Dobrodošli na prvi i najveći forum ljubitelja lula i duhana za lule u regiji

Početna stranicaFAQPretraľnikRegistracijaLoginRegistracija
Klupska tjedna druženja se održavaju na adresi Nova cesta 107, Zagreb, Caffe bar ''NEHAJ'', nedjeljom od 15h do 19h.
Share

nesto sto se redje pusi

Go down 
Autor/icaPoruka
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki

Broj postova : 747

nesto sto se redje pusi Empty
PostajNaslov: nesto sto se redje pusi   nesto sto se redje pusi Empty20.02.17 19:54

Jos jednom-srecan 'lulodan"-a dobih danas (gle slucajnosti), novu posiljku i u njoj nesto stonisam bas vidjao u komentarima, pa neka se stavi na znanje-

naime porucio sam, probe radi Grand Croupier "Boneyard",  izuzetno jeftin, zbog cega sam bio skeptican, ali se ispostavilo-odlican duvan, ako mogu na prvu da ocenim, zanimljivog i obecavajuceg mirisa pri otvaranju, 'sarenog' kalibra-od fino rezanog do komada flakeova i, mislim delova duvanskih listova...U svakom slucaju, jak nikotinski duvan, zaokruzen latakijom, ali ne prejako, a vrlo 'ostar' pri propustanju kroz nos (sto ja licno volim), tako da dobro produva sinuse. Pri tom bogat dim i pristojna room-nota.
A kad se uzme u obzir cena od cca 2 eur/ 2oz-treba li nesto vise reci? Ja cu ga svakako jos naruciti za te pare, i sa zadovoljstvom ispusiti...Probajte

-Jos jedan duvan koji nije komentarisan, a svakako zasluzuje-LL BS-005-mild englez, sa umerenom dozom latakije, da sam sad pusio zeni uz nos, a nije me grdila, ali u sasvim dovoljnom procentu da zadovolji lata-ljubitelje. Pri tom se oseca blago slatkast ukus da upotpuni dozivljaj

Malo mozda nepoznatiji (?) duvani, ali mislim da ce mi uci u redovne porudzbine Laughing
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com
sr_ki
Hladan dim
Hladan dim
sr_ki

Broj postova : 747

nesto sto se redje pusi Empty
PostajNaslov: Re: nesto sto se redje pusi   nesto sto se redje pusi Empty16.03.17 18:24

Ja volim da probam te neke manje opisane duvane, pa stoga i ovaj post-evo jos jednog zanimljivog duvana kog upravo pusim, pa ne mogu da sacekam, a da ne podelim zadovoljstvo koje uzivam vec na prvu lulu, a u pitanju je Lane Limited "Andulo"- obzirom da sam skroz navucen na latakiju i da vrlo retko sad pusim aromatike, ovaj mi je duvan privukao paznju zbog sastava: cigarsko lisce pripremljeno po posebnoj metodi, Cavendish i malo l latakija-mogu da kazem da je odlicna kombinacija, lako i mirno gori sa prvim paljenjem, prijatan miris pri pusenju i uz to vrlo solidne snage-definitivno zasluzuje paznju, cak i za okorele ljubitelje engleza-sigurno ce uci u moju rotaciju cheers
[Vrh] Go down
http://srdjan.fca@gmail.com

nesto sto se redje pusi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.