Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Newminster: No.52 Ultimate English

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 21:08

[You must be registered and logged in to see this image.]

Newminster: No.52 Ultimate English
Zemlja porijekla: Danska
Sastav: Virginia, oriental, latakia
Jakost: 2/5
Oblik: sitni rezanci
Pakiranje: bulk
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Stokkebye-Villiger je prošle godine izbacio na tržište cijelu seriju novih duhana pod brendom Newminster. Riječ je o dvadesetak blendova koji se proizvode u MacBarenovoj tvornici u Danskoj. Ima tu engleza, aromatika i cavendisha. Sigurno ću naručiti još nešto za probu.

Na slici se može vidjeti da je Ultimate English vizualno vrlo privlačan. Duhan je u obliku sitnih rezanaca, primjerene vlažnosti i trenutno spreman za pušenje. Lišće je sasvim solidne kvalitete i vrlo lako se puni.

Nema apsolutno nikakvih problema s paljenjem, održavanjem gorenja kao ni s ugrizima bilo kakve vrste.

Naslov je zavaravajući, kao i mnogi drugi u svijetu duhana. Nema tu ništa ultimativno i ovo je daleko od najboljeg engleza. Ne obazirite se na opis „Ultimativca“ na Smokingpipesu, a posebice ne na Tobaccoreviewsu jer to što oni pišu je kilometrima daleko od istine. Iako je vidljivo da tu ima dosta latakije, ona nikako ne vlada okusom. Svakako se osjeti, ali kao da je riječ o nekoj slabijoj latakiji. Nije to latakija iz Larry's blenda. Oriental je taj koji igra glavnu ulogu u ovoj mješavini jer daje sebi svojstvene note slatkoće i lješnjaka i to je sjajna aroma na jeziku. Ovo vrlo lako može biti cjelodnevni duhan jer nije prejak ni prezahtjevan.

Prva lula mi je bila vrlo ukusna. Lagani englez u kojem prevladava oriental sa svojim čarima. Međutim, pokazalo se da su naredne lule aromom bile dosta slabije. Na to je sigurno utjecalo to što sam pušio 965-icu i Billy Buda tokom dana pa kad god bih ponovno zapalio ''Ultimativca'' nešto je nedostajalo.

Kratko rečeno, duhan je fin, ali prilično slab. Naviknuo sam se na duhane poput 965-ice i EMP-a koji su puni arome i intenzivnog okusa pa se ispostavilo da mi ovo nije dovoljno. Smatram da bi ovo bio sjajan početak za nekoga tko tek ulazi u svijet engleza. Unca je $2,75 i to je svakako plus.

Ocjena: 2.5/5


Zadnja promjena: abudimir; 09.04.13 15:00; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 22:28

najprije cestitke za odlicnu recenziju, a potom objasnjavanje!
Wink

dakle, jako je lijepo i odlican bonus kad poznajes osobu koja pise recenziju, kao i "apetite" iste. ja jednostavno ZNAM da bi se meni ovaj duhan svidio, vidim da je cijena vise nego prihvatljiva, definitivno ovo narucujem, prvom prilikom.

bravo antisa!
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 22:47

Vjeruj da sam mislio na tebe kada sam pisao recenziju. Smile

Svakako ga naruči za probu. Doista je povoljan i možeš puno dobiti ako ti se svidi, a malo izgubiti ako ti ne legne.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 22:57

mozda ostane nesto kod tebe za probu? Wink
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 23:00

Bojim se da nema više. Držim se starog bayrinog pravila i ne upuštam se u recenziju ako ne popušim bar 1 uncu ili 1 limenku duhana.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 23:01

)%$")%$"=(=&!)&#$(!$#%)(!/#&"=&//"$=$#&!!!!
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 23:02

Kak bi se usporedio sa Balkan Sasieni?
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty01.04.13 23:07

Pušio sam Sasieni prije par dana i ubacio sam ga u jučerašnju narudžbu. Sasieni mi je puno slađi i ima puniji okus. Definitivno bolji od Ultimativca.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty02.04.13 8:28

biljezim se,
svaka cast kolega,
bilo je i vise nego lijepo ujutro sjediti uz kavicu i lagani dim citati jednu ovako lijepo slozenu recenziju a posebice sto sam velikim dijelom citatelj pa je to bio samo dodatni jutarnji uzitak, uz vec ove navedene,
lijep ti pozdrav iz os
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty02.04.13 10:37

Hvala, kolega. Smile Drago mi je što sam bio šećer u tvojoj kavi. Wink
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty02.04.13 12:19

de mi reci samo kakav mu je room note... jel se da izdržati pored njega običnome puku?
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty02.04.13 12:36

Puno je prihvatljiviji od 965-ice. Very Happy
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Sponsored content





Newminster: No.52 Ultimate English Empty
PostajNaslov: Re: Newminster: No.52 Ultimate English   Newminster: No.52 Ultimate English Empty

[Vrh] Go down
 
Newminster: No.52 Ultimate English
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Planta english..
» HU English Breakfast
» Davidoff: English Mixture
» Two Friends: English Chocolate
» Savinelli: English Mixture

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: