Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Članak koji mi je izmamio osmijeh

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty
PostajNaslov: Članak koji mi je izmamio osmijeh   Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty17.09.13 11:48

Čitajući danas vijesti naiđem na ovaj članak i iz čiste razbibrige ga pročitam, zadnjom rečenicom mi je razvukao veeliki osmijeh na licu!!! A kako vjerujem da će i vama, evo ga:

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty
PostajNaslov: Re: Članak koji mi je izmamio osmijeh   Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty17.09.13 12:04

Ah siroti Sad ...

nije to mali šok za jednog starčiča... imaš svoj stan, svoje navike, svoju penzijicu i mali dučančić.. u "miru" pomalo provodiš zadnjih par decenija u životu, i stjeraju te bog zna gdije pale 

stvarno mi ga je žao, i dabog se to nikom ne desilo pod stare dane.
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty
PostajNaslov: Re: Članak koji mi je izmamio osmijeh   Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty17.09.13 13:22

e Deda...stvarno nema sreće...možda da preseli k nama?..tako smo u deficitu sa prodavaonicama duhana
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty
PostajNaslov: Re: Članak koji mi je izmamio osmijeh   Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty17.09.13 13:24

Ma u pravu si... ali mene je zainteresirala ne-materijalna strana priče, njegova ljubav prema duhanu i predanost prema istom. Izjava jednog ljudskog bića da je njegova trgovina duhanom razlog zbog kojeg živi, mene je oduševila. To ti je, za mene, kao da je netko našao odgovor na tko sam, od kud sam i kuda idem?!
Kako ga, vjerojatno i konzumira, ako ga presele bez dućana barem će u miru imati što dimiti. Možda otkrije nove horizonte u životu! Molim, malo optimizma... Very Happy Very Happy Very Happy 
Nadam se da će kraj priče biti happy end!!! Po našeg sirotog prijatelja KOHEI JINNO.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty
PostajNaslov: Re: Članak koji mi je izmamio osmijeh   Članak koji mi je izmamio osmijeh Empty

[Vrh] Go down
 
Članak koji mi je izmamio osmijeh
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» koji duhan?
» Aromatici? Koji su vam najdrazi?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: