Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty20.09.14 9:52

lula je starija i čak nije u toliko lošem stanju,ali zbog toga je usnik u katastrofalnom,zapravo jutros se pero usnika slomilo

ovo je stanje nakon što sam uspio zalijepit nazad dijelove ali to nemože tako ostat

**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule 264m6c9
**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule X1ykoj

a evo i same lule

**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule S5l9he
**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule 1zelamf
**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule 2lvckd1

ako ima nekog tko bi mogao napraviti novi,identičan usnik (možda da pero bude za milimetar šire) tako da ja pošaljem njemu stari preko pošte i da on po njemu radi novi,neka mi se javi,hvala lijepa prijatelji.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty20.09.14 9:55

i neka mi odmah kaže kolika bi bila cijena toga
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty20.09.14 20:11

znate nekog ko bi mogao napraviti novi zamjenski usnik koji je isti poput ovoga??
[Vrh] Go down
gstaraz
Hladan dim
Hladan dim
gstaraz


Broj postova : 955
Join date : 18.07.2013
Age : 52
Lokacija : Rijeka
Omiljeni duhani : Oriental, Virginia, Latakia

**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty20.09.14 20:23

izmjeri promjer pera, pa pogledam doma ako imam nešto što bi se moglo iskoristiti, pa da sklepamo nešto privremeno... free naravno.

...za profi job ipak češ se morati obratiti majstoru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty20.09.14 20:47

heh,a kojem to?
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty21.09.14 0:22

Galengar, samo bez panike, ukoliko se netko osjeca spreman odraditi posao javit ce ti se.
Wink
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty21.09.14 0:33

Obično koliko posla treba za takav popravak, možeš maltene kupiti novu lulu za te nofce.

Tako da, ne bi baš očekivao nešto posebno.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Gost
Gost
avatar



**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty21.09.14 12:46

stvar je u tome da kad mi se lula ne bi sviđala onda bi je se sad već riješio,ali ova mi je osobito draga
[Vrh] Go down
Sponsored content





**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty
PostajNaslov: Re: **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule   **hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule Empty

[Vrh] Go down
 
**hitna pomoć potrebna* tražim nekoga za restauraciju lule
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Lule :: Tips and Tricks-
Forum(o)Bir: