Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Exclusive: Sherry and Cherry

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Exclusive: Sherry and Cherry Empty
PostajNaslov: Exclusive: Sherry and Cherry   Exclusive: Sherry and Cherry Empty02.05.13 21:41

Exclusive: Sherry and Cherry

[You must be registered and logged in to see this image.]

A very aromatic mixture. Noble Spanish Sherry and the flavor of ripe cherries accomplish the taste.

Zemlja porijekla: Njemačka
Jakost: 1/5
Sastav: Black Cavendish, Virginia
Način rezanja: trakice
Raspoloživo pakiranje: limenka 50g

Recenzija:

Disclaimer: recenzija na temelju jedne lule, courtesy of PKPL, ostavljam mogućnost da se kasnije predomislim.

Od višnje ni V, od šerija ni Š, od duhana ni D. Za razliku od drugih aromatika u kojemu barem okolina uživa kad već vi ne, za ovoga mi je žena ustvrdila da "malo smrdi po cigaretama". Odustao na pola lule i ne mislim mu se vraćati.

Ocjena: 1/5
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Exclusive: Sherry and Cherry Empty
PostajNaslov: Re: Exclusive: Sherry and Cherry   Exclusive: Sherry and Cherry Empty03.05.13 7:15

upravo kako si i napisao , no ja ovo ne trpam pod aromatik nego pod "parfem"
obzirom da je do nedugo bio 35kn a sad su ga digli na cijenu mb oc , nema vise logike , radije uzmem mb , prestao sam ga kupovati jer koristio sam ga u kategoriji "masovnog unistavanja duhana" , tj. kad se moras naoruzati necim u vecim kolicinama za visednevnog boravka prilikom pecanja na dunavu pa onda treba nesto jeftino jer naoruzati se necim skupljim , tada bih bankrotirao , slicno rade i moji prijatelji , unistavaci cigareta , kad idemo na par dana onda nose po nekoliko steka,,, ali ne marlbora Smile
aliiiii , zato sam dosad nakupio zavidnu kolekciju finih metalnih kutija za trpanje udica i sl. drangulija ,,, nije da nema koristi od tog duhana , nemoj tako Very Happy
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Exclusive: Sherry and Cherry Empty
PostajNaslov: Re: Exclusive: Sherry and Cherry   Exclusive: Sherry and Cherry Empty03.07.13 11:45

cjena i dalje 35 kn (Kaufland, Rijeka). To bi bio duhan kada si u besparici ili ti treba limenka za držanje drugih duhana.

Ako je iz PKPL-a, moguće da je bio presušen ili nešto slično, jer kada sam ga kupio i otvorio, imao je dosta sladak okus (ali na kilometar se osjeti da je to čista kemija), ali se aroma oslobađala tek nakon prve trećine lule... jedini problem kod tog duhana na koji sam naišao je odvratno puno kondenzata zbog kojega sam odustao od pušenja istog na neko vrijeme.

Ugl. Duhan je sve u svemu loš, ali s obzirom na cjenu i način pakiranja, ne treba ga otpisati odmah. Tko zna, ako volite slatkaste duhane, možda vam se i svidi.
[Vrh] Go down
T.McR.
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
T.McR.


Broj postova : 196
Join date : 02.12.2011
Age : 60
Lokacija : osijek
Omiljeni duhani : MB OC , Grga mix. , Frankenstein ,Pet.Delux , i sve sto je na stolu ponudjeno

Exclusive: Sherry and Cherry Empty
PostajNaslov: Re: Exclusive: Sherry and Cherry   Exclusive: Sherry and Cherry Empty18.07.13 8:23

Rakija je napisao/la:
cjena i dalje 35 kn (Kaufland, Rijeka). To bi bio duhan kada si u besparici ili ti treba limenka za držanje drugih duhana.

Ako je iz PKPL-a, moguće da je bio presušen ili nešto slično, jer kada sam ga kupio i otvorio, imao je dosta sladak okus (ali na kilometar se osjeti da je to čista kemija), ali se aroma oslobađala tek nakon prve trećine lule... jedini problem kod tog duhana na koji sam naišao je odvratno puno kondenzata zbog kojega sam odustao od pušenja istog na neko vrijeme.

Ugl. Duhan je sve u svemu loš, ali s obzirom na cjenu i način pakiranja, ne treba ga otpisati odmah. Tko zna, ako volite slatkaste duhane, možda vam se i svidi.

dragi moj kolega ,,, izgleda da taj kaufland u istri i u slavoniji nisu u istoj drzavi pa je i dalje razlika u cijeni kako sam vec napisao,
ono sto sam ja probao nije bilo iz PKPL-a i svaka je konzerva bila dihtovana , a duhan svjez i vlazan ali nastranu sve ,,, moje udice i razne sitnice se veoma raduju ovim konzervama Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Exclusive: Sherry and Cherry Empty
PostajNaslov: Re: Exclusive: Sherry and Cherry   Exclusive: Sherry and Cherry Empty

[Vrh] Go down
 
Exclusive: Sherry and Cherry
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Jeste li probali ovaj duhan?
» McLintock: Black Cherry
» Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: