Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Savinelli: English Mixture

Go down 
+17
Ignoro
sinus
Zupnik
Max Corvus
bayro
Leo
jaky1
Rakija
Tomo1978
runner
imnik
picipl
amaru
Suspiria
Capt. Horatio MacAllister
misterno
foksieloy
21 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty01.05.13 20:24

Savinelli: English Mixture

[You must be registered and logged in to see this image.]

A typical English mixture of classic Virginia with 30% Latakia. Bright Burley added to round up the flavor. Partially granulated to assure steady burning with no top flavoring added.

Zemlja porijekla: Njemačka
Jakost: 1/5
Sastav: Burley, Virginia, Latakia
Način rezanja: grube trakice
Raspoloživo pakiranje: limenka 50g, vrećica 50g

Recenzija:

Disclaimer: recenzija na temelju jedne lule, courtesy of PKPL, ostavljam mogućnost da se kasnije predomislim.

Jedan jako fini engleski mix. Latakija je više pozadinska nota, dominira slatkost virginije i orašastost burleya. Razmjena aroma između burleya i virginie, sa povremenim podsjetnikom latakije je ovo napravilo jednim zanimljivim iskustvom.

Nisam siguran da li ću naručivati, no volio bi mu dati dodatne šanse da me osvoji. Kvaliteta komponenti izgleda visoka, samo mi nešto fali nakon ovog prvog probavanja, ne znam što.

Ocjena: 3/5
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty02.05.13 9:15

Stukao sam 2 limenke 50g, i mogu reci da je ovo jedan od kvalitetnijih duhana koji se mogu naći kod nas... Nije najbolji Englez, daleko od toga, ali bi mu dao ocjenu baaarem 3.5...
Inače sa svim ostalim se slažem! Cool
[Vrh] Go down
Capt. Horatio MacAllister
Peče me jezik
Peče me jezik
Capt. Horatio MacAllister


Broj postova : 401
Join date : 16.04.2012
Age : 59
Lokacija : Zaprešić

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty02.05.13 9:28

Sasvim pristojan duhan, naravno, stvar ukusa. Bolji mi je u vrijesu nego u meerici.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty02.05.13 9:35

misterno je napisao/la:
Stukao sam 2 limenke 50g, i mogu reci da je ovo jedan od kvalitetnijih duhana koji se mogu naći kod nas... Nije najbolji Englez, daleko od toga, ali bi mu dao ocjenu baaarem 3.5...
Inače sa svim ostalim se slažem! Cool

Ne volim davati "i pola" ocjene, makar mi ovaj definitvno graniči između 3 i 4, no zbog jednostavnosti to stavljam na 3. Kao što rekoh, sve što želim od duhana je prisutno, samo me nije uspio još pridobiti. Vidjet ću da li da ga uzimam ili ne naknadno. Ako nabasam u dućanu na njega, uzimam.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty02.05.13 9:48

Meni je vrlo dobar, svakim pušenjem mi postaje bolji, dao bi mu trenutno 4/5. Šteta što je malo preskup, no često ga imam. To mi je ujedno i duhan s kojim sam počeo.
[Vrh] Go down
amaru
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
amaru


Broj postova : 223
Join date : 03.04.2010
Age : 40
Lokacija : grad na 4 rijeke
Omiljeni duhani : Balkan latakia, S.-English mixture

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty02.05.13 15:28

Moram priznat da je meni ovo odličan duhan, pogotovo zato što je lako dobavljiv. Latakia mi je jaaako prisutna u njemu, više nego u 80% probanih engleza.
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty29.06.14 11:18

Zbog 'nemirisa' ga izgubim volju zapaliti, toliko da sam ga bacio.  pirat 
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3160
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty29.06.14 21:22

Pristojan duhan, ali nije mi nista posebno.
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Ponovljeno pušenje   Savinelli: English Mixture Empty01.11.14 14:14

picipl je napisao/la:
Zbog 'nemirisa' ga izgubim volju zapaliti, toliko da sam ga bacio.  pirat 

Nije mi jasno, prijatelj je donio svoju piksu koja već kod otvaranja ima potpuno drugačiji šmek od onog kojeg pamtim,
tako da moram sam sebe revizionirati da mi je duhan kod naknadnog pušenja 'solidan' te ću ga ponovno paliti. Shocked
Rolling Eyes
[Vrh] Go down
runner
Prva lula
Prva lula
avatar


Broj postova : 29
Join date : 08.05.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka-Bjelovar

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty17.11.14 16:02

Kupio sam taj duhan prije nekih mjesec dana,čisto da probam što više duhana koji bi mi se mogli svidjet..pa ovako na prvu nakon otvaranja limenke bio mi je doslovno odbojan(miris)potpuno drugačiji od svih koje sam do tada probao,ali kako nikada ne ocjenjujem na prvu.Malo po malo nakon više punjenja sada mi je taj duhan postao sasvim ok i sigurno ga budem tu i tamo imao u rotaciji Cool
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty19.11.14 8:31

Ima li ga gdje u ri za kupiti?
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty19.11.14 8:34

Tomo1978 je napisao/la:
Ima li ga gdje u ri za kupiti?

Vidio sam ga u Churchillu u Toweru neki dan.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty19.11.14 8:36

E super. Hvala!
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty19.11.14 8:59

jutro!
Upravo ga dimim uz nesicu.....jedva pokupio iz limenke za (skoro) cijelu lulu. Duhan je ok,sigurno cu ga upiknuti jos koji put,ali Ashton C.G. mi je ipak puno bolji u bilo kojem dijelu dana.
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3082
Join date : 17.09.2010
Age : 30
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty27.04.16 20:00

Nekima je bio bezveze, meni je bio dobar. Jedno vrijeme sam ga pušio s velikim guštom. Nije loš sigurno, pomalo je slađi.
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty27.04.16 20:02

Totalno nedorečen duhan...niti smrdi niti miriši kako kažu naši stari....
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty27.04.16 20:06

Meni totalno dosadan duhan - ravan. Što Tomo reče - nit' smrdi nit' miriše. Fura se na Savinellijevo ime. Ima ga u onim Churchillima po raznim Avenue Mallovima i Westgateovima, ali me ništa ne privlači da ga kupim.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty27.04.16 20:28

bayro je napisao/la:
Meni totalno dosadan duhan - ravan. Što Tomo reče - nit' smrdi nit' miriše. Fura se na Savinellijevo ime.  Ima ga u onim Churchillima po raznim Avenue Mallovima i Westgateovima, ali me ništa ne privlači da ga kupim.

e baš to, po svemu bi trebao bit dobar a uspjeli su ga zasrat Wink
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17043
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty27.04.16 20:32

Nisu ga zasrali, nego se nisu niti potrudili! Kažem ti Tomo, furaju se na Savinellijevo ime, pa ih boli kita!
A činjenica je da niti jedan "Savinelli" duhan meni nije dobar.

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Tomo1978
Hladan dim
Hladan dim
Tomo1978


Broj postova : 735
Join date : 25.09.2014
Age : 45
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : McClelland legend, Frog Morton Cellar, Prince Albert, Sutliff Christmas spice

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty27.04.16 20:59

bayro je napisao/la:
Nisu ga zasrali, nego se nisu niti potrudili! Kažem ti Tomo, furaju se na Savinellijevo ime, pa ih boli kita!
A činjenica je da niti jedan "Savinelli" duhan meni nije dobar.

Ma baš...lako se kitit tuđim perjem Laughing
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty27.04.16 22:24

Ja sam naknadno bio riješio limenku, i onda prodao ostalo što sam imao.

Nije me osvojio, dobar je, ali koliko drugih duhana imam, dobar nije dovoljno više da uđe u rotaciju. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Max Corvus
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Max Corvus


Broj postova : 106
Join date : 01.04.2014
Age : 33
Lokacija : Zagrebačko Podzemlje
Omiljeni duhani : Ashton Artisan's blend, Sillems Black, SG Balkan Flake

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty09.06.16 3:37

Ja sam ga otkrio prije kojih 2 godine i bio mi je super jer sam na njemu otkrio čari latakije. Nothing special, al da ostanem bez 965 ili Artisana uzeo bi čisto eto da neš latakijarim, ustvari, uzeo bi ako nebi imali McConnella (Oriental ili Scottish)
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty09.12.16 8:43

Kupio sam jučer jednu piksu ovoga, zapalio prije spavanja i meni je odličan! Doduše, nemam baš puno lulaškog staža, ali ovaj duhan mi se dopao. Čak i više nego Dunhill MM965 kojeg redovito konzumiram zadnjih dva tjedna. Ovaj je puno lakši duhan, i nekako mi lakše sjeda, Dunhill mi je za neke prilike malo pretežak.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty09.12.16 9:13

ja odbijam čitati ovo svetogrđe! umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty09.12.16 10:05

Sad kad to Grga pročita i uleti sa hvalospjevima o 5110.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Sponsored content





Savinelli: English Mixture Empty
PostajNaslov: Re: Savinelli: English Mixture   Savinelli: English Mixture Empty

[Vrh] Go down
 
Savinelli: English Mixture
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Davidoff: English Mixture
» Planta english..
» HU English Breakfast
» Newminster: No.52 Ultimate English
» Two Friends: English Chocolate

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: