Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dob za početak pušenja lule

Go down 
+5
Antiša
ssekir75
Davorin
foksieloy
bayro
9 posters
Autor/icaPoruka
Brico
Prva lula
Prva lula
Brico


Broj postova : 28
Join date : 12.03.2016
Age : 59
Lokacija : Đurđenovac
Omiljeni duhani : u istraživanju

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty19.03.16 8:00

Kada me jedna kolegica vidjela da sam zapalio lulu u kafiću, prvo mi je rekla Brico, pa nisi ti
toliko star da pušiš lulu. Kada sam vidio godišta vas na forumu, malo ih ima starijih od mene.
Znači, kasno sam počeo ponovo. Predrasuda je grda stvar.
Što se tiče pomalo povrijeđenog forumaša iz Bele Crkve, trebaš znati da riječi napisane na ovaj način kako ih mi pišemo mogu se potpuno pogrešno protumačiti, jer nema mimike lica, intonacije izgovora, topline ili hladnoće izričaja, tako da može doći do potpuno obrnutog shvaćanja smisla napisanog. Nije sramota ne znati što je IBAN, a EU ima svoje pozitivne i negativne strane, kao i sve ostalo u životu. Ništa nije potpuno crno, ni potpuno bijelo, pa ni ove naše lule i duhani radi kojih smo ovdje. Eto... Sleep I spava mi se.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17063
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty19.03.16 9:26

Forumaš iz Bele Crkve je Sekirče, naš stari član, ne ljuti se on!
Samo vole avione! Cool I ovdje nema ni politike ni nacionalizma bilo kakvog. Za takvo izdrkav...nje postoje drugi forumi!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti!bayro
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty19.03.16 9:40

Jedina podjela na ovom forumu smije biti između ljudi koji puše prave duhane i Rakije koji puši plantu!
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty19.03.16 9:49

Dobrodosao, i puse kamilicu😎 Takodje
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 47
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty19.03.16 13:13

bayro je napisao/la:
Forumaš iz Bele Crkve je Sekirče, naš stari član, ne ljuti se on!
Samo vole avione! Cool I ovdje nema ni politike ni nacionalizma bilo kakvog. Za takvo izdrkav...nje postoje drugi forumi!

bayro  je rekao! haug! sad samo možemo da sednemo i pušimo lulu mira  Cool

daleko od toga da se ljutim, samo kažem, nije me sramota da pitam kad nešto ne znam. zakoni se razlikuju, i nije isto biti pijan u irskoj i saudi arabiji.

nacionalizam kao takav nije opasan (mada nije ni potreban), opasan je šovinizam ili ne daj bože nacizam. u svakom slučaju, kom je do toga nek ide makar na YT pa nek se tamo svađa do mile volje. drka i na politiku i na sve drugo što ljude tera u nesreću, umesto da lepo uzmu jedno gica  ili bee  pa malo vatrica  i dva pijana :primitive2:  ko je još od tuče vido vajdu...


nazad na temu... ja sam svoju lulu (pravu lulu) imao  kao dete od tri godine. nije sačuvana jer je baba bacila "da se dete ne nauči da puši" (eto kolko je uspela umrijet od smjeha ). da je bilo moguće verovatno bih i počeo sa lulom. počeo sam sa 25 godina, i ne vidim ni da je prerano ni prekasno. niko mi doduše nije ni prebacio, svi su znali da sam dugo pušio "čudne" cigarete (camel bez filtera kao omiljene, ali i dosta raznih francuskih i engleskih cigareta koje nisu bile uobičajeni brendovi kod nas) i uopšte voleo da eksperimentišem sa duvanom. lula je bila logična psoledica (sad je to jasno kad znam neke stvari Smile ). inače to je neka fama da lulu puše samo dede, makar je 60tih i 70tih u americi italiji i francuskoj bilo "moderno" pušiti lulu na studijama. pa i ti dede su nekad bili mladi i morali su jednom da odluče da su dede i da puše lulu. dakle pravila nema, kom kako dođe...
[Vrh] Go down
Antiša
Oblak dima
Oblak dima
Antiša


Broj postova : 1760
Join date : 23.06.2008
Age : 38
Lokacija : Sofija
Omiljeni duhani : ST Balkan Latakia, Billy Budd

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty23.03.16 11:29



...i dobro nam došao, Brico! Cool
[Vrh] Go down
https://antebudimir.com
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 840
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty23.03.16 11:43

Pozdrav!
[Vrh] Go down
Brico
Prva lula
Prva lula
Brico


Broj postova : 28
Join date : 12.03.2016
Age : 59
Lokacija : Đurđenovac
Omiljeni duhani : u istraživanju

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty23.03.16 14:08

Antiša je napisao/la:


...i dobro nam došao, Brico! Cool
Ah, i moderatori imaju svoju politiku. piva
[Vrh] Go down
kamarad igorrr
Oblak dima
Oblak dima
kamarad igorrr


Broj postova : 2437
Join date : 14.06.2013
Age : 52
Lokacija : Sveta Nedelja
Omiljeni duhani : sve što gori.... bez plamena

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty23.03.16 14:10

Dobro došao, Brico! piva
[Vrh] Go down
imnik
Oblak dima
Oblak dima
imnik


Broj postova : 3162
Join date : 05.11.2009
Age : 48
Lokacija : Beograd

lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty23.03.16 15:11

Dobrodosao
Nikad nije niko ni premald ni prestar pusiti lulu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





lule - Dob za početak pušenja lule Empty
PostajNaslov: Re: Dob za početak pušenja lule   lule - Dob za početak pušenja lule Empty

[Vrh] Go down
 
Dob za početak pušenja lule
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Za nove korisnike :: Upoznavanje & predstavljanje-
Forum(o)Bir: