Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Čika Rakija pazario, al eksštra!

Go down 
+15
Yrb
Suspiria
MOVESHAKER
PecaLula™
Matko
foksieloy
Elvis Beba
imnik
Taras
sinus
T.McR.
fatjoe
amaru
misterno
Rakija
19 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty07.04.13 22:22

izvrsno, Rakija! odlične lule, za male pare. šteta one brebbie, baš je lipa.
puno užitka ti želim. viruj mi, veći je gušt pušit iz lule, koju vratiš u život, nego iz nove, vidit ćeš.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty07.04.13 22:25

Matko je napisao/la:
izvrsno, Rakija! odlične lule, za male pare. šteta one brebbie, baš je lipa.
puno užitka ti želim. viruj mi, veći je gušt pušit iz lule, koju vratiš u život, nego iz nove, vidit ćeš.

bit će brebbia ok. fali samo mali komadić usnika, ne znači da zbog toga neće valjati Wink
[Vrh] Go down
Elvis Beba
Peče me jezik
Peče me jezik
Elvis Beba


Broj postova : 347
Join date : 19.01.2013
Age : 46
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Larry's Blend, Kamilica, Pirate kake

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty07.04.13 22:29

Ima od savinellia strasna pasta za poliranje usnika na ebay-u...Matko se osobno uvjerio u njene cudesne moci.
Topla preporuka za ispolrati ove usnike...
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty07.04.13 22:35

Elvis Beba je napisao/la:
Ima od savinellia strasna pasta za poliranje usnika na ebay-u...Matko se osobno uvjerio u njene cudesne moci.
Topla preporuka za ispolrati ove usnike...

mislio sam to obaviti sa vodobrusnim papirom (1000 do 2000 granulaže), a za dezinfekciju bi ih potopio u alkohol...
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty07.04.13 22:39

Elvis Beba je napisao/la:
Ima od savinellia strasna pasta za poliranje usnika na ebay-u...Matko se osobno uvjerio u njene cudesne moci.
Topla preporuka za ispolrati ove usnike...

neman pojma o čemu pišeš... umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Matko
Oblak dima
Oblak dima
Matko


Broj postova : 1398
Join date : 10.11.2011
Age : 40
Lokacija : Makarska
Omiljeni duhani : Hard reset

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty07.04.13 22:45

Rakija je napisao/la:
Elvis Beba je napisao/la:
Ima od savinellia strasna pasta za poliranje usnika na ebay-u...Matko se osobno uvjerio u njene cudesne moci.
Topla preporuka za ispolrati ove usnike...

mislio sam to obaviti sa vodobrusnim papirom (1000 do 2000 granulaže), a za dezinfekciju bi ih potopio u alkohol...

izgubit ćeš puno vrimena. Ovdje imaš uputstva kako skinuti oksidaciju s usnika. pokušaj s mojom metodom, nećeš požalit. ova pasta za poliranje, koju Elvis spominje je nešto fantastično. no, s njom poliraš nakon skidanja oksidacije.
[Vrh] Go down
PecaLula™
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
PecaLula™


Broj postova : 165
Join date : 19.10.2012
Age : 36
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty07.04.13 23:21

Lule su extra. Dugo ih i sa uživanjem dimio. Laughing
[Vrh] Go down
MOVESHAKER
Hladan dim
Hladan dim
MOVESHAKER


Broj postova : 750
Join date : 30.11.2009
Age : 51
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Clan, Vanilla Flake, Vanilla Cake, Vanilla Rolls, Vanila Rofls

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 15:11

imat češ podosta posla ....

... ali ...

odlična kupovina
Cool
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 15:52

Očito sam kraj tog buvljaka prošao (čisto slučajno, jer nisam znao za to) par sati kasnije, kad sam se vraćao iz Opatije prema Rijeci. Taman se još par njih pakiralo, stao sam na brzinu da pogledam što je ostalo, ali ni jedne lule više. Solidna ti je inače kupovina, vidim da se par njih da fino urediti. Najveća mi je šteta za onu Brebbiu radi usnika. Može se i bez tog dijela urediti i pušitit, ali svejedno šteta. Sredi ih kako treba i uživaj.
[Vrh] Go down
Taras
Peče me jezik
Peče me jezik
Taras


Broj postova : 417
Join date : 10.10.2012
Age : 29
Lokacija : Serbia/Surcin
Omiljeni duhani : Crni Kapetan,Larseni,Latakije...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 19:21

Sretno ti bilo,sa njima.Cuvaj ih koliko god mozes,lepo ih sredi i uzivaj!!!
[Vrh] Go down
Yrb
Prva lula
Prva lula
Yrb


Broj postova : 44
Join date : 27.01.2013
Age : 44
Lokacija : Split odnedavno

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 22:17

Svaka čast na ulovu

I ja sam jučer bio na TTTS-u na splitskom "autopijacu" ali sam našao točno 0 lula a ni ploče nisu bile nešto ...
[Vrh] Go down
http://www.podvodni.hr
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 22:50

dobar poso!
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 22:55

ako itko zna išta o kupljenim lulama, slobodno pišite, jer ja za sad blage veze nemam... Wink

[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 23:01

pa sta tu ima da se psie? i savineli i brebia su jake talijanske firme. tvoje lule su zapustene i treba im sredjivanje. big ben i howal su nize kategorije ali daleko od skarta. sredi ih, pusi, i ne obaziri se mnogo na marku lule. bitno da se dobro dimi Wink
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 23:07

ssekir75 je napisao/la:
pa sta tu ima da se psie? i savineli i brebia su jake talijanske firme. tvoje lule su zapustene i treba im sredjivanje. big ben i howal su nize kategorije ali daleko od skarta. sredi ih, pusi, i ne obaziri se mnogo na marku lule. bitno da se dobro dimi Wink

to mi je i cilj... Ali svakako bi volio znati nešto više o njima.

Marke sam proučio još prije kupovine (iako je bilo šta bolje od onoga u čemu pušim sada Wink neka ti fatjoe posvjedoči Laughing ), znatiželjan sam oko modela, koliko su rijetki i slično... To ćete ubrzo skužiti... totalni sam sucker za rijetke stvari Embarassed (pogotovo kada ovako nenadano i jeftino ulete)
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 23:23

google
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty08.04.13 23:55

ssekir75 je napisao/la:
google

been there... done that... what else you got? bounce
[Vrh] Go down
Rob590
Prva lula
Prva lula
Rob590


Broj postova : 63
Join date : 11.03.2013
Age : 35
Lokacija : Zagreb (posao)/Varaždin (tu i tam vikendom)
Omiljeni duhani : McB Original Choice, PTR Connossieur's Choice, McB Navy Flake

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 8:30

Stvarno lijepa akvizicija. Wink

Kaj se tiče usnika, oksidaciju možeš skinuti samo na jedan način i to je da upreš laktom i šmirglaš (i kasnije poliraš).
Potapanja u razne otopine ne otklanjaju problem, ali pomažu jer izvlače razne gadosti na površinu i/ili omekšaju površinu te time olakšavaju (i ubrzavaju) sam proces skidanja oksidiranog sloja. puffy

[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 9:06

Rakija je napisao/la:
znatiželjan sam oko modela, koliko su rijetki i slično... To ćete ubrzo skužiti... totalni sam sucker za rijetke stvari Embarassed (pogotovo kada ovako nenadano i jeftino ulete)

Sigurno je da nisu rijetki, riječ je o industrijskim modelima. Kod lula ćeš se morati pomiriti s tim da je neke vrlo teško pa i nemoguće datirati. Nisu to ploče na kojima piše godina. Datiranje je vrlo teško čak i za neke jače proizvođače kao što su Dunhill, Savinelli i Peterson jer su i oni često odštampali samo Peterson Deluxe na lulu. Za Peterson postoji A Peterson Dating Guide koji su napravili entuzijasti i gdje se raspravlja o tome koliko je (ne)moguće datirati lulu prema oznakama na njoj. Kada je riječ o manjim proizvođačima budi sretan ako odgonetneš o kojoj je marki uopće riječ.

Imam jednu Dankinju, freehandicu od jednog pokojnog majstora, sjajno napravljenu. Sve je to lijepo, divno i krasno, ali pušio sam je deset puta u tri godine. Toliko o pušačkim kvalitetama te lule i rijetkosti i činjenici da je unikat.

Pušenje lule nije znanost i datiranje lule te neće nikuda dovesti. Može biti sto godina stara i biti smeće. Wink
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 9:18

Sve te činjenice su mi jasne Wink

Moram se pokrenuti i početi sa restauracijom. Počet ću sa onim malo slabijim markama, dok se ne ispraksiram.
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 11:27

biljezim se,
alo rakija , ljudino,,,,
pa skupljaj polako arsenal pa kad ti se pojavi neka manje draga a usnik bas lucajno odgovara tamo gdje ti je ovaj osteceni a toliko zalis za njim , zamijeni , upasiraj ga unutra i imas lulu sa citavim usnikom i to je to ,,,, moras kao i automehanicar , uvijek imati jednu kolicinu i za rezervne dijelove Smile
[Vrh] Go down
Rip Kirby
Peče me jezik
Peče me jezik
Rip Kirby


Broj postova : 348
Join date : 28.06.2012
Age : 55
Lokacija : Opatija

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 11:57

Bogami od dve kineskinje ti odma za 100 kuna nabavio cijelu kolekciju... Lule su super, neke će bit ko nove, sad češ tek viidit šta je uživancija, pa još kad ih sam središ i dok ih budeš pušio pomisliš na cijenu....! puffy
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 17:18

T.McR. je napisao/la:
biljezim se,
alo rakija , ljudino,,,,
pa skupljaj polako arsenal pa kad ti se pojavi neka manje draga a usnik bas lucajno odgovara tamo gdje ti je ovaj osteceni a toliko zalis za njim , zamijeni , upasiraj ga unutra i imas lulu sa citavim usnikom i to je to ,,,, moras kao i automehanicar , uvijek imati jednu kolicinu i za rezervne dijelove Smile

Dobro zboris!
Wink
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 22:13

druze rakija, imas u tips & tricks moju temu o restauraciji lula kupljenih na buvljaku. prouci i kreci na posao Wink i man se cimanja oko marki. to dolazi kasnije Wink
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty09.04.13 22:30

ssekir75 je napisao/la:
druze rakija, imas u tips & tricks moju temu o restauraciji lula kupljenih na buvljaku. prouci i kreci na posao Wink i man se cimanja oko marki. to dolazi kasnije Wink

proučio sam već tvoju temu kompletnu Wink
hvala na pomoći Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čika Rakija pazario, al eksštra!   Rakija - Čika Rakija pazario, al eksštra! - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Čika Rakija pazario, al eksštra!
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: