Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Vaša iskustva sa cherry duhanima

Go down 
+7
Vander
fićo
Juan da Nova
Suspiria
Rakija
gstaraz
ssekir75
11 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty09.09.13 16:39

Evo tu pišite o svojim iskustvima, sigurno netko ima dobre. Very Happy 
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty09.09.13 23:44

mc lintock wild cherry
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty11.09.13 22:42

Svi su oni više manje dobri; odnosno točno onakvi kakvi bi trebali biti, pošto je Cherry aroma među jednostavnijima za replicirati.
Osim toga, ta je aroma toliko jaka da staviti neku mega kvalitetu lišča u takav duhan, nema smisla, pa tu blenderi znaju ušparati koj cent za kuču.

Problem je što jako malo ljudi voli tu aromu u kontekstu duhana, pa rijetko češ nači ljubitelje Cherry-a.

Ja ih ne volim jer pokre sve ostale arome, ali vjerujem da če se nači neko kome pašu.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 9:05

ssekir75 je napisao/la:
mc lintock wild cherry
također. Nije pre dobar, ali nije ni loš. Voli malo rahlije punjenje.
[Vrh] Go down
Suspiria
Oblak dima
Oblak dima
Suspiria


Broj postova : 1330
Join date : 13.03.2012
Age : 48
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Sutliff Balkan Luxury Blend 957, Dunhill 965, SG Perfection, SG Balkan Flake, HH Larry's Blend

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 13:43

Moja iskustva s duhanima koji imaju u nazivu 'cherry' su otprilike da mi u tom kontekstu 'cherry' znači nešto kao 'bježi' ili 'bježi od tog'. Cool No ljudi vole svakakve stvari, pa tako i to.
[Vrh] Go down
Juan da Nova
Prva lula
Prva lula
Juan da Nova


Broj postova : 72
Join date : 12.06.2013
Age : 32
Lokacija : Beograd

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 14:32

Suspiria je napisao/la:
Moja iskustva s duhanima koji imaju u nazivu 'cherry' su otprilike da mi u tom kontekstu 'cherry' znači nešto kao 'bježi' ili 'bježi od tog'. Cool No ljudi vole svakakve stvari, pa tako i to.
Pre nego što sam probao lulu, pućkao sam jeftine cigarillose, uglavnom sa aromama cherryja i vanile. Zbog tog ''iskustva'' i dalje ne smem da kupim duvan sa aromom cherija ili vanile Mad
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 20:47

nemoj ni da bacas pare. nista ne propustas. idi lepo kod nikole i kupi sebi amforu, NF, skota ili erinmore (ako imas srece da ga ima). sve ostalo nemoj ni da probas.
[Vrh] Go down
Juan da Nova
Prva lula
Prva lula
Juan da Nova


Broj postova : 72
Join date : 12.06.2013
Age : 32
Lokacija : Beograd

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 20:55

ssekir75 je napisao/la:
nemoj ni da bacas pare. nista ne propustas. idi lepo kod nikole i kupi sebi amforu, NF, skota ili erinmore (ako imas srece da ga ima). sve ostalo nemoj ni da probas.
Pušio sam amforu, larsen s.a., peterson irish whiskey, skandinavik white, macbaren oc...jedino sam za stanwell melange bacio pare, i dalje mi stoji!

Hteo bi da probam engleze, ali ih još nema kod nas. Kod nikole je sve od 100g osim amfore.
Bio sam juče u city passage-u i rekli mi da je veletabak prestao da uvozi i onu standardnu petorku, tako da nisu imali ništa!
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 23:02

Pušim OC i Vanilla cream i kao da mi fale jači okusi, previše mi je to neutralno, zato mislim da će mi black cherry baš dobar biti. Očito je da mi trebaju duhani sa jačim aromama, imate kakve preporuke? Very Happy
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 23:19

Grey Wizard je napisao/la:
Pušim OC i Vanilla cream i kao da mi fale jači okusi, previše mi je to neutralno, zato mislim da će mi black cherry baš dobar biti. Očito je da mi trebaju duhani sa jačim aromama, imate kakve preporuke? Very Happy
Ne bih ti preporučio pre aromatične aromatike...sve ti je to kemija...probaj Glenn piper,sundays fantasy,plumcake...
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty12.09.13 23:35

Grey Wizard je napisao/la:
Pušim OC i Vanilla cream i kao da mi fale jači okusi, previše mi je to neutralno, zato mislim da će mi black cherry baš dobar biti. Očito je da mi trebaju duhani sa jačim aromama, imate kakve preporuke? Very Happy
Aroma Cherrya nije jaka u smislu da je teška, gusta, puna usta okusa... više je vodenasta, prozirna i izrazito umjetna.

Ako tražiš nešto jačeg okusa i mirisa u našim prostorima probaj Borkum Riff duhane; oni su svi redom dosta jako zakemijani.

ali ustvari, pošto su ti OC i Vanilla Cream pre "lagani", a ustvari nisu uopče lagani što se arome tiče; preporučio bi ti da probaš kakvog malo jačeg engleza ako nađeš; možda je baš to šta tražiš.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty13.09.13 7:03

Grey Wizard je napisao/la:
Pušim OC i Vanilla cream i kao da mi fale jači okusi, previše mi je to neutralno, zato mislim da će mi black cherry baš dobar biti. Očito je da mi trebaju duhani sa jačim aromama, imate kakve preporuke? Very Happy
Sa vanilla creamom sam i ja imao isti problem. Fali arome. Ako si za jače aromatizirane probaj Helsingor Vanilla. Taj je dosta fino popunjen, a ako ti fali "ono nešto" u punoći duhana, probaj neki latakijaki. Peterson Old Dublin primjerice.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty13.09.13 13:23

Planiram probati Helsingor Vanilla, čitao sam tvoju recenziju i sviđa mi se. Smile 
[Vrh] Go down
Vander
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vander


Broj postova : 219
Join date : 23.09.2016
Age : 46
Lokacija : Pisarovina
Omiljeni duhani : Artisan's Blend

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty10.10.16 21:58

Moja jedina dva iskustva sa cherry duhanima su Sunday's Fantasy i Borkum Riff Cherry mix.
Sunday sam smazao odmah, sa Borkumom se natežem. Ne kažem da je loš, ali puno ugodniji mi je Sunday's.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty11.10.16 6:37

Kod borkuma te ubija umjetna aroma. Super za mirisat, Ali katastrofa za pusit. Sundays fantasy je solidan aromatik, meni obavezan uz kuhano vino Wink, pa ga ne bi ni usporedjivao sa BR-om.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty11.10.16 7:58

Da... ne.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Vander
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Vander


Broj postova : 219
Join date : 23.09.2016
Age : 46
Lokacija : Pisarovina
Omiljeni duhani : Artisan's Blend

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty11.10.16 9:03

Rakija je napisao/la:
... uz kuhano vino Wink.

..ee, vidiš, vidiš. Dobra ideja, sad kad je zahladilo.
[Vrh] Go down
milo
Oblak dima
Oblak dima
milo


Broj postova : 1413
Join date : 02.04.2010
Age : 46
Lokacija : POSTOJNA-Slovenija
Omiljeni duhani : MB HH Dark Fired, Dan tabak Salty dogs, GH Ennerdale flake

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty13.10.16 12:39

Jedini koji mi je sjeo je
Samuel Gawith black cherry
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty13.10.16 19:23

Nekada je od Richa stizala jedina cherry/vanilija kombinacija koja mi je ostala u dobrom sjećanju - [You must be registered and logged in to see this link.].
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty13.10.16 20:07

Da, taj Catamount nije bio loš, doduše više cavendish nego žestoki aromatik! Ali od tih sherry/cherry/šućmućpaprolij kombinacija, jedino može proći Sunday Fantasy. Krupno rezan, ne previše aromatiziran i što je najvažnije - ima ga svaka trafika! Cool
Ipak je nemačka medicina najbolja medicina!  bounce

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty
PostajNaslov: Re: Vaša iskustva sa cherry duhanima   Vaša iskustva sa cherry duhanima Empty

[Vrh] Go down
 
Vaša iskustva sa cherry duhanima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Malo o duhanima....
» Iskustva sa Stanwellom
» Jeste li probali ovaj duhan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: