Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 W O Larsen-Sweet aromatic

Go down 
+4
oliohardi
Liriel
Lakeman
David
8 posters
Autor/icaPoruka
David
Prva lula
Prva lula
David


Broj postova : 34
Join date : 30.09.2014
Age : 28
Lokacija : Vajdaság

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty27.03.15 21:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
Hand ***** mature Virginia, aged Burley, and mellow Black Cavendish added vanilla and fruity flavours for a sweet aroma
Zemlja porekla: Danska
Jakost: 2
Sastav: Virginia, Burley, Black Cavendish
Nacin rezanja: Rezanci
Raspolozivo pakovanje: kesica 50g, limenka od 100g
Kao pusacu aromaticnih duvana, meni se ovaj duvan jako svidja, iako sam citao da se dosta njih na internetu i ne slazu sa mnom. Prilikom otvaranja kesice, oseca se taj sladunjav miris, ne preterano jak, ali ni preterano slab. Prilikom paljenja, prvih nekoliko dimova izrazito slatki, no tokom pusenja delimicno 'izbledi', ali je sasvim dobar. Lepo gori, podjednako, sa hladnim dimom, ostavljajuci za sobom tamniji pepeo.
Sve u svemu, dobar aromatik, jedina moja zamerka je da je dosta 'slab', sto se tice nikotina, navikao sam malo jace da dimim, ali to kompenzuje sa izrazitim room-notom, kao i ukusom.
4/5 zdezdica, zasluzeno.
[Vrh] Go down
Lakeman
Administrator
Administrator
Lakeman


Broj postova : 2208
Join date : 31.01.2017
Age : 44
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Haribo, Toblerone, Kandit

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty19.04.17 21:06

Ako se ne  varam to na fotki je Masters blend - Sweet aromatic.
A Sweet aromatic je crveni: [You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this link.]   //   [You must be registered and logged in to see this link.]     //   [You must be registered and logged in to see this link.]

dadost je napisao/la:
''Staviš Captain Black u teglu i muhu. Ako ona krepa, baci ili koristi protiv muha, komaraca i ostale gamadi!''


Horla je napisao/la:
Vise sam naklonjen vresu i morti. Kruska samo za rakiju...

Rale likes this post

[Vrh] Go down
Liriel
Prva lula
Prva lula
Liriel


Broj postova : 13
Join date : 27.08.2017
Age : 31
Lokacija : Novi Sad

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty27.08.17 20:59

Varas se Smile Sweet Aromatic je ranije samo imao crvenu trakicu preko, koja se i vidi na slici iznad.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty27.08.17 22:30

Ja sam to probao jednom pa veci deo poklonio,imam jednog druga koji voli da pusi bilo sta ako je dzabe.

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty27.08.17 22:49

Poznata francuska marka: "Žicam"!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
dejan68ks
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
dejan68ks


Broj postova : 192
Join date : 07.11.2015
Age : 55
Lokacija : Kruševac

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty28.08.17 16:33

bayro je napisao/la:
Poznata francuska marka: "Žicam"!

Very Happy Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
nusproizvodjac
Prva lula
Prva lula
nusproizvodjac


Broj postova : 17
Join date : 22.08.2017
Age : 31
Lokacija : Beograd

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty28.08.17 20:51

Moj prvi duvan, ali ga vise nisam kupovao, jer sam presao na Amphoru i na MB.
U pocetku mi je bio dobar, ali ima malo napadan miris iz kesice i u pocetku mi je bio malo odbojan, kao na cokoladu. Daleko bolji od Golden dream, koji mi je kao da pusim Nivea original kremu za ruke. Very Happy


Zadnja promjena: nusproizvodjac; 29.08.17 10:13; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
oliohardi
Oblak dima
Oblak dima
oliohardi


Broj postova : 1828
Join date : 02.05.2017
Age : 62
Lokacija : Šabac
Omiljeni duhani : Gawith Hoggart&Co#20 Latakia mixture,Deecons Dawnfall,Dunhill BB1938 ,C&D Da Vinci,Nightcup,London mixture

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty28.08.17 21:42

Ako hoces da saznas sta je stvarno odvratno pomirisi Stanwell vanilu.
[Vrh] Go down
nusproizvodjac
Prva lula
Prva lula
nusproizvodjac


Broj postova : 17
Join date : 22.08.2017
Age : 31
Lokacija : Beograd

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty29.08.17 10:20

Auh, sama pomisao mi stvara nelagodnost, znam kakvi su cigarilosi sa vanilom, ovo verujem da je jos gore. Sa Larsenom sam skontao zasto mi je jedan drug rekao na pocetku lulaske karijere, ''ako ti se jedu visnje, kajsije, cokolada i slicno, kupi i jedi, tome nije mesto u duvanu''. Very Happy
I isostavilo se tacnim, bar za mene, jer su mi vise prijale latakijske mesavine, ili cista Virginia kao MB, nego mesavine sa raznim toppingom. Koliko mi je ovaj Larsen prijao kao pocetniku, toliko me razocara negde na pola lule, jer postane kiseo i bas odvratan.

Vortimejovrh likes this post

[Vrh] Go down
Horla
Hladan dim
Hladan dim
Horla


Broj postova : 824
Join date : 24.01.2018
Age : 44
Lokacija : Beograd

larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty13.02.18 20:03

bayro je napisao/la:
Poznata francuska marka: "Žicam"!
lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty
PostajNaslov: Re: W O Larsen-Sweet aromatic   larsen - W O Larsen-Sweet aromatic Empty

[Vrh] Go down
 
W O Larsen-Sweet aromatic
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» W. O. Larsen: 1864
» Mac Baren: Mixture Aromatic
» Cornell & Diehl: Sweet English
» W. O. Larsen: Signature Vintage Mixture
» W. O. Larsen: Old Fashioned

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: