Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Horseman's plaeasure, Oriental mixture

Go down 
+5
foksieloy
Rakija
imnik
Sarmageddon
kamarad igorrr
9 posters
Autor/icaPoruka
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty17.02.14 20:03

[You must be registered and logged in to see this link.]

An English experience. Full-spicy, still softly and with discreet naturel sweetness.
Packaging: 50 gram


Ime proizvođača: Nejasno ali prepisat ću sve što piše na kutiji, dakle: Evans, Tobacco factory, piše na frontu, otraga piše Ermuri Genuss Company
Zemlja porijekla: NJemačka
Sastav: Virginia, Orientali, Sirijska Latakia
Jakost: 2-3/5
Oblik: trakice
Pakiranje: limenka 50g
Mjesto kupnje: pipe-shop.net
Cijena 8,00 ojra

Kako smo krenuli sa novim dobavljačem, bio je red da se proba i nešto ne provjereno, nešto novo, da se prepustimo čarima iznenađenja.
Tražio sam jeftiniji duhan, engleza, nakon par duhana naletih na ovo...
I pun pogodak!!! Pušim već treću lulu ovog duhana danas (+jučer u klubu, odmah nakon otvaranja limenke) i ne mogu prestati... Spakirat ću si još jednu čim klince sprašim na spavanje... Cool 
Dakle, otvarate limenku, gurnete nos unutra i uživate u jakom mirisu sušenog mesa!!! Ništa ne smeta! Sve je kako treba biti.. sve brige prestaju, sve je u najboljem redu, problemi nestaju, težina u udovima odlazi i sve sjeda na svoje mjesto, misli se gase, glava je prazna... miris te nosi daleko, daleko...daleko... čista transcedencija....
Duhan je rezan na trakice i šareni se od blijede virginije do tamno smeđiih orijentala i latakije.
Pakira se lako, pali se lako, tako i gori...Puši se prekrasno za one koji vole orientale... Čim s duhan zagrije, razvija se pun okus... slatko, mirisno, kremasto, pušljivo, harmonično se izmjenjuju orientali i latakija, virginija je stalno tu, slatka i bez problema nosi cijelu mješavinu... Na momente orientali preuzmu priču, na momente latakija a onda opet osjetite slatkoću. Dim je gust, hladan, ne grize, zadovoljstvo je potpuno do kraja pušenja.
Duhan mi je pravo otkriće i čini mi se izbalansiraniji, od recimo, McConnellovog Orientala koji mi je drag ali naspram ovog je klasa ispod.
Retrogusto je krasan, orientalno-latakijski i poziva na još...
Slijedeći put definitivno naručujem više od ovog prekrasnog blenda te se nadam samo, kako se radi o, relativno nepoznatom blendu, da će kvaliteta biti konstantna, bez oscilacija... jer ovo je, ljudi moji, prekrasan duhan...
Room note! Ma šta me briga, neka pati koga smeta umrijet od smjeha  umrijet od smjeha  umrijet od smjeha 
Ovaj ulazi u buksu na sazrijevanje!!!
Ocjena od 1-10: Do jaja!!!


Zadnja promjena: kamarad igorrr; 18.02.14 21:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sarmageddon
Oblak dima
Oblak dima
Sarmageddon


Broj postova : 1287
Join date : 06.01.2014
Age : 49
Lokacija : Zagreb

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty17.02.14 20:09

e to je onaj kojeg moje nepce nije okusilo, ali obzirom na izobilje delicija covjek bi trebao provesti tjedan dana zakljucan da sve isproba i izgusta Very Happy
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3163
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty17.02.14 20:28

Zvuči interesantno
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty17.02.14 20:33

zvuci jako dobro, recenzija je odlicna, a ono na sto sve cesce mislim je da smo svi skupa, "zatrovani" americkim trzistem duhana, totalno izostavili blendere u ne tako dalekoj nam njemackoj.

cini se da ce nas sila prilike natjerati da cesce trgujemo s njima, a cini mi se i da cemo (nekome) biti na tome zahvalni. Wink
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty17.02.14 20:41

McConell mi je bio ok. ako je ovaj bolji, definitivno mi je na listi za probat. Ako možeš ubaciti sample u PKPL (sad kad si na listi Wink ), bio bih zahvalan Wink
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty17.02.14 20:44

S obzirom da je u pitanju Sirijska latakija, kakav je u odnosu na druge Sirijce (ako si probao)?
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty17.02.14 20:56

Rakija je napisao/la:
McConell mi je bio ok. ako je ovaj bolji, definitivno mi je na listi za probat. Ako možeš ubaciti sample u PKPL (sad kad si na listi Wink), bio bih zahvalan Wink

Ak bu kaj ostalo, ne mogu ga prestat pušit!!! Ali naručujem ga sigurno opet!!

@imenjače, amerima svaka čast ali ipak je to samo europska fukara koja je pobjegla pred zakonom i pobila ljude koji su samo htjeli pušit lulu i jahati mustange!!! Cool 
@foksieloy, ne mogu ti reći o odnosima, slab sam anlitičar Embarassed! Ali ovo je kraaasno! Evo ga opet u čvaljama i opet je zanimljiv! Cool 
[Vrh] Go down
fićo
Peče me jezik
Peče me jezik
fićo


Broj postova : 372
Join date : 29.07.2013
Age : 50
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Irish Flake, 4N BHT, MM965 ,Ashton Artisans blend,glen piper,McB Danac

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty18.02.14 8:03

Zvuči odlično a ako je za klasu bolji od McConnella...nešto kao MM 965?A i cijena je više nego prihvatljiva.Uživaj  Cool 
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty18.02.14 9:37

Probao i u klubu napunio dva puta lulu ( naravno ne istu  Laughing  ) slažem se u potpunosti s Igorom, vrlo ugodno iznenađenje.... odličan duhan... Inače Sirijska latakija je puno nježnija od Ciparske, ali ima jedan više "kremasti" štih.....
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty18.02.14 9:43

Btw, da li je pipe-shop.net ili pipeshop.de? pipe-shop.de ne šljaka.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty18.02.14 10:40

pipe-shop.net
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty29.06.14 8:43

Mali apdejt...
I nakon više mjeseci pušenja duhan je odličan, kremast i bogatog dima i aroma... Tražio sam što bi me zasmetalo ali osim bijelo zelene limenke nisam našao ama baš ništa. Laughing

I da... Evans tobacco factory je kći firma Ermuri genuss company (cigare, duhani, viski, vina.... i sve ostale fine stvari) Cool 
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty29.06.14 10:21

Uh, kakva recenzija... ubacujem se u slijedeću narudžbu obavezno, kad se skupite  bounce 
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty29.06.14 10:59

, mislim da se ne može više nahvaliti neki duhan tako da ne sumnjam da ga se m oo r a imati  pirat
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty29.06.14 12:08

gstaraz je napisao/la:
Uh, kakva recenzija... ubacujem se u slijedeću narudžbu obavezno, kad se skupite  bounce 

Dobiš uskoro malo za probu  Wink Cool 
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty29.06.14 13:00

cheers 

Inače su Orientali i Škoti u nekakvom krugu koj mi najbolje leži, tako da se radujem probi  Cool 

Živili!
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty19.03.15 19:36

Daklem što reći,
danas sam cijelo popodne pušio ovaj duhan 4 lule redom, jedna bevanda i 4 piva.... (bijaše tu svašta),
Ja ovaj duhan mogu pušiti nonstop, jedna lula za drugom je sve bolja i bolja, nisam imao piksu nego iz vrećice pa dok se ima, razgovor, cuga i pljuga,
hladan gusti dim, okus/miris iz snova vučeš bez straha,

slažem se s Igorovom recenzijom 1001%,
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

[Vrh] Go down
Sponsored content





mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty
PostajNaslov: Re: Horseman's plaeasure, Oriental mixture   mixture - Horseman's plaeasure, Oriental mixture Empty

[Vrh] Go down
 
Horseman's plaeasure, Oriental mixture
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Robert McConnell: Oriental
» Peter Stokkebye: English Oriental Supreme
» Erinmore: Mixture
» B & D Orthodox mixture
» Davidoff: English Mixture

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: