Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Black ambrosia....vaša mišljenja

Go down 
+10
rzlatic
Zupnik
picipl
foksieloy
Leo
njava
bayro
ssekir75
Morf
leonhardy
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 20:43

Hy lulaši ..stariji &mlađi..
Kako sam svojevremeno da popunim kolekciju uzeo i crnu abroziju od Mac Barena te ju povremeno koristim mješanu sa nekim drugim okusima..no imam dojam da ona zame,kao početnika baš i nije..,naime nakon pušenja osječam blagu vrtoglavicu što smatram da je ipak malo preteška,čak i u mješavini...
..mislim da je netko u recenziji o duhanima i nju opisivao..no volio bih čuti vaša cijenjena mišljenja,pogotovo starijih lulaša...pardon!...lulaša s iskustvom ,hoću reč..Smile
...dakle,raspalite dimnu zavjesu!
..hvala.. Laughing
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 21:14

Ne znam s cim si mijesao , al black ambrosia je slab duhan. Uzeo jednom i nikad više , meni osobno loš duhan od macbarena , svaki drugi je skoro bolji nego ovo.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 21:31

Morf je napisao/la:
Ne znam s cim si mijesao , al black ambrosia je slab duhan. Uzeo jednom i nikad više , meni osobno loš duhan od macbarena , svaki drugi je skoro bolji nego ovo.

...hvala na odgovoru..pa kažem kupio sam je da je imam u kolekciji..,mješao sam je sa vanilijom..također od Mb,dobra je evv.prije spavanja jer me omami..no ne i za dnevnu rotaciju..sumnjam da cu ju više uzimati...
..stoga tražim daljnja mišljenja Embarassed
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 21:39

Ako planiras narucivati preko interneta , imam ti gro duhana za preporučiti , a ovo kod nas se jedino isplati uzeti macbaren navy flake i kazu ostali scottish mixture , ove ostale sam vise manje sve probao kad sam pocinjao i ti su jedini koji su kolko tolko ok.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 21:49

Morf je napisao/la:
Ako planiras narucivati preko interneta , imam ti gro duhana za preporučiti , a ovo kod nas se jedino isplati uzeti macbaren navy flake i kazu ostali scottish mixture , ove ostale sam vise manje sve probao kad sam pocinjao i ti su jedini koji su kolko tolko ok.

..i Viginia n°1!...nije za odbaciti Shocked
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 22:01

Meni ne pase , prejako gori i lula je ko kotao.
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 22:07

Morf je napisao/la:
Meni ne pase , prejako gori i lula je ko kotao.
...istina,lula mi se prilično grije..u nekom od mojih predhodnih posteva tražio sam mišljenje i za pregrijavanje..no nitko nije spominjao da je "krivac"duhan..ovaj ili neki drugi..već sama tehnika pušenja..pardon..pućkanja Surprised
..u svakom slučaju ,uzet ću tvoju opasku u razmatranje Laughing
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty24.07.16 22:19

Morf je napisao/la:
Ako planiras narucivati preko interneta , imam ti gro duhana za preporučiti , a ovo kod nas se jedino isplati uzeti macbaren navy flake i kazu ostali scottish mixture , ove ostale sam vise manje sve probao kad sam pocinjao i ti su jedini koji su kolko tolko ok.
...nisam nešto vičan naruđbama preko neta..no čitajući po forumu vidim da vas dobar dio tako radi,tj.opskrbljuje se...a vjerovatno je i jeftinije na duže staze..
pokušavam se ipak ne oformiti ovisnikom(?!)o duhanu iako je to određeni ritual.(barem meni..)koji zahtjeva i neko sl.vrijeme tako da najčešće mrknem jednu ujutro uz kavicu,poneku tokom dana i navečer prije spavanja...a poseban mi je gušt čišćenje i laštenje lula..tj.samo održavanje istih...no to je već tema za neki novi post Exclamation
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty25.07.16 9:37

Ma nema tu ovisnosti , osim ovisnosti o guštanju ! A lule cistim kad bas okus postane mlitav , onda prodjem par puta sa pipe cureom a za glatki finish neki pipe wax ili jednostavno dunhillov cloth koji super usjaji i stemove.
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty05.08.16 17:32

Morf je napisao/la:
Meni ne pase , prejako gori i lula je ko kotao.

Nauči da pušiš lulu. A glede black ambrozije, probajte je ziimi napolju. Nije to letnji duvan.
[Vrh] Go down
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty05.08.16 17:45

ssekir75 je napisao/la:
Morf je napisao/la:
Meni ne pase , prejako gori i lula je ko kotao.

Nauči da pušiš lulu. A glede black ambrozije, probajte je ziimi napolju. Nije to letnji duvan.

Znam ja bez brige , al kad se duhan popularno vani zove MacBurn onda tu iskustvo ne koristi...
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty05.08.16 21:14

Meni je Virginija No. 1 defaultni duhan za bazu mojih mješavina i nikada me nije opekla.
Jednako tako, pušio sam je vrlo često i ovako, nikakvih problema.
Pa ne bi se održala na tržištu od pedeset i neke da ne valja.
Sklon sam Sekirčetovom stavu; polako pušiti, bez brzanja i nervoze i sve pet!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Morf
Peče me jezik
Peče me jezik
Morf


Broj postova : 308
Join date : 03.12.2015
Age : 35
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Da izbija iz cipela

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty05.08.16 21:23

Ne znam mozda sam ja uzeo neki koji se sasusio , al taj mi je ostao u losem pamcenju , nijedan duhan poslije koji sam probao nije toliko kurio.
[Vrh] Go down
njava
Prva lula
Prva lula
njava


Broj postova : 11
Join date : 28.10.2015
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mac Barren - Plumcake, Mac Barren - Mixture, Robert MC Connell - The Original Oriental

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty03.12.16 12:46

Morf je napisao/la:
Ako planiras narucivati preko interneta , imam ti gro duhana za preporučiti , a ovo kod nas se jedino isplati uzeti macbaren navy flake i kazu ostali scottish mixture , ove ostale sam vise manje sve probao kad sam pocinjao i ti su jedini koji su kolko tolko ok.

Ja kazem i Plumcake od MacBarrena
[Vrh] Go down
njava
Prva lula
Prva lula
njava


Broj postova : 11
Join date : 28.10.2015
Age : 53
Lokacija : Zagreb
Omiljeni duhani : Mac Barren - Plumcake, Mac Barren - Mixture, Robert MC Connell - The Original Oriental

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty03.12.16 12:48

Ja se također zaje... i kupio Black ambrosiu. Trošim je tako da je mješam sa Virginiom (2:1 za virginiju) pa se da nekako...
[Vrh] Go down
Leo
Oblak dima
Oblak dima
Leo


Broj postova : 3091
Join date : 17.09.2010
Age : 31
Lokacija : Agram
Omiljeni duhani : Presbyterian, Artisan's Blend i Amphora Regular

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty03.12.16 12:55

I Dark Twist je odličan.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty03.12.16 13:18

Slažem se! Dark Twist je odličan duhan! Pušio sam ga nakon dugog vremena ovo ljeto (na preporuku druga Rakije, koji me i zaputio u dućan u Rijeci!) i baš mi je legao!

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty03.12.16 13:52

Dark Twist, Plumcake, HH Vintage Syrian, HH Latakia Flake, Symphony.
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty03.12.16 15:01

Baš me zanima kakva je, ali od nekada, jer sam dobio jednu 100g piksu staru >25god
[Vrh] Go down
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty03.12.16 17:31

foksieloy je napisao/la:
Dark Twist, Plumcake, HH Vintage Syrian, HH Latakia Flake, Symphony.

zaboravio si viginiju no1, scottish i navy flake Cool
[Vrh] Go down
foksieloy
Oblak dima
Oblak dima
foksieloy


Broj postova : 3252
Join date : 06.03.2013
Age : 39
Lokacija : Križevci, Hrvatska
Omiljeni duhani : Balkan Sasieni, Drama Reserve, Christmass Cheer, HH Vintage Syrian, Symphony, Plumcake

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty04.12.16 9:34

Nikad bio fan ta 3, ovo je 5 onih koje imam u zalihama i nabavljam. Smile
[Vrh] Go down
http://foksieloy.name/
ssekir75
Oblak dima
Oblak dima
ssekir75


Broj postova : 3060
Join date : 07.11.2009
Age : 48
Lokacija : Bela Crkva - Banat
Omiljeni duhani : McB Plumcake, McB Scottish, CD Mississippi Mud, ST Balkan Latakia, BN Classic, WOL Classic

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty04.12.16 17:42

grešiš, ovaj, grešiš silno sine Twisted Evil
[Vrh] Go down
Zupnik
Gasi mi se lula
Gasi mi se lula
Zupnik


Broj postova : 147
Join date : 29.08.2016
Age : 38
Lokacija : Mraclin
Omiljeni duhani : Drama Reserve, Navy flake, Nightcap, Boneyard

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty14.12.16 10:40

I ja sam naivno kupio ovaj duhan. Meni osobno je pun umjetne arome i probao sam ga pušiti samoga, ali to je za mene bilo mučenje. Dobro je netko napisao da je u hladnim vanjskim uvjetima podnošljiv, jer stvarno je, ali nisam baš sklon stajanju na hladnoći da bi uspio popušiti lulu nečega samo da se potroši. Kad sam ga pomiješao sa Virginijom No1 isto je bio prihvatljiviji, ali ponestalo mi Virginije, a njega još imam nešto malo... Mislim da će to na aging and cellaring dok opet ne kupim Virginiju. Njega sigurno više neću kupovati.
[Vrh] Go down
rzlatic
Prva lula
Prva lula
rzlatic


Broj postova : 8
Join date : 26.02.2016
Age : 51
Lokacija : zagreb

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty15.02.17 10:24

hm ovo sa hladnim uvjetim je zanimljivo.
i meni je bio prenaparfimiran; miris iz teglice doslovno lupi u nos kad otvoriš. nikako mi nije pasao i stajao je dobro zatvoren u teglici kakvih 9 mjeseci, ni pipnuo ga nisam. nešto mi bi pred par tjedana (negdje u ovoj hladnjači od siječnja) pa sam mu dao šansu i legao mi je savršeno. aroma se opustila, taman se rasušio, gorio je uz možda dva relighta i uopće nije bio loš. sebi sam tumačio da je taj kratki cellaring učinio svoje, ali moguće i da je pripomoglo hladnije vrijeme.
[Vrh] Go down
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17105
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty15.02.17 17:19

Dakle, ovako: nisam se do sada prije htio miješati u ovu diskusiju vrlih kolega, no Morf nije baš ni barometar na parametar za pitati ga za snagu duhana, njemu je naime "Old Joe Krantz" defaultni duhan, koji smo jednom u klubu tri stara ovisnika - Saša, Sarma i ja istovremeno zapalili i kašljali kao konji idavili dobrih petnaestak minuta. (Sorry Morf, ali činjenice su činjenice, od njih ne možemo pobjeći!)
Jednako tako držim da je Mac Baren kod nas jako podcijenjen duhan i svi nekako s visoka gledaju na njega - ono kao: "puši se kad nema što bolje"!
Ovdje ne govorim o HH seriji ili nekim egzotama gdje se baš nije proslavio kao "Cube", nego o "običnim duhanima", kojih ima u trafikama. Meni su odlični i Virginija No.1, i Scottish Mixture i Navy Flake, Black Ambrosia, Dark Twist, o Plumcakeu da ne govorim, ili recimo o Stocktonu!
Pa nije stari Harald Halberg bio baš toliki lajbek!
Ljudi, dajte se razumu! I jednom ćete se sjetiti mojih proročanskih riječi: "Plakati ćete vi za "Mac Barenom!" bayro

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
Sponsored content





ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty
PostajNaslov: Re: Black ambrosia....vaša mišljenja   ambrosia - Black ambrosia....vaša mišljenja Empty

[Vrh] Go down
 
Black ambrosia....vaša mišljenja
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Sail Black
» MacBaren: Golden Ambrosia
» Jeste li probali ovaj duhan?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Recenzije duhana :: Aromatici-
Forum(o)Bir: