Prvi forum o lulama na ovim prostorima

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaKorisničke grupeLoginRegistracija
Share | 

Sutliff : Molto Dolce

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost

PostajNaslov: Sutliff : Molto Dolce   04.02.15 16:13

Zdravo, ja sam iz Makedonije i hteo bih da pitam dali u Hrvatskoj postoi ovaj duvan i dali ima ikakve šanse da mi nekako isporuče u Makedoniju, jer nažalost tu ga nema.....al jednom sam probao od jednog mog rođaka i bio fantastičan....znači moje pitanje glasi dali postoji ovaj duvan u HR i dali bi mi neko poslao u Makedoniju naravno ja da ga od njega kupim....ne za lepe oči 😃😃😃😃
[Vrh] Go down
Antiša
Moderator
Moderator

Broj postova : 1750
Omiljeni duhani : EMP, 965, McB Navy Flake, ST BL, Billy Budd

PostajNaslov: Re: Sutliff : Molto Dolce   04.02.15 17:52

Kao što ti je Rakija već rekao, a ja slučajno obrisao, to ćeš morati nabavljati preko interneta.

Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Sutliff : Molto Dolce   04.02.15 17:55

Dobrooo, a gde bi mogao da pitam (mislim u koju rubriku) za stranice sa koje bi mogao naručivati...neke pouzdane...sa kojima več neko od forumaša kupovao...??😃
[Vrh] Go down
Rakija
Oblak dima
Oblak dima

Broj postova : 2274
Omiljeni duhani : Oni kaj se dimiju kad ih vužgaš...

PostajNaslov: Re: Sutliff : Molto Dolce   04.02.15 17:58

tutun je napisao/la:
Dobrooo, a gde bi mogao da pitam (mislim u koju rubriku) za stranice sa koje bi mogao naručivati...neke pouzdane...sa kojima več neko od forumaša kupovao...??😃

Pretraži malo forum "Gdje i kako kupiti". Tamo ćeš naći dosta korisnih linkova tobacco shopova i upute kako kupiti Wink
[Vrh] Go down
Karlo
Peče me jezik
Peče me jezik

Broj postova : 268
Omiljeni duhani : Tražim se

PostajNaslov: Re: Sutliff : Molto Dolce   04.02.15 19:42

U Hrvatskoj ga nema za kupiti, a preko Interneta se može nabaviti sa 4noggins i smokingpipes (direktni linkovi).

Poznati, provjereni i pouzdani web shopovi. O iskustvima vidi u "Gdje i kako kupiti".
[Vrh] Go down
http://piperson.org
Gost
Gost

PostajNaslov: Re: Sutliff : Molto Dolce   04.02.15 19:55

hvala puno puno....razmotricu ove opcije...mada nekako ste me razdrmali sa smokingpipes....jedan forumas je napisao da mu nije stigla lula od $140 pa sad vidjecu za ovu varijantu....ovu 10 limenki kupiti...a to je oko 70$.... sto mi nije malo novca...
[Vrh] Go down

Sutliff : Molto Dolce
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sutliff : Molto Dolce