Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Clan - najpopularniji duhan na svijetu?

Go down 
+22
TheDude
Horla
dado
G.S.Patton
SašaZg
bluetrain
picipl
Antiša
bayro
Brico
imnik
Karlo
Max Corvus
Keko
fra_Perica
fićo
Marin Split
PecaLula™
kamarad igorrr
Rakija
ssekir75
Davorin
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty16.02.18 17:59

Posle par lula, eno ga u tegli;)
Nije mi, kao početniku, baš prijao.
Vratiću mu se posle nekog vremena i dati mu još jednu šansu. lol!
[Vrh] Go down
TheDude
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
TheDude


Broj postova : 116
Join date : 27.11.2017
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Dark Twist, Half & Half, Orlik Dark Strong Kentucky

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty16.02.18 18:54

Ivan Tomic je napisao/la:
Posle par lula, eno ga u tegli;)
Nije mi, kao početniku, baš prijao.
Vratiću mu se posle nekog vremena i dati mu još jednu šansu. lol!

Kad naučiš pušiti iznenadit će te Wink
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty17.02.18 13:26

Neugodno... Twisted Evil
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty17.02.18 13:51

Davorin je napisao/la:
Neugodno... Twisted Evil

Nemoj tako davorine... meni je savrseno funkcionirao na ribiciji... upotpunjavao je aromu ustajale lignje koju sam koristio za mamac.

Salu na stranu. Da nema niceg drugog, i on bi bio dobar, ali s obzirom da se danas relativno lako moze doci do kvalitetnijih duhana za samo koju kunu vise... ne vidim neki pretjerani razlog za kupnju, osim znatizelje. Btw,[You must be registered and logged in to see this link.] onih tvojih 50g clana koji su nesretnim slucajem zavrsili kod mene pred 3 godine, jos stoji netaknuto.
[Vrh] Go down
dejan68ks
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
dejan68ks


Broj postova : 192
Join date : 07.11.2015
Age : 55
Lokacija : Kruševac

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: temp   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty11.03.18 18:00

Zašto pljuvanje po duvanima? Kupio sam jednom "Clan" da vidim zašto ga ljudi kude, nije mi odgovarao, više ga i ne kupujem, ali u razgovoru sa prodavačicama u Kruševcu, kažu da se najviše prodaje  "Clan". Nemogu da shvatim zašto je tako, ali je tako. Kad nemam drugi meni je i melange ili bilo koji Larsen dobar (nemam bolji ali i taj "krpi"), garantujem da svi tako radimo kad zalihe splasnu, otkud onda stid i reći to, nemojte još da mi kažete da kad nema "voljenog" nam duvana da ne palimo lulu... svako nadje ono što mu paše i mislim da svako ko ima mogućnosti trreba da istražuje i da sam pronadje šta mu i kad mu šta paše, lično smatram da je i u tome čar, steći iskustvo...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty11.03.18 20:03

Borkum Riff original sam pušio kao jako mladi pušač (i po stažu i po godinama!) i bio mi je sasvim ok.
Hvala bogu, mi se u Hrvatskoj ne možemo požaliti da nam je baš takva panika, uostalom i Austrija nam je blizu za "pas mater!", no i kod nas je taj isti fenomen sa "Clanom" kao i u Srbiji.
Duhan kojega svugdje ima i koji se  prema riječima prodavačica (prodavača nemamo!  Rolling Eyes )najbolje prodaje, a nitko ga od nama poznatih lulaša ne puši. Zašto je tome tako - ostaje jedna od neotkrivenih svemirskih misterija!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 63
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty11.03.18 20:23

Ne mogu ja Dejane ove naparfimisane ,odmah mi se smuci,hocu da povratim.A ovaj Clan nisam imao hrabrosti ni da probam.Ako je jeftiniji od ovih vanila i melanza,kakav li je tek on.Inace slazem se da je car u tome da se proba pa svak pronadje sta mu pase...
[Vrh] Go down
dado
Oblak dima
Oblak dima
dado


Broj postova : 1048
Join date : 05.01.2017
Age : 56
Lokacija : Zagreb, VK, Landshut
Omiljeni duhani : Arango BS, clan! Pure Latakia!

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty11.03.18 22:15

Ma ja sam i suho lišće pušio pa šta!
[Vrh] Go down
Zmajevic
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zmajevic


Broj postova : 170
Join date : 28.02.2018
Age : 49
Lokacija : Beograd
Omiljeni duhani : Scottish Bland, Navy Flake, University Flake

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty12.03.18 0:01

Pa Clan mene jako asocira po mirisu na cigarete, a ća se Larsena tiče nije on loš, kome paše aromatik, stanwelle već ne ljubim, suvišw su sladunjavi no i Larseni i Stanwelli su ok aromatici
[Vrh] Go down
fra_Perica
Oblak dima
Oblak dima
fra_Perica


Broj postova : 1553
Join date : 20.11.2011
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Tudji

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty12.03.18 10:29

Clan je dosta sitno rezan i jako se zagrijava, dosta je plosan.
Bas onako ko virginija u cigaretama.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty14.03.18 20:47

bayro je napisao/la:
Borkum Riff  original sam pušio kao jako mladi pušač (i po stažu i po godinama!) i bio mi je sasvim ok.
Hvala bogu, mi se u Hrvatskoj ne možemo požaliti da nam je baš takva panika, uostalom i Austrija nam je blizu za "pas mater!", no i kod nas je taj isti fenomen sa "Clanom" kao i u Srbiji.
Duhan kojega svugdje ima i koji se  prema riječima prodavačica (prodavača nemamo!  Rolling Eyes )najbolje prodaje, a nitko ga od nama poznatih lulaša ne puši. Zašto je tome tako - ostaje jedna od neotkrivenih svemirskih misterija!

u subotu veče čekam prijateljicu u gradu (niš) i uđem u lokalnu cigaretarnicu u kojoj ima još ponečega za uživanje. rekoh da vidim ima li čistača za lule (ne trebaju mi, ali pitaju me ljudi pa rekoh da vidim ima li tu). kaže mi prodavačica, ništa vezano za lule ne možemo da nabavimo sem ovih legalnih duvana. niko to ovde ne uvozi (misli na svrbiju). pitam, kako, pa po bg-u je bilo i ima još? kaže, gazda je pokušavao nekoliko puta i mrka kapa. nije da ljudi ne traže, nego jesdnostavno nema.
[Vrh] Go down
G.S.Patton
Oblak dima
Oblak dima
G.S.Patton


Broj postova : 2189
Join date : 22.04.2010
Age : 55
Lokacija : Tamo gdje je sve po mom...

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty15.03.18 10:48

bayro je napisao/la:
Borkum Riff  original sam pušio kao jako mladi pušač (i po stažu i po godinama!) i bio mi je sasvim ok.
Hvala bogu, mi se u Hrvatskoj ne možemo požaliti da nam je baš takva panika, uostalom i Austrija nam je blizu za "pas mater!", no i kod nas je taj isti fenomen sa "Clanom" kao i u Srbiji.
Duhan kojega svugdje ima i koji se  prema riječima prodavačica (prodavača nemamo!  Rolling Eyes )najbolje prodaje, a nitko ga od nama poznatih lulaša ne puši. Zašto je tome tako - ostaje jedna od neotkrivenih svemirskih misterija!


Ja pod punom kaznenom i materijalnom odgovornošću izjavljujem kako ga nikada u životu nisam kupio! Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 2235064407
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty15.03.18 18:12

Svojevremeno me jedna poznanica(...zajuci da pućkam lulu.) ..pitala.,jel istina da je Clan najpoznatiji duhan za lule?..rekoh neznam odakle ti ta informacija..ja ga nikad nisam kupio,doduse imam ga jer sam ga dobio..probao,i sad čeka dok ostanem bez drugih duhana,..pa eto ako baš zagustu,da se nađe..Smile
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Sponsored content





Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Clan - najpopularniji duhan na svijetu?   Clan - najpopularniji duhan na svijetu? - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Clan - najpopularniji duhan na svijetu?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Duhan za "u goste"
» Prvi duhan

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Ostali duhani & pitanja, mišljenja, preporuke-
Forum(o)Bir: