Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Dunhill Standard mixture- Mellow

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
David
Prva lula
Prva lula
David


Broj postova : 34
Join date : 30.09.2014
Age : 28
Lokacija : Vajdaság

mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty
PostajNaslov: Dunhill Standard mixture- Mellow   mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty09.04.16 17:31

[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
A mellow blend of virginia and turkish tobaccos, soft delicate flavor
Dunhill: Standard mixture Mellow
Zemlja porekla: EU (Danska?)
Sastav: Virginija, Oriental, Latakia
Jakost: 2/5
Oblik: Rezanci
Pakovanje: Limenka 50g
Mesto kupovine: Aerodrom
Recenzija:
Da krenem prvo od kutije, standardno elegantna, karakteristicna za Dunhill. Kad se otvori, oseca se prijatan miris koji mene asocira na miris suvih sljiva. Duvan je estetski vrlo lep, sa karakteristicnim Dunhillovim ribbon cutom. Prilikom otvaranja duvan je po meni idealan za pusenje, no mozda je malo suv, ali to je subjektivno. Pakuje se standardno, bez nekih problema. Prilikom prvog paljenja bila je to ljubav na prvi dim, da kazem Very Happy Jako lepo izbalansiran duvan, sa trunkom latakije, da se zacini mix. Oseca se da nije nekim sklj duvanom radio Dunhill. Iako pise da je mild, to ne znaci da nema unutra dovoljno nikotina.. Naime prilikom prvih par dimova se da osetiti da se ne treba potcenjivati duvan. Sto se ukusa tice, tu ne mogu dati merodavan komentar, jer mi je ovo prvi duvan sa latakijom, tako da cu to moliti nekog iskusnijeg da napise opazanja. Ja mogu samo o karakteristikama gorenja da pricam. Naime, duvan jako lepo gori, ravnomerno, i kad se jednom upali uglavnom gori do kraja bez poteskoca. Ono sto sam ja primetio da mi najbolje gori i najbolji ukus ima u malo visljim lulama sa uzom zarnicom, no to je opet samo moje neko opazanje. Po mom misljenju ovo je idealan duvan za one koji hoce da kroce u svet engleza, a da pritom nemaju nikakva iskustva sa istima.
Moja ocena 5/5 Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Standard mixture- Mellow   mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty09.04.16 18:42

Makar nikad nisam volio engleze, ovaj mi je bio odličan jer je lagan i nema previše latakije. Jednostavno lagan englez i za nas koji preferiramo aromatike odličan uvod u svijet latakije.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin


Broj postova : 8250
Join date : 05.02.2008
Age : 68
Lokacija : Zagreb

mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Standard mixture- Mellow   mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty09.04.16 21:06

Kod Dunhill, praktićno ne možeš pogriješiti. Osim možda jednog ili dva tipa, koji su osrednji, svi ostali su vrh vrhova... Dobro napisana recenzija, samo naprijed
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Standard mixture- Mellow   mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty09.04.16 22:26

Kad ispušiš još koju lulu ovog duhana, napiši svoje mišljenje i o "okusu duhana"!, inače vrlo dobro i po pravilima foruma napisana recenzija! Spomenuto i pakovanje i način rezanja duhana i prvi dojmovi prilikom otvaranja limenke, dakle samo naprijed; svaki početak je težak, a ti si Davide dobro krenuo! Laughing

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Gost
Gost
avatar



mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Standard mixture- Mellow   mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty12.04.16 22:51

recenzija odlicna a duhan djeluje jako privlacno. volio bih to probati za ovog zivota.
[Vrh] Go down
Majka
Hladan dim
Hladan dim
Majka


Broj postova : 834
Join date : 18.08.2015
Age : 38
Lokacija : Edinburgh, UK
Omiljeni duhani : JFH - Ruins of Isengard

mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Standard mixture- Mellow   mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty13.04.16 15:04

Odličan! Nisam dugo u ovom svijetu, ali što god sam probao od Dunhilla je TOP! I svaka narudžba sadrži barem jednu piksu...
[Vrh] Go down
Sponsored content





mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty
PostajNaslov: Re: Dunhill Standard mixture- Mellow   mixture - Dunhill Standard mixture- Mellow Empty

[Vrh] Go down
 
Dunhill Standard mixture- Mellow
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dunhill: London Mixture
» Dunhill - Elizabethan Mixture
» Standard pisanja recenzija duhana na forumu ''Dim Lule''
» Ortodox mixture
» Standard pisanja recenzija duhana na forumu ''Dim Lule''

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Engleske mješavine-
Forum(o)Bir: