Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 4noggins Britt's Balkan

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty17.12.13 19:08


[You must be registered and logged in to see this link.]







A true Balkan with the main note being Orientals, a nice proportion of Latakia with Turkish on a base of Red, Bright & Flake Virginias, with a slight hint of Vanilla. A classic Balkan. Full but not overpowering.



Ime mijesavine: Britt's Balkan
Zemlja porijekla: Amerika
Sastav: Orijentali, Latakija, Virginia
Okus: Pun
Jakost: Mekan
Dodatni okusi: Blago Vanilija
Oblik: trakice, smrvljeni flake...
Pakiranje: Rinfuza
Mjesto kupnje: [You must be registered and logged in to see this link.]

Tako je to srocija nas dragi Rich Gottlieb sa ekipom 4nogginsa-a...

Pocet cu direktno u glavu! Ovo je SAVRSENO!!!!!!! I znan da nisan jedini tu koji ce to potvrdit, mislin da ima podosta sljedbenika ove delicije iako nema konkretna recenzija iste. Al to nije bitno jer je spominjana kroz razno razne legende i price na ovom forumu samo treba znat pronac  Twisted Evil 
Sama misavina stigla je kao i sve 4noggins misavine u kesi tj. "bulk" pakovanju, sta je jeftinije i meni osobono zanimljivije jer onda lipo to pribacin u teglu i onda san miran... Za razliku od nekih drugih delicija koje su dosle skupa sa ovon, ova je dosla suha, mozda malo suhija od idealne vlaznosti, sta ni malo nije smetalo prilikom punjenja i pusenja jer gori savrseno i razvija punu aromu....
Jako me podsijeca na Dunhillovu 965-icu, ne znan zasto, valjda je Rich sa ovon malon kolicinon Vanilije sa kojon je poskropija misavinu zaminija onaj Cavendish u 965-ici... I nemoj te shvacat to kao usporedbu jer ovo je definitivno unikatna misavina koju samo genijalci iz 4nogginsa mogu smiksat!
Sam izgled misavine cine trakice i mali raskidani flakeovi kao sta pise i u opisu, jako ugodno i prijateljski rezano tako da i najveci pocetnik moze vrhunski i skoro bez mane napunit lulu. Miris iz kese je tezak na latakiji i orijentalima ali ima to nesto sta se ne primjeti cesto, a to je taj mali detalj di su ti 'lisci' iz 4nogginsa poprskali sve to skupa sa malo Vanilije. Mrzin Vaniliju  Twisted Evil !!! Ali ovo me previse intrigiralo da jednostavno covik mora provat na sta to slici! Rezultat svega je blago receno savrsenstvo, ko da ste utirali Latakiju u kremastu tortu od oraha sa malo ekstrakta vanilije! I naravno da je ta vanilija samo u tragovima ali misavina je tako dobro sjedinjena da je to milina! Usta puna okusa, kreme, cak na momente ko da ste maslo topili u ustima pa imas onaj dojam ko da ti je neko "opno" obuzelo nepce koje zadrzava sve te krasne okuse! Okus se ni malo ne gubi tokom pusenja i kad nekoliko puta pripalite lulu.
Izrazito mekana misavina za jezik, a vrlo punog i bogatog okusa, room note... zar treba uopce spominjat s obzirom na naziv misavine  Twisted Evil 
Rec cu samo da je ovo bila ljubav na prvi susret, ovo je misavina koju SVAKAKO trebate probat svi koji volite latakije, engleze itd...
Ne samo probat nego kupi odma dva kila, viruj mi.. bit ce ti zao sta si uzea samo 2 unce!!!!!!

VRH!

Ocijena: 10/10

 piva


Zadnja promjena: Marin Split; 17.12.13 20:52; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Capt. Horatio MacAllister
Peče me jezik
Peče me jezik
Capt. Horatio MacAllister


Broj postova : 401
Join date : 16.04.2012
Age : 59
Lokacija : Zaprešić

balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty17.12.13 19:27

Odličan duhan, imam ga cca 16 unci u podrumu, ne idem bez njega na vijadj.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty17.12.13 20:27

sa svima se slazem, redovna rotacija
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
Marin Split
Hladan dim
Hladan dim
Marin Split


Broj postova : 935
Join date : 03.10.2011
Age : 41
Lokacija : Split
Omiljeni duhani : Vise i manje latakijski

balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty17.12.13 21:40

Capt. Horatio MacAllister je napisao/la:
Odličan duhan, imam ga cca 16 unci u podrumu, ne idem bez njega na vijadj.

A boga mi ne iden ni ja bez ovoga nigdi! Ajme da mi je pomirisat kanizelu na vasem decku di van je kabina!  umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty17.12.13 23:40

recenzija izvanredna, duhan takodjer, iako, meni do richeve sove nema...

toliko mi je dobra da je cuvam od sebe! umrijet od smjeha
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty19.12.13 12:22

Fina medicina. Zna Rich da umesi...
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty19.12.13 13:13

ovo jako fino zvuči..nisam probao al ak od Richa je-dobro je!odlična recenzija
[Vrh] Go down
Capt. Horatio MacAllister
Peče me jezik
Peče me jezik
Capt. Horatio MacAllister


Broj postova : 401
Join date : 16.04.2012
Age : 59
Lokacija : Zaprešić

balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty16.01.14 8:50

Pušim ga redovito i imam zalihe, ali žena dodijelila još malo prostora u podrumu, pa eto ... Što se tiće duhana, meni je NAJ. Nanjrađe bih ga oženio, samo da mi udruge to dozvole.
[Vrh] Go down
Sponsored content





balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty
PostajNaslov: Re: 4noggins Britt's Balkan   balkan - 4noggins Britt's Balkan Empty

[Vrh] Go down
 
4noggins Britt's Balkan
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 4noggins: Owl's Head
» 4noggins: Jesse's Own
» 4noggins: Catamount
» Od 4noggins do Slovenije
» 4noggins: Chipman Hill

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Latakije-
Forum(o)Bir: