lulu. Osim sta daje gust i pun oblak dima! Sta obozavan!
Ukus je tako mekan, savrseno izbalansiran, ni traga ujedanju pa cak i ako se zaletis i brze uvlacis jednostavno sve oprasta.
Kombinacija je poznatih ljesnjaka, slame i jedne blage kiselosti al sve je uistinu ne napadno i odlicno suradjuje jedno sa drugin. Reka bi ukus je pun i njezan.
Bez problema moze bit cijelodnevni duhan, a snagu nikotina ne prepoznajen tako da necu komentirat. Izvrsno gori, ne gasi se, i ne zagadjuje lulu.
Jako mi se svidija i svakako preporuka.
piva

PS Volija bi na se javi vlasnik ove delicije i napise par rijeci o njemu i naravno njegov osobni dojam, a i svih koji su ga probali.
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty
PostajNaslov: Re: Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300   Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty28.01.13 9:16

Marine, ja sam ga ubacio u kutiju, a imam jos jedan Karnbachov proizvod...
To stavljam u kutiju kad stigne domene da ju malo "pojačam" Smile

Čim proše gripa napišem par riječi o 300-tki, sad nemogu lulu ni vidit...
A to nam je sve stiglo zahvaljujuęi E-bayu i Grgi koji je upecao pravu stvar!
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty
PostajNaslov: Re: Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300   Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty28.01.13 9:36

Odlicno misterno! Laughing Nabaci samo od kojeg je lisca izblendan, bas me zanima
piva
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty
PostajNaslov: Re: Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300   Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty28.01.13 10:20

Marin Split je napisao/la:
Odlicno misterno! Laughing Nabaci samo od kojeg je lisca izblendan, bas me zanima
piva

eno gore i fotki, upravo sam ga malo "onjusio! i mogu ti reci da se ne bih iznenadio kad bismo saznali da se radi o mjesavini sa veeeeeeeeelikim udjelom ciste virginie. bas lijepo mirise...
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty
PostajNaslov: Re: Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300   Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty29.01.13 17:47

Eo ovako...
Zapalih da se prisjetim, i rekao bih onako odokativno da je ovo čista Virginija sa jaaako malom noticom Periquea.
Izgled mu je takav da ima formu dugačkog flake-a, pretežno smeše boje sa manjim svjetlijim nijansama... Kad ga onjušite mani daje blagi voęni miris smokve i meda kako je i Marin primjetio, malo i na naranču vuče...

Ja obično razlomim flake u komadięe i tako punim lulu, primjetio sam da mi u toj kombinaciji duže i ljepše gori...
Kad ga pripalite gori uglavnom postojano, rijetko traži dopalu i stvara tako lijep i gust dim da bez problema možete ię pljačkat kladionice, banke i ko šta voli. Doduše, truplo, noge i jedna ruka su vam i dalje vidljivi, ali ruka sa lulom i glava sakriveni u dimu umrijet od smjeha

Dim je hladan, nema šanse da ugrize i osjeti se i lješnjak ali i prije spomenuta naranša... Ali to toliko blago da ako pušite ovo u kafięu sa ekipom teško da ęe te primjetiti...

Room note ok, ali pažljivo zbog količine dima koji stvara, idealno za prašit komarce po Slavoniji...
Prema tome preporuka za vanjsko pušenje samo zbog toga...

Evo i na kraju sam se potrudio iskopati link pipe shopa gdje se ovo može nabaviti, pa ukoliko nekoga put odvede do Berlina
[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: misterno; 29.01.13 21:37; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty
PostajNaslov: Re: Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300   Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty29.01.13 22:01

Ajde drago mi je da smo imali jako slicno iskustvo i dozivljaj sa ovon delicijon. piva Evo i ja trazin po netu al nikako da pronadjen tocan sastav lisca, al to nije ni bitno ionako smo zakljucili da je vrhunska virginija u pitanju!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty
PostajNaslov: Re: Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300   Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300 Empty

[Vrh] Go down
 
Kärnbach Pipes & Tobaccos: 300
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» G.Q. Tobaccos
» Corvus' pipes
» Morta pipes
» Gilo pipes
» HORLA PIPES

Permissions in this forum:Ne mo¾e¹ odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: