Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Istri?

Go down 
+16
Nino999
oliohardi
dejan68ks
leonhardy
sinus
kalanjdjordje
Majka
Lakeman
Sarmageddon
Vander
bayro
wranjo123
zlays
Rakija
Antiša
samper
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
sinus
Oblak dima
Oblak dima
sinus


Broj postova : 1570
Join date : 20.10.2010
Age : 61
Lokacija : G point
Omiljeni duhani : U vječitoj potrazi za istim

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty21.07.17 21:16

kalanjdjordje
Bez zamjerke.Najprije u topic upoznavanje, par slova o sebi ,pa onda o nabavi duhana u Pevecu!

Pa kaj će reči Višnja i Zdravko! Question Question
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty21.07.17 22:15

sinus je napisao/la:
kalanjdjordje
Bez zamjerke.Najprije u topic upoznavanje, par slova o sebi ,pa onda o nabavi duhana u Pevecu!

Pa kaj će reči Višnja i Zdravko! Question Question
..svima nam promaklo da je novi na forumu...tako je,sada trk na upoznavanje!
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty01.09.17 19:13

Eto danas dobio English mixture...nisam se mogao strpit do sutra...
..pa čitam na deklaraciji da je uvoznik :pogon kooltura,zg.
...na njihovoj stranici
[You must be registered and logged in to see this link.]
 da se isčitati da žale postati lideri u distribuciji duhanskih proizvoda....
.eto nema nam brige...bit će duhana..juhuuuu Very Happy

...za nostalgicare imaju i Titovke...
[You must be registered and logged in to see this link.]

...obzirom da se direktor prodaje preziva Tabak...ne bi trebalo biti frke... cheers
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty01.09.17 20:29

Ovo jako dobro izgleda. Too good to be true...

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty01.09.17 21:22

..kako ja ne bih bio Ja..da se eto malim koracima ne borim za opskrbu duhana za lule u Istri ..tako sam im i otputio jedan meil sa upitom o ovdasnjoj ponudi..i gle,nije proslo sat vremena i glavni i odgovorni mi je odgovorio da se zahvaljuje na interesu ,no da zasad imaju ponudu samo u Puli i Medulinu.
.(...o tim je trgovinama i ponudi...pevec i medulin..vec bilo rijeci tu na forumu)...no kako je ovaj duhan kupljen u Taru..mjestu ,malo dalje Poreča pored prostranog auto kampa..,čudi me da ne zna za tu trgovinu,stoga sam mu predlozio da u dogovoru s vlasnikom..(...dakako ako vlasnik pristane)..prosiri asortiman tj.ponudu...
...eto...mic po mic...duhani postaju dostupni.
ta ljudi smo,dogovorit cemo se....Very Happy
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty01.09.17 23:31

bayro je napisao/la:
Ovo jako dobro izgleda. Too good to be true...

podsjeti me za ovo na kavi... Wink

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty02.09.17 7:57

OK!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
dejan68ks
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
dejan68ks


Broj postova : 192
Join date : 07.11.2015
Age : 55
Lokacija : Kruševac

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty02.09.17 9:26

Eh, blago Vama na izboru koji ćete imati ... kad bi makar polovinu imali i mi Crying or Very sad
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty02.09.17 10:29

Pitanje je što će doista od svega toga uvoziti.
Ako se sve svede na Borkum Riff, Poschl i slične slatkarije, toga i sada imamo.
Jedino vrijede Ashton i Mc. Connel, te Toscano Antico, za one koji vole dobru, a ne preskupu cigaru.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty02.09.17 14:18

dejan68ks je napisao/la:
Eh, blago Vama na izboru koji ćete imati ... kad bi makar polovinu imali i mi Crying or Very sad
Al zato mi imamo Stanwell,Larsen i Clan.Za mazohiste boljeg izbora nema.
[Vrh] Go down
Nino999
Prva lula
Prva lula
Nino999


Broj postova : 9
Join date : 24.02.2019
Age : 40
Lokacija : Rovinj

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty02.03.19 8:07

Pozdrav svima,

U pevecu više nema tabaka pa di sad uzimate duhane u Puli? Bit ću popodne tamo pa da bacim oko
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty28.03.19 12:19

Pozdrav, stavio sam slličan post u temi gdje kupiti u Rijeci..radim kao distributer duhana pa tako i duhana za lule spomenute firme Pogon Kooltura.
Ono što mogu reći da ponuda jako ovisi od potražnje, to npr ovako funkcionira u kratko, ja dođem na prodajno mjesto i pitam da li žele pokušati prodavati i duhane za lule i 90% odgovora je: Ne to nas nitko nije tražio.
Stvar je u tome da prodajna mjesta tipa kiosci ili tobacco trgovinice moraju tu robu platiti a ne znaju hoće li ju prodati, iako mi nudimo povrat ako ne prodaju, i sad ima 10vrsta duhana, kojeg probati prodati..Da uzme od 10 vrsta po 1 duhan već je na 1000kn a ako proda jedan jedne vrste ne znači da će i drugi isti taj, ako uzme po 2 kutijice od svake vrste već je na 2000kn a opet nema sigurnosti.
Ja mogu napisati listu trgovina s kojima radim po Istri i listu duhana koju imam u ponudi pa možda se nekako pokrene. Vi meni napišite trgovine vama u blizini i ja ih mogu kontaktirati za suradnju.
Gradove koje obilazim su, Pula, Labin, Pazin, Poreč, Tar, Rovinj, Umag, Novigrad, Medulin, Buje, Žminj. Kad se iz Buja vraćam za Rijeku ponekad idem Motovun Buzet. Znači po svim cestama sam tako da je svejedno gdje je tko ionako svuda prolazim.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty28.03.19 14:00

ma sve ti je to relativno... u sezoni, gdje ima puno stranca, sigurno bi išlo... jednostavno zatvoren krug, nema duhana, nema interesa, svi znaju da nema duhana pa više ni ne traže gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 2235064407
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty28.03.19 14:16

a istina ali teško se pomaknuti naprijed pogotovo ako se ne proba, ovo je trenutna ponuda duhana kod mene, ne znam smijem li napisati listu trgovina gdje ih mogu pokušati ubaciti? valjda smijem..a imam ambulantnu prodaju tako da mogu direktno iz kombija prodati

(50g, 65kn) Borkum Riff - Orginal
Sungold (Vanilla)
Ruby (Cherry)
Bronze (Bourbon)

(50g, 74kn) Golden Blend's - No1 (ex Vanilla)
Black Cherry

(50g, 74kn) Thomas Radford - Sunday Fantasy

(50g, 95kn) Savinelli - English Mixture
Aroma
Armonia
The Balkans
(100g, 170kn) Savinelli - Leonardo

(50g, 95kn) Ashton - Artisan's Blend
Consumate Gentelman
Smooth Sailing
Gold Rush

(100g, 170kn) Robert McConnell - Glen Piper
Oriental
Scottish Blend
Black and Gold
Red Virginia
Red Roses
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty28.03.19 19:48

vik2211 je napisao/la:
...... ne znam smijem li napisati listu trgovina gdje ih mogu pokušati ubaciti?......

Naravno da smiješ. Pa to nam može samo svima koristiti. Da bar bude sreće pa da tvoje pisanje potakne kupovinu, pa da i mi imamo veći izbor i svi zadovoljni.

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2206
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty28.03.19 19:51

vik2211 je napisao/la:
..radim kao distributer duhana pa tako i duhana za lule spomenute firme Pogon Kooltura....

Firmi Pogon Kooltura sam ja pisao u 10mj 2018., pisao svašta, predlagao nešto, ali nema odgovora.
Ali nema veze, evo sad imamo tebe na forumu. Smile   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 2235064407

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty28.03.19 20:32

Da, Laki je u pravu. Nešto je pokušavao, pisao im, ali nula bodova. No, sada imamo tebe, kao insajdera, pa možda uspiješ progurati nešto.
Izbor aromatika je u Hrvatskog relativno dobar, ali nedostaje latakijskih duhana i virginia  based duhana tu je ponuda slaba. I u onoj ponudi koju si stavio imaš jedva dva - tri duhana na latakijskog bazi - Ashton Artisan's blend i Consommate Gentleman, i onaj Savinellijev,  - English Mixture ili nešto slično.
Ovi McConnellovi nisu loši, recimo Oriental ili Red Virginia, i ostali su OK....
Naravno da izbor ne može biti kao u Smokingpipes, to niti ne očekujemo, ali bar da se malo približimo Austriji, pa koliko god bilo skuplje nego u Austriji.
Uostalom dok platiš cestarinu i benzin, dođe ti na isto...

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty28.03.19 23:01

Kada gledam iz perspetktive tvrtke koja se bavi uvozom čini mi se dosta teško odlučiti ili pratiti neki prijedlog jer se radi o nekolicini osoba ili 100, a ti uvoziš u Hrvatsku. Prekratko sam ovdje, manje od godinu dana, pa ne znam kriterije po kojima odlučuju ali koliko vidim po prodaji moje ponude duhani za lule su daleko od najprodavanijih artikala. Samim time teško se odlučiti na uvoz pogotovo ako imaš određenu najmanju količinu koju si obavezan kupiti, što ne znam da li je slučaj. A onda kreće objašnjavanje trgovinama tj prodavačima u kioscima i tobaco shopovima i pokušavanje ubacivanja novih proizvoda. Tako imaš dvostruki problem, količinu koju trebaš naručiti i kioske koje na neki način trebaš nagovoriti da probaju. Nitko ne želi imati na polici duhane mjesec dana ili duže. Ja ću svakako sva iskustva i želje tj ideje prenesti.

Trgovine po gradovima koje obilazim pa ih pitajte pa će eventualno oni pitati mene:

Pula - H2o, trg na mostu
-33.obrt, istarske divizije
-Istra sport (kod stadiona), ul marsovog polja
-Gušti, smareglina (mislim da oni uzimaju borkum)
-Petarda shop, isto raskršće kao prema rock cafeu samo ulica jako desno, dubrovačke bratovštine
-Gafi, kiosk na verudi, autobusna stanica kod tržnice, Tomasinijeva
-Temporal, na cesti prema Fažani kod wilson pekare, super dečko sve će probati
idući tjedan se otvaraju dva sezonska, Pit Trade u Candlerova 32 i tobacco shop u Sergijevaca 5, nisam siguran kako se zovu sami objekti, znam ime firme..oni uglavnom uzimaju Pueblo duhane i Toscano i Toscanelle, i Crem Caffe cigarilose ali pokušat ću sa duhanima za lule također

Labin - Stefanni, u starom gradu gore mali dućan do e novina, Valdi se zove vlasnik, sitno nešto ali pokušat ću proširiti asortiman

Rovinj - Rango, na autobusnom kolodvoru do kafića
- Azzuro, kiosk odmah do Tiska isto blizu autobusnog
- Dil Profit mjenjačnice kiosci, Carrera 82, Carrera 3, Garibaldieva 16 i otvaraju još dva sezonska, na placi i još jedan blizu Azzura i Tiska, najbolje pitati u Carrera 3, tamo su cure daleko najbolje za pokušati
-Seka, Garibaldieva 8
-P&G, ima dva kioska, Omladinska ul, odmah ispod kružnog toka i na rivi kod parkirališta kod Mirne, odmah do naplatnih kučica

Bale - Amfora
- La Grisa

Poreč - PMI, vjerujem svi znaju, drži borkum i koliko znam macbaren
- Saračević, obala maršala tita, kiosk blizu mjesta sa dostavu i za invalide
Pokušavam nešto na materadi, ima čovjek lagano zainteresiran za nešto u tom smjeru i neki kiosk Ami-Co, zatvoren ali ne znam da li sezonski li za stalno.

Tar - Kiwi, prema kampu, oni imaju veliku ponudu svakakvih cigara i cigarilosa i vjerujem da imaju upita da bi proširili i na lule

Novigrad - otvara se za sezonu, ulica Murve, preko puta je mislim Mlinar pekara

Umag - Sina, kiosk blizu inine pumpe
- Punta kiosk, Omladinska
radim na dogovoru sa Ankicom, ne znam kako se zovu kiosci, mislim da ima dva, jedan je na kružnom toku kod pošte i nisam siguran da li je konzum ili plodine a drugi negdje na rivi

Buje - Ferula

Žminj - Tobacco shop na samom raskršću gore kao prema starom gradu

Pazin - SF placa, u centru kiosk do Tiska

Naravno ako znate neki od privatnih kioska/trgovina/tobacco shopa/ u bilo kojem mjestu napišite i ja ću ih obići. Netko je spomenuo neki kiosk u Fažani nešto na R, netko u Medulinu..treba mi ime kioska i mjesto, adresu ću pronaći.
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty03.04.19 20:28

PMI Poreč će malo proširiti moju ponudu duhana, Petarda Shop Pula je danas malim koracima naprijed, Sina Umag vjerovatno, Tar Kiwi Tobacco je, Temporal je, vjerujem da bi H2O, Pula, trg na mostu (na rotoru) da ima upita
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty03.04.19 21:57

Dobre vijesti, evo sam se raspitao malo za Heritage seriju, trenutno je dostupna samo za Njemačko tržište, čim postane dostupna za šire Pogon Kooltura ju nabavlja!!

Dalje što se tiče ne aromatiziranih duhana iz Ashton serije su to kako je već byro napisao, Artisan's Blend, Consumate Gentelman i VIRGINIA based Gold Rush, svi su dostupni kod mene

Artisan's Blend
Tip: engleski
Aroma: –
Rez: Loose Cut
Začin:  Nema
Jačina:  5
Raumnote:  5

Consummate Gentleman
Tip: engleski
Aroma: –
Rez: Loose Cut
Začin:  Nema
Jačina:  3
Raumnote:  3

Gold Rush
Tip: virginia
Aroma: –
Rez: mješavina
Začin:  Nema
Jačina:  2
Raumnote:  2

Od Savinelli je to
English Mixture
Tip: engleski
Aroma: –
Rez: Loose Cut
Začin:  Nema
Jačina:  2
Raumnote:  3
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty03.04.19 22:06

E, to su dobre vijesti!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
babaq
Oblak dima
Oblak dima
babaq


Broj postova : 3005
Join date : 23.01.2016
Age : 51
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Orlik golden sliced, Solani burley flake, Rattray's HOTW, GLP Odyssey

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty03.04.19 22:10

Odlicno
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3090
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty04.04.19 9:45

Meni bi bilo drago da se Amfora, i to smeđa pojavi kod nas. Ali nju sada proizvodi MacBaren.
[Vrh] Go down
vik2211
Prva lula
Prva lula
vik2211


Broj postova : 24
Join date : 24.03.2019
Age : 46
Lokacija : Rijeka

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty04.04.19 17:12

smeđa Amfora se uskoro očekuje u prodaji u Hr. Uskoro znači sezona ili malo kasnije radi procedura ali svakako će biti.

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty04.04.19 17:59

vik2211 je napisao/la:
smeđa Amfora se uskoro očekuje u prodaji u Hr. Uskoro znači sezona ili malo kasnije radi procedura ali svakako će biti.

E, to je već vijest za naslovnice novina! Jedini Douwe Egbertsov aromatik koji bih mogao pušiti svaki dan!
Ah, ti kolačići Madeleine (prokleti Proust!) i nostalgija!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Istri?   gdje - Gdje kupiti u Istri? - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Istri?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Slavoniji?
» Gdje kupiti u Briselu?
» Gdje kupiti u Granadi
» Gdje kupiti u Berlinu?
» Gdje kupiti u Trstu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: