Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty
PostajNaslov: Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla   Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty09.08.13 12:10

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zemlja porijekla: Danska
Sastav: Tamni Kentucky, Burley, Svijetla Viginia
Aroma: čokolada, cherry, vanilija
Jakost: 2/5
Oblik: trakice
Pakiranje: Limena kutija 50 gr.
Mjesto kupnje: inovine ja mislim

Danas sam se odlučio otvoriti jednu kutiju iz bukse da zasladim malo dan... Rolling Eyes 
Ovo je jedan od mikseva Borkum Riff-a kojeg sam bio sbuksao da mu dam još jednu šansu... slična mješavina Borkum Riff Originalu sa time da dodamo još aromu Cherry-a (koja sve pokvari).

Pri otvaranju kutije, Cherry ubije sve druge mirise i to totalno umjetan Cherry... kao da ste otvorili kutiju bombona.
Srečom kod paljenja lule, aroma Cherry-a se prebaci u pozadinu i izrone ostale arome kao vanilija, čokolada, lješnjak...

Duhan je izrazito sladak... naj slađi duhan kojeg sam ikada pušio; dominira Virginia dok se ostali duhani jedva osjete radi stvarno intenzivne arome.
Podsječa me na Kineske specijalitete Kiselo/slatko ... ostavlja u ustima okus metala i limuna, dok u nosu ostavi miris čokolade.

Gori jako loše, bio vlažan ili suh; tako da več to uništi užitak pušenja. Radi stalnog pripaljivanja zna i ugrist za jezik.
Nikotin se ni ne osjeti, i to je još jedan od duhana koje neču nikad više kupiti.

Jedino što valja je Room nota koja je nevjerovatno jaka i prijatna te ostaje jako dugo u sobi... ženi se jako sviđa

Ocjena 1/5 i to onaj jedan samo radi room note, inače bi bila nula.

...da su izostavili cherry, pretpostavljam da bi to bio sasvim pristojan duhan; ovako ta umjetna aroma gasi duhan, otruje usta i uništi na izgled lijepu mješavinu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla   Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty09.08.13 17:17

sve pohvale na lijepo napisanoj i opsirnoj recenziji, a sto se tice duhana, cim je u nazivu "cherry" za ocekivati je nesto slicno. Very Happy
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla   Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty09.08.13 21:47

Za mene je dovoljno da piše "Cherry" pa da ga zaobiđem u širokom luku.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla   Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty08.03.14 15:21

Ovaj duhan me je malo razočarao jer sam po nazivu mislio da će biti odličan. Miris iz limenke obećavajući, miris svježih trešanja, ali nakon paljenja sve krene nizbrdo. Duhan je dosta vlažan, teško se pali i mora se stalno pripaljivati. Aroma je baš kako i piše trešnja i vanilija tako da ako očekujete jaku trešnju tu je nećete naći, dim nije pun i gust tj. nema ga puno, ali room note je predobar kao i kod svih cherry duhana.

Nisam ga puno pušio tako da mi se možda nakon nekog vremena počne sviđati, ali ako ostane ovako kako je sada ne vjerujem da ću ga više kupiti.

Ocjena: 2/5


Zadnja promjena: Grey Wizard; 08.03.14 21:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
misterno
Peče me jezik
Peče me jezik
misterno


Broj postova : 527
Join date : 05.03.2012
Age : 52
Lokacija : Osijek
Omiljeni duhani : JFH Gljive, JFH Ruševine, McCl 5110, McB Plumcake, Žapci

Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla   Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty08.03.14 19:10

i ja bi mu kao gstaraz dao 1/5 i to samo zbog ugodnog mirisa pa ga ostali vole... ja ne...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty
PostajNaslov: Re: Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla   Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla Empty

[Vrh] Go down
 
Borkum Riff Gold Cherry & Vanilla
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Borkum Riff: O Svima Pomalo
» Borkum Riff Original Mixture
» Skandinavik: Vanilla
» McLintock: Black Cherry
» Exclusive: Sherry and Cherry

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: