Dim Lule
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLoginRegistracija

 

 Sretan Božić uz lulu

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
sywop
Prva lula
Prva lula
sywop


Broj postova : 19
Join date : 29.05.2016
Age : 52
Lokacija : Bogu iza nogu
Omiljeni duhani : AArtisan's blend, Nightcap, SG Commonwealth

Sretan Božić uz lulu Empty
PostajNaslov: Sretan Božić uz lulu   Sretan Božić uz lulu Empty23.12.16 18:26

Budući da se ne osjećam dostojnim (ruku na srce), i i budući da živim u *****, daleko od svega što se iole može nazvati "civilizacijom", nemam fejsbuk ni "pametan" telefon ni ostale vrle pametnoće suvremenog svijeta, ne znam uploadat apsolutno ništa (a bojim se slab sam i s daunloudanjem), nisam vrlo aktivan član. Mea (maxima) culpa.

Ali aktivan sam veoma u pušenju lule zadnjih godinu dana, i samo bih želio svima čestitati blagdane - iako je i to izgleda postala vrlo staromodna stvar... - na ovom forumu, svim članovima a pogotovo onima koji su najviše zaslužni za moje obraćenje s prokletih cigareta na blagoslovljenu lulu: Antiši, Davorinu, Grgi, Rakiji, Bayru, Foxiju, Leu, Sir Sarmi osobito… i svima ostalima! "Dim lule" je moj omiljeni portal, s kojeg sam naučio više (o životu:) nego s bilo kojeg drugog. Iako slabo aktivan zbog spomenutih razloga, aktivan sam, osim u pušenju, i u praćenju svega što se na forumu zbiva, i volio bih da mu u budućnosti mogu pridonijeti više - ali zasada ne znam stvarno kako (osim da zapalim, kad mi Providnost dopusti i sa zahvalnošću, Nightcap ili 965 koje sam upravo dobio - hvala paludamentumu -, požudno zurim u Sarmine ponude te učim, učim, učim...)

Momentalno pak dimim Dunhill 221b Baker st. Mixture, koji me ne oduševljava (valjda jer sam početnik pa mi promiču suptilnosti), ali koji također blagoslivljam jer je neizmjerno bolja stvar od svega cigaretnog smeća.

Uglavnom, svim lulašima i onima koji se tako osjećaju:

SRETAN BOŽIĆ - onima koji ga slave - i NOVA 2017, puna lijepog hladnog dima i ekstaze koju samo on može pružiti!
[Vrh] Go down
leonhardy
Oblak dima
Oblak dima
leonhardy


Broj postova : 1112
Join date : 15.06.2016
Age : 55
Lokacija : Istra
Omiljeni duhani : dostupni..

Sretan Božić uz lulu Empty
PostajNaslov: Re: Sretan Božić uz lulu   Sretan Božić uz lulu Empty23.12.16 18:40

Sretno i tebi...i naravno svim forumašima! santa
[Vrh] Go down
http://blog.dnevnik.hr/bellistra
bayro
Pipe guru / Moderator
Pipe guru / Moderator
bayro


Broj postova : 17064
Join date : 15.01.2008
Age : 67
Lokacija : više Crikvenica - manje Zagreb
Omiljeni duhani : C&D Pirate Kake, Da Vinci, Commonwealth, HU Fayyum

Sretan Božić uz lulu Empty
PostajNaslov: Re: Sretan Božić uz lulu   Sretan Božić uz lulu Empty23.12.16 18:48

Neka je sretan Božić i Nova Godina i tebi! Lijepo je pročitati ovako nešto!
Imaš dovoljno godina i iskustva da skužiš koji ti duhan odgovara, a koji ne! Kod lule ništa ne ide brzo, ukusi i preferencije se grade godinama.
I da, još nešto - bolje biti aktivan, nego radioaktivan! Cool

_________________
Bolje biti u klubu 60 plus nego ne biti![You must be registered and logged in to see this image.]
J.P.


Cigarettes are an addiction, cigars are a hobby, pipes are a religion
[Vrh] Go down
sywop
Prva lula
Prva lula
sywop


Broj postova : 19
Join date : 29.05.2016
Age : 52
Lokacija : Bogu iza nogu
Omiljeni duhani : AArtisan's blend, Nightcap, SG Commonwealth

Sretan Božić uz lulu Empty
PostajNaslov: Re: Sretan Božić uz lulu   Sretan Božić uz lulu Empty23.12.16 20:16

Iz tvojih usta, Bayro, mudrost kao i uvijek… Jest, uistinu se trudim borit protiv opasnih zračenja (osobito unutarnjih), ali bojim se da se moja aktivnost zasad svodi na DIM DIM DIM
[Vrh] Go down
jam.hadar
Hladan dim
Hladan dim
jam.hadar


Broj postova : 840
Join date : 05.01.2011
Age : 43
Lokacija : Rijeka

Sretan Božić uz lulu Empty
PostajNaslov: Re: Sretan Božić uz lulu   Sretan Božić uz lulu Empty24.12.16 23:19

Čestit Božić i sretna Nova godina!
[Vrh] Go down
picipl
Hladan dim
Hladan dim
picipl


Broj postova : 679
Join date : 27.03.2013
Age : 63
Lokacija : Zagreb

Sretan Božić uz lulu Empty
PostajNaslov: Re: Sretan Božić uz lulu   Sretan Božić uz lulu Empty25.12.16 13:46

Sretan Božić svoj dragoj lulaškoj ekipi.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sretan Božić uz lulu Empty
PostajNaslov: Re: Sretan Božić uz lulu   Sretan Božić uz lulu Empty

[Vrh] Go down
 
Sretan Božić uz lulu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Filter za lulu
» Stalak za lulu!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dim Lule :: Ostalo vezano uz lule i duhane :: Pušionica-
Forum(o)Bir: