Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Lule od kruškinog drveta

Go down 
+3
Chofus
koscak
kamarad igorrr
7 posters
Autor/icaPoruka
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty09.08.13 12:00

Evo potaknut zahtjevima od ekipe, doduse upucenih Mateju, da napisem nesto o svojoj luli od kruske... a Matej neka nastavi sa svojim dozivljajem.
Lulu sam nabavio slucajno, na nevidjeno, po dojavi nepusaca koji ju je snimio na nekom austrijskom oglasniku. Cijena sitnica, pa rekoh,: zasto ne!?
Lula je stigla u kutijici koja je odisala neukusom I starim "ruskim" dizajnom. Prvi dojam, nakon sto sam skuzio da u rukama drzim krusku iz poljske radione B&B je WTF!!! Ali ajde, 100kn I nije neki big deal. Inace, poljacima I ukrajincima ovo je folklorna lula a kako sam ljubitelj istoka I obicaja prihvatio sam to kao +.
Prvi dojam o luli, kada je uzmete u ruku je : lagano, mekano, ugodno. Bajcana je crveno I ne pretjerano polirana, u zarnici je nanesen sloj
ugljena za zastitu, s ista je poprilicno mala. Usnik je akrilni I, nisam skuzio zasto ali mi je jako sjeo oblikom I doradom I vrlo je ugodan u ustima I medju zubima.
Pusenje je pocelo sa Borkum riffovom Original mixture I moram priznati da sam prvih par lula bio vrlo oprezan, medjutim lula se pokazala vrlo pusljivom. Dim je hladan, gori bez problema do kraja, e sad, daje li drvo dodatnu aromu? Neznam, ali osobno mi se cini da je ovo lula za blage aromatike. Lula se, za pazljivog  pusenja, ne grije osobito, dim je kao I lula mekan, lula je vrlo lagana I generalno mi se svidja. Nije to lula za svakodnevno I intenzivno pusenje, daleko je od cvrstoce vrijesa ali ja bih je kupio opet, cijene su pristojne a u poljskoj u ducanim "zgooglano"! su oko 50-100kn. Na ebayu nesto vise. Ocjene ne volim u brojkama pa cu samo opisno: muss u kolekciji I za ponekad zapaliti poslije rucka kad je covjek opusten da ne vuce prejako, zgodna lulica.
[Vrh] Go down
koscak
Prva lula
Prva lula
koscak


Broj postova : 19
Join date : 08.08.2013
Age : 41
Lokacija : Novo mesto
Omiljeni duhani : MB OC, MB Scottish Blend, MB navy flake, skandinavik exotic, domači proizvod ;)

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: recenzija mojih Mr. Brog lula   lula - Lule od kruškinog drveta Empty09.08.13 14:00

Evo nastavljam Wink. Za mr.brog lule od kruske odlučio sam se v početku zbog cijene jer sam brez posla več neko vrjieme, također zbog ljepote tih lula od kruske.

Mr. Brog 51 " AMIGO"
lula - Lule od kruškinog drveta KGrHqZHJE8FEpN2K3zBRK7zmvpp60_35_zpsa6260c5a
Velik komad kruske, dužina lule 15cm, žarnica 2 cm široka i 3,8 duboka  Twisted Evil ali vrlo lagana, mekana i može stajati na stolu. U zarnici je nanesen sloj ugljena za zastitu. Filter 9 mm može se pušiti bez filtera.
Jako dobar osjećaj kada lulo držite u ruci dobro se nosi i u ustima jer je usnik akrilni i vrlo je ugodan.
Kad počnete sa pušenjem drvo daje malo dodatne arome što nije loše, dim je hladan i gori brez problema. Ja sam jako zadovoljan sa Mr. Brog lulama, moja ocjena 4.5/5 cheers  ..... -0.5 zbog mekane kruske:( . Na ebay.de cijena 14,80 eur. Isto vrijedi i za ostale lule od Mr. Brog

Mr. Brog 43 "Kentucky"
lula - Lule od kruškinog drveta Mrbrog43_zps8838c004
Dužina lule 14cm, žarnica 2 cm široka i 3,2 duboka . Filter 9 mm može se pušiti bez filtera.
Na ebay.de cijena 12,90 eur

Mr. Brog 33 "Boxer"
lula - Lule od kruškinog drveta Mrbrog33_zpsed70bb3d
Dužina lule 13.2cm, žarnica 2 cm široka i 3,2 duboka . Filter 9 mm može se pušiti bez filtera.
Na ebay.de cijena 12,60 eur



Zadnja promjena: koscak; 16.08.13 14:56; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty09.08.13 17:10

moram priznati da ovo zvuci vrlo intrigantno, vrlo intrigantno, hvala na obavijestima decki! Wink
[Vrh] Go down
Chofus
Prva lula
Prva lula
Chofus


Broj postova : 99
Join date : 07.05.2012
Age : 29
Lokacija : Zagreb

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty09.08.13 17:46

već sam duže vremena razmišljao o mr.Brogu, hvala na preporuci! Volio bih da ih mozemo kupiti iz nekih povjerljivijih izvora a ne samo ebay (nisam ga jos dosad koristio, vjerojatno sam neopravdano paranoican).
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty09.08.13 19:58

ebay je čist ok mjesto za šoping, samo provjeriš povjest od sellera.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty09.08.13 19:59

Cini mi se da brog na ebayu prodaje direktno pa mislim da je s te strane ok.
[Vrh] Go down
koscak
Prva lula
Prva lula
koscak


Broj postova : 19
Join date : 08.08.2013
Age : 41
Lokacija : Novo mesto
Omiljeni duhani : MB OC, MB Scottish Blend, MB navy flake, skandinavik exotic, domači proizvod ;)

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty09.08.13 20:51

Ja kupujem od sellera : thofima na ebay.de  i nemam problema sa njim, lule so došle vrlo brzo i bez oštečenja

Možem staviti slike lula prije?
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty18.08.13 17:01

koscak je napisao/la:
Možem staviti slike lula prije?
Otvori novu temu pod Vaše lule i stavljaj. Smile
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty18.08.13 17:29

hmm... neznam; sa dizajnerskog aspekta, ove na slikama dosta "osakačeno" izgledaju (bar meni)

mislim da je u tom rangu i za te novce (mrvicu više) adsorbin asortiman sa klasičnim dizajnom i vrijesom ipak malo ziheraškiji izbor

naravno, stvar ukusa, al eto, ne oduševljavaju me baš previše.

[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty25.01.17 11:17

evo meni jučer stigle dvije iz ukrajine, jedna golden gate a druga KAF i ista priča u detalj kao Igorova! Za te novce, dok se neskupi za neku ozbiljnu, sasvim ok!
[Vrh] Go down
Sponsored content





lula - Lule od kruškinog drveta Empty
PostajNaslov: Re: Lule od kruškinog drveta   lula - Lule od kruškinog drveta Empty

[Vrh] Go down
 
Lule od kruškinog drveta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pantareine lule
» Pad lule..
» Lule

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Vaše lule-
Forum(o)Bir: