Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gdje kupiti u Ljubljani?

Go down 
+4
Borut
bayro
Vortimejovrh
milo
8 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty31.03.13 16:02

Zna li neko da li ima neki dobar ducan u Ljubljani gde se mogu kupiti lule? Ako zna, i ako mu nije problem neka mi objasni gde se nalazi.

Unapred Hvala ! Smile
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty03.04.13 13:31

[You must be registered and logged in to see this link.]
HAVANA SHOP u podrumu Maximarketa
Lule i tobak imaju i u Merkator centrima i Špar hipermarketima
[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty10.01.24 14:57

Ima li nešto novo u Ljubljani?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty10.01.24 19:05

Mislim da su veća tuga i jad nego mi. U Ilirskoj Bistrici gdje prodaju tobačne izdelke, tetka me blijedo gledala i nudila neke duhane za motanje.
Ja u Crikvi imam bar ovu našu siromašku hrvatsku standardnu ponudu, crvenu i žutu Amphoru i ona dva Mac Barena, Classic i onaj u škarniclu, Original Mixture.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty10.01.24 20:30

Idem uskoro na par dana pa reko da vidim...

bayro and Nikša like this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 8:22

A čuj, možda će u samoj Ljubljani biti bolji izbor. Ipak je Ilirska Bistrica selendra.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 9:56

Znam da imamo drugova slovenaca na forumu, pa se nadam odgovoru. Al me najviše jebe što nema pušenja apsolutno nigdje...
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 10:53

Vortimejovrh je napisao/la:
Ima li nešto novo u Ljubljani?

Sad čitam ...

Ma nema ništa novo pa baš ništa.

Lulaši moraju napred u Austriju. Zaista. Kod nas ima MacBaren osnovni duhani in Amphora osnovni duhani. A za Dark Twist od Amphore treba več hodat od dučana do dučana. Polovne ili nove lule? Ma zaboravite to.

Ali ... Clan imaju svugdje.

Tako da ništa novo. Austrija i webshopovi su jedini prijatelji slovenskih lulaša.

Inače cigare su druga priča ... ima toga.

Pušenje ... pa nikgdje ne može da se puši ... sada če se ukinuti i sve unutrašnje pušionice, još one rjetke specialno urađene za pušače, one sa svim možnim filterima in ventilaciju.

Tako da pušiš vani na terasi nekog lokala. Ljetom ide, sada u dobi zime meni zaista ne ide.


Zadnja promjena: Borut; 11.01.24 11:06; ukupno mijenjano 1 put.

Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 10:59

Ok, a jel ima u Klagenfurtu neki ok dućan?
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 11:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

U samom centru, dobar izbor lula i duhana, no mislim da samo gotovinu prihvaćaju

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 11:15

U Sloveniji skoro sve trafike ili možda baš sve su ti od [You must be registered and logged in to see this link.]
To ti je takva tuga za lulaše, da ne možeš da vjeruješ.

A Ilirska Bistrica .... sa svim poštovanjem do ljudi koji tamo žive .... nije to baš neki kraj za dobar život, nema kvalitete. Jedino što je dobro tamo je to, da je Opatija pa Rijeka tamo na dohvatu ruke.

Ilirska Birstrica i Postojna recimo su ti uvijek bili gradovi za YU armiju i još prije za druge armije. I od toga se živilo. E sad toga nema više i težko je smislit neko novu ekonomiju i polako polako su Bistrica i Postojna krenula novim putem.

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 16:28

Borut je napisao/la:

Ilirska Birstrica i Postojna recimo su ti uvijek bili gradovi za YU armiju i još prije za druge armije. I od toga se živilo. E sad toga nema više i težko je smislit neko novu ekonomiju i polako polako su Bistrica i Postojna krenula novim putem.

Meni pričaš Borut? Pa ja sam bio u JNA u Ilirskoj Bistrici, a Papa Štrumf u Pivki.

Imaju dobar Lidl i Hofer, uredno jednom na mjesec odem na mjesto zločina u opskrbu, jer je većina stvari duplo jeftinija nego na Hrvaškem i usput provjerim je li kasarna još uvijek stoji na svom mjestu. 6.licka

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Vortimejovrh, GrⒶna and Borut like this post

[Vrh] Go down
GrⒶna
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
GrⒶna


Broj postova : 277
Join date : 07.01.2023
Age : 26
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McConnell Oriental i Notting Hill. Peterson MM 965, Wellauer Balkan Mixture i English Blend.

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 18:15

Borut je napisao/la:

A Ilirska Bistrica .... sa svim poštovanjem do ljudi koji tamo žive .... nije to baš neki kraj za dobar život, nema kvalitete. Jedino što je dobro tamo je to, da je Opatija pa Rijeka tamo na dohvatu ruke.


Nemoj tako, ima I.Bistrica MKNŽ! Čuvaju postojanost "scene" fugo i aktivno!
Za takvo malo mjesto, nagledaš se i naslušaš dobrih bendova iz cijelog svijeta Wink)

Borut likes this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 20:31

Citat :


Meni pričaš Borut? Pa ja sam bio u JNA u Ilirskoj Bistrici, a Papa Štrumf  u Pivki.

Imaju dobar Lidl i Hofer, uredno jednom na mjesec odem na mjesto zločina u opskrbu, jer je većina stvari duplo jeftinija nego na Hrvaškem i  usput provjerim je li kasarna još uvijek stoji na svom mjestu. 6.licka
E pričam pričam .... bio sam i ja u vojski u Ilirskoj Bistrici samo ne u JNA nego u slovenskoj druga generacija. Kasarna jos uvijek stoji. Malo je falilo, da idem da zivim tamo blizu. Joj koliko smo imali zalihe sira iz konzerva JNA. Pa koliko svega drugog. 10 kg sam se tamo udebljajo.

Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 20:33

Citat :





Nemoj tako, ima I.Bistrica MKNŽ! Čuvaju postojanost "scene" fugo i aktivno!
Za takvo malo mjesto, nagledaš se i naslušaš dobrih bendova iz cijelog svijeta Wink)
E dobro je to za njih. Da Bog da ima više svega tamo.
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty11.01.24 20:44

Ali da ... puno se promjenilo tamo i naravno ima i u Ilirskoj Bistrici svega i svašta. Možda je samo moj pogled takav.
[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 19:46

Borute, neka trafika u centru koja McBarena?
[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 20:21

Vortimejovrh je napisao/la:
Borute, neka trafika u centru koja McBarena?

Pa ne treba ti ni u centar. Imaš tamo BTC i ideš u Špar u Citypark i tamo imaju skoro sve osnovno. Ili ideš u Halu A tamo kod glavne pijace u BTC i na ulazu u halu A ti je trafika kdje sam uvijek našao duhane za lulu. Inače u centru imaš Maximarket u podrumu imaš cigar shop za cigare a tamo kde je trafika sa novinama u Maximarketu imaš skoro sve one osnovne duhane MacBaren i Amphora. I još to ne mogu da ti garantiram. Ima / nema ... tako ti je to u našoj vrloj Sloveniji. Tamo kupuju svi naši vrli političari, jer je parlament baš tamo.

A parkiraš baš u centru tamo kde ti je kongresni trg ili izpod glavnog trga kod parlamenta.

Inače male trafike na čoškima skoro nemaju duhana za lule.

Al da ti kažem iskreno .. sa trafikama o Sloveniji razočaran sam do maksimuma .... i baš danas sam naručio TAK. Ne idem više u naše trafike ni u taljanske trafike. Exclamation Ko jih penetrira Exclamation  , da ne kažem ružne riječi.

v.milan, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Borut
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Borut


Broj postova : 212
Join date : 07.09.2023
Age : 51
Lokacija : pa tamo negdje daleko
Omiljeni duhani : EMP, Nightcap, 965, Old Ironsides

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 20:33

I ... da ne zaboravim ... kod nas prodavač duhana ne sme da ti kaže šta on ima na zalihi nego moraš ti da pitaš ... treba mi Clan i on ti kaže nemam ili imam. Imate li MacBaren original choice ... i on ti kaže imam nemam. Ne može on, kao zbog zakona, reči imam to i to i to.

Ali .. ljudi smo ljudi, malo prodavača drži se ovog. Tako da kada sam ja išao na početku rekao sam, da tražim duhan za lulu u poklon i jer kao ne pušim šta prodavač predlaže.

Tako da sada dok sam još kod nas kupovao, uvijek sam pitao u stilu treba mi duhan za lulu, ima li recimo nešto od MacBarena. I skoro nikada nije bilo problema. A pogotovo ako pitaš po hrvatski on če da zna, da nisi neki inšpektor i sve če da ide bez problema.

Kod nas je država zaista poludila oko toga.

Nikša, Vortimejovrh and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
v.milan
Oblak dima
Oblak dima
v.milan


Broj postova : 1195
Join date : 08.01.2021
Age : 32
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Peterson My Mixture 965, Arango Balkan Supreme, Amphora Virginia

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 20:44

Pa to se moraju igrice igrati da se duhan kupi.

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 906
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 21:07

Games of Thrones
Samo u ovom slučaju prafraza
Smoking and know things.
A lude kuće, nisam to znao.
Hvala.

Vortimejovrh and Borut like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 21:09

Biti cu u hotelu Slon, to je blizu?

Borut likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 22:29

Borut je napisao/la:
I ... da ne zaboravim ... kod nas prodavač duhana ne sme da ti kaže šta on ima na zalihi nego moraš ti da pitaš ... treba mi Clan i on ti kaže nemam ili imam. Imate li MacBaren original choice ... i on ti kaže imam nemam. Ne može on, kao zbog zakona, reči imam to i to i to.

Pa to je kao kurve u Pragu!
One tebe ne smiju startati na cesti, ali ti možeš stati i dogovoriti sve uvjete s djelatnicom . Ludilo! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Nikša, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Vortimejovrh
Hladan dim
Hladan dim
Vortimejovrh


Broj postova : 692
Join date : 08.02.2021
Age : 51
Lokacija : Zagreb

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 22:34

A vidiš dobro si me podsjetio da bi mogao i za to pogledati...

bayro, Nikša and Saymoran like this post

[Vrh] Go down
Nikša
Hladan dim
Hladan dim
Nikša


Broj postova : 906
Join date : 07.02.2021
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mein Tabak No. 2, Peterson 3 Year's Virginia mix, Amphora Special Reserve No 2, MB Classic Loose Cut.

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty12.01.24 23:18

bayro je napisao/la:
Borut je napisao/la:
I ... da ne zaboravim ... kod nas prodavač duhana ne sme da ti kaže šta on ima na zalihi nego moraš ti da pitaš ... treba mi Clan i on ti kaže nemam ili imam. Imate li MacBaren original choice ... i on ti kaže imam nemam. Ne može on, kao zbog zakona, reči imam to i to i to.

Pa to je kao kurve u Pragu!
One tebe ne smiju startati na cesti, ali ti možeš stati  i dogovoriti sve  uvjete s djelatnicom . Ludilo! umrijet od smjeha umrijet od smjeha umrijet od smjeha

Hahah
Tu se krije neka priča, ali ne za internet.

gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? 171190064 bayro

bayro, Vortimejovrh, Saymoran and Borut like this post

[Vrh] Go down
Sponsored content





gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty
PostajNaslov: Re: Gdje kupiti u Ljubljani?   gdje - Gdje kupiti u Ljubljani? Empty

[Vrh] Go down
 
Gdje kupiti u Ljubljani?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Gdje kupiti u Zagrebu
» Gdje kupiti u Splitu?
» Gdje kupiti u Zadru?
» Gdje kupiti u Frankfurtu?
» Gdje kupiti u Vancouveru?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Gdje i kako kupiti (offline - trgovine - brick and mortar shops)-
Forum(o)Bir: