Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora

Go down 
+15
Desamp
imnik
Suspiria
gstaraz
foksieloy
Rakija
fićo
Leo
Marinko
PipeCro
biguran
sinus
fatjoe
kamarad igorrr
Godzo
19 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 10:32

Marinko je napisao/la:
meni je prijatelj iz crne gore rekao da mi može nabaviti vrijesa koliko god hoću, ali sirovog... i čini mi se rekao da je cijena 3 eura po kili... zanimiljivo zvuči i možda bi i išao u nabavu tog da ga imam gdje skladištit... i odraditi sušenje..

Imam ja gdje skladištiti!!! Troškovi skladišta lahko kompenziramo!!! Cool Cool Cool 
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 10:34

Marinko je napisao/la:
meni je prijatelj iz crne gore rekao da mi može nabaviti vrijesa koliko god hoću, ali sirovog... i čini mi se rekao da je cijena 3 eura po kili... zanimiljivo zvuči i možda bi i išao u nabavu tog da ga imam gdje skladištit... i odraditi sušenje..
Ja sam se kod lokalnog stanovništva interesovao, i to kod ljudi koji poznaju lokalno bilje, i niko mi nije mogao pomoći. Ali malo detaljnijom pretragom na drugim mjestima cijenim da se može naći. A ta cijena po 3€ je i više nego primamljiva.

Nam je mnogo veći problem dobavljanje usnika i (konkretno) duvana, negoli same sirovine za izradu tijela lule.
[Vrh] Go down
Marinko
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Marinko


Broj postova : 275
Join date : 06.12.2012
Age : 40
Lokacija : karlovac

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 10:36

kamarad igorrr je napisao/la:
Marinko je napisao/la:
meni je prijatelj iz crne gore rekao da mi može nabaviti vrijesa koliko god hoću, ali sirovog... i čini mi se rekao da je cijena 3 eura po kili... zanimiljivo zvuči i možda bi i išao u nabavu tog da ga imam gdje skladištit... i odraditi sušenje..

Imam ja gdje skladištiti!!! Troškovi skladišta lahko kompenziramo!!! Cool Cool Cool 

a gle, budemo se družili sad za vikend pa ćemo možda nešto i dogovorit... Cool 
[Vrh] Go down
http://mpipes.com.hr/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:20

Godzo je napisao/la:
Marinko je napisao/la:
meni je prijatelj iz crne gore rekao da mi može nabaviti vrijesa koliko god hoću, ali sirovog... i čini mi se rekao da je cijena 3 eura po kili... zanimiljivo zvuči i možda bi i išao u nabavu tog da ga imam gdje skladištit... i odraditi sušenje..
Ja sam se kod lokalnog stanovništva interesovao, i to kod ljudi koji poznaju lokalno bilje, i niko mi nije mogao pomoći. Ali malo detaljnijom pretragom na drugim mjestima cijenim da se može naći. A ta cijena po 3€ je i više nego primamljiva.

Nam je mnogo veći problem dobavljanje usnika i (konkretno) duvana, negoli same sirovine za izradu tijela lule.

Ajde ti nađi tog vrijesa pa ćemo vidjeti za usnike i duvan!
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:22

Već sam u potrazi!
[Vrh] Go down
Marinko
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Marinko


Broj postova : 275
Join date : 06.12.2012
Age : 40
Lokacija : karlovac

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:29

[Vrh] Go down
http://mpipes.com.hr/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:40

sirovi vrijes se ne prodaje  Shocked  ako ga se ne preradi u 24 sata, može samo služiti za potpalu  Cool a na kraju vrijesa u Dalmaciji ima na stotine tona, a cijena od 3 eura za kilu i nije mala, jer kada se izračuna, prerada rezanje, sušanje, kalo 50 - 60%... gotova klocna ne bi bila ništa jeftinija nego na tržištu...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 12:20

Marinko je napisao/la:
igore, možda da ovo naručimo... http://www.alibaba.com/product-detail/Dried-briar_148714158.html Rolling Eyes

Min. order 15 tona... Pa zakaj ne!? Laughing I još Iz Moldove! What a Face 
[Vrh] Go down
Marinko
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Marinko


Broj postova : 275
Join date : 06.12.2012
Age : 40
Lokacija : karlovac

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 12:31

kamarad igorrr je napisao/la:
Marinko je napisao/la:
igore, možda da ovo naručimo... http://www.alibaba.com/product-detail/Dried-briar_148714158.html Rolling Eyes

Min. order 15 tona... Pa zakaj ne!? Laughing I još Iz Moldove! What a Face 

pa o tom ti ja pričam,  puffy  kaj ćemo se se sad zezat sa kilama, odma 15 tona pa smo mirni.. Very Happy
e da, i morte bi se našlo par stotina kubika.. Very Happy

[Vrh] Go down
http://mpipes.com.hr/
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo


Broj postova : 20
Join date : 02.04.2014
Age : 36
Lokacija : Bar, Crna Gora

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty04.04.14 11:33

Davorin je napisao/la:
sirovi vrijes se ne prodaje  Shocked  ako ga se ne preradi u 24 sata, može samo služiti za potpalu  Cool a na kraju vrijesa u Dalmaciji ima na stotine tona, a cijena od 3 eura za kilu i nije mala, jer kada se izračuna, prerada rezanje, sušanje,  kalo 50 - 60%... gotova klocna ne bi bila ništa jeftinija nego na tržištu...

Mislio sam da nije skupo jer razmišljamo o izradi ne više od desetak lula.
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 844
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty04.04.14 23:49

Pozdrav!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pozdrav
» pozdrav...
» pozdrav
» pozdrav
» Pozdrav

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Za nove korisnike :: Upoznavanje & predstavljanje-
Forum(o)Bir: