Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Cornell & Diehl: Sweet English

Go down 
Autor/icaPoruka
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty
PostajNaslov: Cornell & Diehl: Sweet English   Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty28.04.13 20:22

[You must be registered and logged in to see this link.]

Long cut Cavendish, Virginia, toasted Burley and Latakia flavored with caramel and vanilla. A little more aromatic than No.272.

Zemlja porijekla: Amerika
Sastav: burley, cavendish, virginija, latakija
Jakost: 2/5
Oblik: rezanci
Pakiranje: rinfuza
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Kao prvo, ovo nije englez i nitko me ne može uvjeriti u suprotno. Ovo je aromatik s malo latakije.

Duhan dolazi u obliku rezanaca. Osjeti se karamela, ali miris je vrlo neugodan za okolinu. Cura je znala o kojem je duhanu riječ čim bih otvorio vrećicu. Nakon prosušivanja, vrlo lako se pali i lijepo gori do samog kraja.

Pored nabrojanih preljeva (vanilija, karamela) izgleda da ima i nekakvog alkohola (podsjeća me na Borkum Riff: Bourbon Whiskey). Karamela se provlači kroz cijelu lulu praćena diskretnom latakijom. Ovo bi možda bio prihvatljiv duhan da nema tog alkoholnog preljeva koji u kombinaciji sa svim ostalim ostavlja čudan okus u ustima. Cavendish se vjerojatno isprepleo s karamelom, a virginiju i burley nisam primijetio.

Sve u svemu, nisam oduševljen. Pristupio sam bez predrasuda ovom duhanu nadajući se najboljem, kao i uvijek. Međutim, ništa me se nije dojmilo kod ove mješavine osim toga što lijepo gori. Ako želite karamelu, Petersonov ''Sweet Kilarney'' je prihvatljivija opcija, barem što se tiče okoline.

Ocjena: 1/5


Zadnja promjena: abudimir; 28.04.13 20:42; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Gost
Gost
avatar



Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty
PostajNaslov: Re: Cornell & Diehl: Sweet English   Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty28.04.13 20:39

zasad pohvala za odlicnu recenziju, a sto se tice duhana, vjeruj mi da ga nisam niti stigao probati...
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty
PostajNaslov: Re: Cornell & Diehl: Sweet English   Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty28.04.13 20:46

Kada stigneš, piši. Wink
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
Sponsored content





Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty
PostajNaslov: Re: Cornell & Diehl: Sweet English   Cornell - Cornell & Diehl: Sweet English Empty

[Vrh] Go down
 
Cornell & Diehl: Sweet English
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li probali ovaj duhan?
» Cornell & Diehl: Engine 99
» Cornell & Diehl: Epiphany
» Cornell & Diehl: Mississippi Mud
» Cornell & Diehl: Old Joe Krantz

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: