Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Loš okus

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Loš okus Empty
PostajNaslov: Loš okus   Loš okus Empty30.06.13 10:22

Pozdrav!
Ove zime sam napravio pauzu od ''pokušavanja'' pušenja lule i malo se bavio cigarama. Lijepo ali previse skupo za mene. Na proljeće me opet uhvatila želja da dam luli jos prilika. Nisam ambiciozan nego uporan,tako da pusim samo kad me volja. Imam novu Petersonku pa se nadam da sam s tim eliminirao mogućnost da je u luli problem. Od duhana sam do sada probao MB OC, RM Scottish blend i Skandinavik Mixture. To su sve uglavnom hvaljeni duhani pa postaje očito da je samo u meni problem. Lulu pakiram rahlo, palim šibicama i uspjevam dobiti hladan dim, lula se ne gasi i nije vruća izvana. Ali svi duhani mi imaju isti okus po pepeljari. (ne jedem pepeljare, znate na sto mislim).Prije sam mislio da je to zato sto vucem previse jako ali i sad kad jako pazim na sve dobivam isti okus cijelo vrijeme. Imam namjeru u blizoj buducnosti probati MB navy flake, MB virginia no1 i stanislaw balkan lat. ali se bojim da ce biti isto. Ako netko ima ideju u cemu je problem bio bi vrlo zahvalan.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty30.06.13 10:32

Prvo pitanje: dok ideš kroz usnik i lulu sa čistačem natopljenim alkoholom, da li izlazi van posve čist?

Drugo: uzmi papirnati ubrus i guraj ga u žarnicu rotirajući, tako da dobro povuće sve u žarnici, trebao bi van izaći blago siv ili čist. Ako izađe jako crn, cake ti je pre rahli, i raspada se stalno. To nije dobro.

Edit:
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ovo je otprilike najzmazanije kaj bi ubrus trebao ispasti.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Gost
Gost
avatar



Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty30.06.13 18:39

Hvala na odgovoru.
Imam takav okus jos od upusavanja lule. Često ju čistim, a cakea niti nema. Evo san danas opet ocistija da budem siguran da nije do toga. Papir izlazi potpuno čist.
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty30.06.13 18:46

Kakav si inače sa okusima i mirisima? kod mene je sličan problem kad sam prehladjen, ali i neko vrijeme poslije, ne osjećam uopće okuse i mirise duhana- raniji problemi sa sluznicom u nosu!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty30.06.13 19:45

Sve normalno. Inace pušim cigare ponekad, užitak. Ne pušim ionako kad sam prehlađen.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty30.06.13 20:56

Sa cigarama nemaš taj problem? Okus je uvjek ok?
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Gost
Gost
avatar



Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty30.06.13 21:01

da, sa cigarama je uvijek ok. (ako su odgovarajuće vlažnosti)
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty01.07.13 7:12

ok, jedan lajički prijedlog...

probaj za početak duhan kojeg pušiš pomješati sa duhanom cigare (ili probaj čisti duhan cigare, pa vidis da li ima razlike u okusu ), polako smanjuj količinu duhana cigare i s vremenom ćeš se priviknuti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Loš okus Empty
PostajNaslov: Re: Loš okus   Loš okus Empty

[Vrh] Go down
 
Loš okus
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: