Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty
PostajNaslov: Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake   Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty24.05.14 16:27

Jakost: 1/5
Oblik: Flake
Pakiranje: bulk
Mjesto kupnje: trampa


radi se o predivnoj čistoj tamnoj Virginiji... neznam zašto je u nazivu "Bright"
Flakeovi su toliko vlažni da ih se skoro može žmikati, a pričam o zalihi iz 2009... znači oko 5 godina odležano.
Tipična Lakeland aroma, i to toliko jaka da me žena pitala dali to šampon pušim Very Happy

Prva trečina lule stvarno pretjerano jako miriše na Pelargonije, ali pošto volim taj miris, ni malo ne smeta... iako su flakeovi bili skroz prekriveni šečerom, slatkoča nije pretjerana kako to zna biti kod Virginia.
Radi se o dosta laganom duhanu nakon te prve trečine lule, i tek kad se malo uguši ta aroma cviječa, dođe do izražaja ta predivna Virginia.
Na pola lule se javi ugodan miris drva (kao kad uđete u stolarsku radionu di se upravo pile daske od jelovine), uvjek popračen tim mirisom pelargonija
Cijeli doživljaj kao da je zaokružen nekakvim mentolom, tako da sam stalno imao taj neki osječaj sviježine u ustima
Duhan sam po sebi zove na uvlačenje u pluča, tako da sam večinu dimova uvlačio.

Nema ni najmanje naznake o griženju jezika ili nešto neugodno u grlu.
Odličan izblendan sa malo Latakie

Preporučam osušiti duhan jedno pola dana na tanjuriću prije pušenja

Ocijena 4.5/5 (jedna od boljih Virginia koje sam pušio) pola boda skidam samo jer je aroma ipak malo pre jaka.
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake   Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty24.05.14 17:19

Ova recenzija je generalno za taj duhan ili specifično za 5 godina odležani? Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake   Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty24.05.14 17:40

pa za ovaj Very Happy ...nisam išao za time da odležani duhani mirišu na pelargonije osim ako nisu bili u ženinoj kutiji za šminku Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty
PostajNaslov: Re: Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake   Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake Empty

[Vrh] Go down
 
Gawith, Hoggarth & Co. - Bright CR Flake
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gawith, Hoggarth & Co.: Rum Flake
» Samuel Gawith: Full Virgina Flake
» Gawith, Hoggarth & Co. Bulk: Kendal Gold
» Samuel Gawith: Balkan flake
» Samuel Gawith: Black XX

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Virginijske mješavine-
Forum(o)Bir: