Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr

Broj postova : 2437
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 10:32

@Marinko je napisao/la:
meni je prijatelj iz crne gore rekao da mi može nabaviti vrijesa koliko god hoću, ali sirovog... i čini mi se rekao da je cijena 3 eura po kili... zanimiljivo zvuči i možda bi i išao u nabavu tog da ga imam gdje skladištit... i odraditi sušenje..

Imam ja gdje skladištiti!!! Troškovi skladišta lahko kompenziramo!!! Cool Cool Cool 
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo

Broj postova : 20

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 10:34

@Marinko je napisao/la:
meni je prijatelj iz crne gore rekao da mi može nabaviti vrijesa koliko god hoću, ali sirovog... i čini mi se rekao da je cijena 3 eura po kili... zanimiljivo zvuči i možda bi i išao u nabavu tog da ga imam gdje skladištit... i odraditi sušenje..
Ja sam se kod lokalnog stanovništva interesovao, i to kod ljudi koji poznaju lokalno bilje, i niko mi nije mogao pomoći. Ali malo detaljnijom pretragom na drugim mjestima cijenim da se može naći. A ta cijena po 3€ je i više nego primamljiva.

Nam je mnogo veći problem dobavljanje usnika i (konkretno) duvana, negoli same sirovine za izradu tijela lule.
[Vrh] Go down
Marinko
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Marinko

Broj postova : 275

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 10:36

@kamarad igorrr je napisao/la:
@Marinko je napisao/la:

Imam ja gdje skladištiti!!! Troškovi skladišta lahko kompenziramo!!! Cool Cool Cool 

a gle, budemo se družili sad za vikend pa ćemo možda nešto i dogovorit... Cool 
[Vrh] Go down
http://mpipes.com.hr/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:20

@Godzo je napisao/la:
@Marinko je napisao/la:
Ja sam se kod lokalnog stanovništva interesovao, i to kod ljudi koji poznaju lokalno bilje, i niko mi nije mogao pomoći. Ali malo detaljnijom pretragom na drugim mjestima cijenim da se može naći. A ta cijena po 3€ je i više nego primamljiva.

Nam je mnogo veći problem dobavljanje usnika i (konkretno) duvana, negoli same sirovine za izradu tijela lule.

Ajde ti nađi tog vrijesa pa ćemo vidjeti za usnike i duvan!
[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:22

Već sam u potrazi!
[Vrh] Go down
Marinko
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Marinko

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:29

[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin

Broj postova : 7367

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 11:40

sirovi vrijes se ne prodaje  Shocked  ako ga se ne preradi u 24 sata, može samo služiti za potpalu  Cool a na kraju vrijesa u Dalmaciji ima na stotine tona, a cijena od 3 eura za kilu i nije mala, jer kada se izračuna, prerada rezanje, sušanje, kalo 50 - 60%... gotova klocna ne bi bila ništa jeftinija nego na tržištu...
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 12:20

@Marinko je napisao/la:
igore, možda da ovo naručimo... http://www.alibaba.com/product-detail/Dried-briar_148714158.html Rolling Eyes

Min. order 15 tona... Pa zakaj ne!? Laughing I još Iz Moldove! What a Face 
[Vrh] Go down
Marinko
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Marinko

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty03.04.14 12:31

@kamarad igorrr je napisao/la:
@Marinko je napisao/la:
igore, možda da ovo naručimo... http://www.alibaba.com/product-detail/Dried-briar_148714158.html Rolling Eyes

Min. order 15 tona... Pa zakaj ne!? Laughing I još Iz Moldove! What a Face 

pa o tom ti ja pričam,  puffy  kaj ćemo se se sad zezat sa kilama, odma 15 tona pa smo mirni.. Very Happy
e da, i morte bi se našlo par stotina kubika.. Very Happy

[Vrh] Go down
Godzo
Prva lula
Prva lula
Godzo

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty04.04.14 11:33

@Davorin je napisao/la:
sirovi vrijes se ne prodaje  Shocked  ako ga se ne preradi u 24 sata, može samo služiti za potpalu  Cool a na kraju vrijesa u Dalmaciji ima na stotine tona, a cijena od 3 eura za kilu i nije mala, jer kada se izračuna, prerada rezanje, sušanje,  kalo 50 - 60%... gotova klocna ne bi bila ništa jeftinija nego na tržištu...

Mislio sam da nije skupo jer razmišljamo o izradi ne više od desetak lula.
[Vrh] Go down
jam.hadar
Peče me jezik
Peče me jezik
jam.hadar

Broj postova : 554

PostajNaslov: Re: Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora   Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora - Page 2 Empty04.04.14 23:49

Pozdrav!
[Vrh] Go down

Prijateljski pozdrav iz Bara, Crna Gora
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2