Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

Paul Menard lule

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy

Broj postova : 3252
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

Paul Menard lule - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Paul Menard lule   Paul Menard lule - Page 3 Empty29.01.18 13:01

Ove dvije sad (ova kaj je stigla i ona croatian morta) su mi prečudne, ne paše mi oblik ni malo. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
wranjo123
Hladan dim
Hladan dim
wranjo123

Broj postova : 919
Omiljeni duhani : sg brown sugar flake, bb1938

PostajNaslov: Re: Paul Menard lule   Paul Menard lule - Page 3 Empty29.01.18 13:15

meni se generalno ne sviđa njegov dizajn. vidi se da zna raditi, ali jednostavno mi njegove lule nemaju ono nešto.
[Vrh] Go down
Davorin
Pipe maker / Moderator
Pipe maker  /  Moderator
Davorin

Broj postova : 7402

PostajNaslov: Re: Paul Menard lule   Paul Menard lule - Page 3 Empty29.01.18 13:42

skoro da bi se morao složiti ... Shocked ni ja baš nisam lud za ovakvim dizajnom, u stvari ima čak i nekoliko strukturnih grešaka u dizajnu... kod ove moje, debljina glave, na dnu žarnice, je jedva 5 mm Sad za opezno pušenje, ne do kraja... ali samo pokazuje kolika je razlika u lulaškom svijetu. Paul živi od izrade lula, a onaj Donkey nut je odmah prodan za 400 US... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
http://davorinmortapipes.wordpress.com/

Paul Menard lule
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3