Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Ne Meerschaum za početnika?

Go down 
+2
kamarad igorrr
Rakija
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost
avatar



meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty20.11.14 20:46

[You must be registered and logged in to see this image.]

Kada sam uhvatio malo vremena i pročitao još recenzija i savjeta ovdje,ispada da lule sa meerschaum-om ne bi bile za početnika?Da je prodam i uzmem neku ovdje iz oglasa Smile...razumijem da liših se zadovoljstva koje pruža lula od vrijesa.
Prvu lulu sam "riješio" za slabih 10min....majmuni su mi letali ispred očiju Very Happy.
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima
Rakija


Broj postova : 3280
Join date : 25.03.2013
Age : 37
Lokacija : Opatija
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty20.11.14 21:18

Ne vidim zašto bi Meerschaumice bile rezervirane samo za iskusnije pušače...

Ova sa slike je zapravo vrijes sa meerschaum umetkom, ako se ne varam i pretpostavljam da je daleko od pravog meerschauma, ali o tome će se izjasniti dečki sa nešto više iskustva od mene Wink

Bilo bi dobro da si uzmeš još koju lulu u svakom slučaju, tako da si možeš složiti jednu normalnu rotaciju i daš luli vremena da se odmori između pušenja. Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty21.11.14 1:55

samo ti nju ostavi i uzivaj, kao sto Rakija kaze, nema razloga da ne bude za pocetnika. Wink
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 53
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty21.11.14 7:48

Bar se ne moraš mučiti sa cakeom Cool . Ostavi ti nju a traži i nešto sa strane. Da si kupio meericu od 200baksa pa ajde.... A ovako, ostavi i deri... Cool
[Vrh] Go down
jaky1
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
jaky1


Broj postova : 196
Join date : 23.09.2014
Age : 55
Lokacija : zagreb
Omiljeni duhani : MB Navy flake,Ashton C. Gentleman,HU Joschi`s Oriental Sunrise

meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty21.11.14 9:03

Slazem se sa ostalim iskusnjarama! Samo ti nju deri al ipak trebas upiknuti jos koju vrijesušu da imas vremena odmoriti lulu a da se ne odreknes magije prženja delicija!
A sto se tice iskakanja majmuna i ostalih beštija...dobro pogledaj sto si punio u lulu Laughing ,da nije kakva "Vrapčanska smijuljica" cyclops
Sala,sala...samo polako uvlaci dim,nista od presinga na lulu!!!!
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8255
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty21.11.14 10:13

Nma razloga da ne pušiš, na kraju ovaj mershaum umetak je i napravljen da možeš derati lulu kako želiš Laughing
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty21.11.14 10:35

Samo nastavi dalje i ne brini se, savjet da se prvo nejde na meer je ponajviše financijski.

U početku je teško napraviti nešto krivo ili dobro, nemaš referencu, doslovno moraš istraživati. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Capt. Horatio MacAllister
Peče me jezik
Peče me jezik
Capt. Horatio MacAllister


Broj postova : 401
Join date : 16.04.2012
Age : 60
Lokacija : Zaprešić

meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty21.11.14 12:38

Lule su ti k'o i žene, neke su nježnije od drugih. Meni su draže "druge".
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty21.11.14 18:30

jaky1 je napisao/la:
Slazem se sa ostalim iskusnjarama! Samo ti nju deri al ipak trebas upiknuti jos koju vrijesušu da imas vremena odmoriti lulu a da se ne odreknes magije prženja delicija!
A sto se tice iskakanja majmuna i ostalih beštija...dobro pogledaj sto si punio u lulu Laughing ,da nije kakva "Vrapčanska smijuljica" cyclops
Sala,sala...samo polako uvlaci dim,nista od presinga na lulu!!!!

Dobro,treba poslušati iskusnije.
Ma prva lula pa sam vukao dok nisam zaboravio kako se zovem :S ....pa sam imao 3 dana okus pepeljare u ustma.Međutim danas je bila druga priča,lagano pućkanje,samo jedno dodatno paljenje i uživancija.U prvom pokušaju pušenja lule duhan mi je imao opor,jak okus,ni traga aromi,a danas sam i osjetio nešto sasvim drugo i bilo je vrlo ugodno,te je nisam posaugao za 10min kao prvu.....bit će da je tehnika važna Smile Lula nije duboka,da tako kažem,pa dok se zagrije već je popušena.
[Vrh] Go down
Sponsored content





meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty
PostajNaslov: Re: Ne Meerschaum za početnika?   meerschaum - Ne Meerschaum za početnika? Empty

[Vrh] Go down
 
Ne Meerschaum za početnika?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Meerschaum insert
» DIY stalak za meerschaum lulu
» Meerschaum granulat
» Amboseli meerschaum

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: